Zdradzona żona posła PiS napisała psalm dla męża i odczytała go w TV. "Mariusz, wracaj..."

Anna Kamińska kolejny raz mówi o tym, że mąż - dawny poseł PiS - porzucił ją dla innej. Niedawno apelowała o zakazanie wstępu do Sejmu "zdrajcom małżeńskim". Teraz znów zaskoczyła, odczytując w telewizji psalm napisany dla b. męża.

Mariusz Antoni Kamiński i Anna Kamińska rozwiedli się kilka lat temu. Dziś były już poseł PiS ma już drugą żonę, Ilonę Klejnowską, znaną niegdyś jako "aniołek Kaczyńskiego".

Na bazie tych doświadczeń Kamińska zaproponowała kilka tygodni temu projekt nietypowej ustawy. Miałaby ona zakazywać kawalerom i "zdrajcom małżeńskim" sprawowania mandatu posła. Teraz powraca z nową inicjatywą. Napisała bowiem psalm zaadresowany do byłego męża, pod tytułem "Psalm żony niezłomnej w wierze". Jego fragmenty odczytywane przez samą autorkę zarejestrowała Nowa TV.

Mariusz, wracaj do domu. Ja ci wszystko wybaczam. Wiem, że nie jest ci łatwo, sprawy zaszły za daleko. (...) Kim będziemy, jeśli odrzucimy naszą wiarę? Bydlętami?

- zaczyna Kamińska. Refrenem jest tu oczywiście fraza: "Mariusz, wracaj do domu".

Zdradziłeś mnie, to prawda bolesna. Ale ja w pokorze, odrzucając wszelką moją ambicję i moje własne poczucie wartości, ja ci to przebaczam (...) Ale kto wybaczy ci zdradę Boga, jeśli w porę do Boga nie wrócisz?

- pyta żona byłego posła. "Ja wyruszam, by cię odszukać i przyprowadzić do owczarni Pana. To nie jest mój kaprys, to nie jest zachcianka. To mój obowiązek, jako twej jedynej żony" - tłumaczy. I apeluje, na zakończenie, po raz kolejny: "Mówię ci, Mariusz, wracaj".

Sejm nie dla "zdrajców małżeńskich" i kawalerów. Ale była żona posła PiS przewiduje też wyjątek

Więcej o:
Komentarze (514)
Zdradzona żona posła PiS napisała psalm dla męża i odczytała go w TV. "Mariusz, wracaj..."
Zaloguj się
 • speedy13

  Oceniono 27 razy 25

  Mogłaby jeszcze odśpiewać swój psalm na festiwalu opolskim w Kielcach. Znacznie podniosłoby to poziom tej imprezy.

 • klm747

  Oceniono 26 razy 24

  psychiatra jej potrzebny

 • michr

  Oceniono 32 razy 22

  Nie dziwię się Kamińskiemu że, spieprzył od tej baby, bo ona nie zagrzeje w łóżku anie nie ugotuje, umie tylko śpiewać psalmy

 • siekieraaxe

  Oceniono 20 razy 20

  Baardzo mi jej szkoda.
  Zaleciało szariatem.

 • sapere-auso

  Oceniono 22 razy 16

  To jest klasyczny przypadek psychozy, wstyd robić sobie tego checheszki, ale tez trudno sie opanować
  Https://pl.wikipedia.org/wiki/Psychoza

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX