Prognoza pogody na weekend. Letnie temperatury, słońce, ale w niedzielę zmiana

Prognoza pogody na weekend zachęca do planowania aktywności na świeżym powietrzu. Przynajmniej w sobotę. W niedzielę w części kraju możliwe opady.

Mamy najnowszą prognozę pogody na weekend. W sobotę będzie słonecznie i ciepło. Na terenie całego kraju temperatury powyżej 20 stopni. Najcieplej ma być w woj. mazowieckim i małopolskim - tu słupki rtęci sięgną nawet 26 st. C. 

Prognoza pogody na weekend

Jaka pogoda szykuje się w sobotnią Noc Muzeów? - Nie będzie padać - zapowiada autor popularnego fan page'a "Pogoda w stolicy, jak i w okolicy".

Prognozy są na chwilę obecną dobre, i chociaż z zachodu będzie się stopniowo zbliżać strefa zachmurzenia i opadów, to jednak noc będzie ciepła - wyjaśnia Krzysztof Piasecki.

Natomiast jeśli planujesz wypoczynek w niedzielę, lepiej wziąć ze sobą przeciwdeszczową kurtkę. W niektórych miejscach może nawet zagrzmieć i spaść grad. Jak zapowiadają synoptycy TVN Metro, na horyzoncie jest już ochłodzenie.

.

Zobacz także
Komentarze (3)
Prognoza pogody na weekend. Letnie temperatury, słońce, ale w niedzielę zmiana
Zaloguj się
 • slezsko_w

  0

  To była prognoza pogody? Hmmmm.... raczej wypierd niedorobionej pogodynki. W końcu TVPis jest lepsza od "czegoś".

 • Marcin Winkiel

  Oceniono 5 razy -1

  Szanowna redakcjo, dla całego zachodu kraju modele ICMu i IMGW przewidują pełne zachmurzenie i temperatury ok. 15*C. Naprawdę, Warszawa to nie jest "teren całego kraju".

 • krynolinka

  Oceniono 5 razy -1

  Etatowy meteorolog (forum) powinien ogłosić powrót epoki lodowcowej skoro idzie ochłodzenie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane

Najnowsze informacje