43-latka z Land Rovera nie widziała, że potrąciła kobietę. Jechała dalej i ciągnęła ją pod autem

Potrącenie rowerzystki w Białej Podlaskiej

Potrącenie rowerzystki w Białej Podlaskiej (Fot. lubelska.policja.gov.pl)

Do dramatycznie wyglądającego wypadku doszło w Białej Podlaskiej przy ul. Łomaskiej. 43-latka nie zauważyła, że potrąciła starszą panią; rowerzystka dostała się pod koła auta, które ciągnęło ją przez kilkanaście metrów.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że rowerzystka zsiadła z pojazdu zbliżając się do stacji paliw - 67-latka chciała przejść przed samochodami oczekującymi na wjazd na ul. Łomaską. W pewnym momencie w kobietę wjechał jednak Land Rover - czytamy na stronie lubelskiej policji. Do wypadku doszło w środę.

Poszkodowana wraz z rowerem dostała się pod koła auta, który ciągnął ją przez kilkanaście metrów. Siedząca za kierownicą 43-latka zatrzymała samochód dopiero wtedy, gdy inni kierowcy zaczęli dawać jej znać, że coś się stało. Kobieta była trzeźwa w chwili zdarzenia; jak tłumaczyła, nie zauważyła 67-latki.

W wyniku potrącenia rowerzystka doznała licznych złamań i trafiła do miejscowego szpitala. Okoliczności wypadku są wyjaśniane przez policjantów bialskiej komendy.

Sprawdź, czy wiesz, kto ma pierwszeństwo i jak trzeba zachować się na drodze. Wasza średnia to tylko 12/17
1/17Na tym skrzyżowaniu kierujący pojazdem 1:
Zobacz także
Komentarze (177)
43-latka z Land Rovera nie widziała, że potrąciła kobietę. Jechała dalej i ciągnęła ją pod autem
Zaloguj się
 • assanti-teraz-zarejestrowany

  Oceniono 43 razy 27

  problem obserwowany przeze mnie od dłuższego czasu. Otóż małe skrzaty, korpo wyderki, malutkie, którym zza deski rozdzielczej w SUV wystaje tylko grzywka, koniecznie pchaja się do takich aut, chyba tylko po to żeby zademonstrować, że też maja "dużego ptaka". Efekty jak w tym zdarzeniu + mozolna walka przy parkowaniu, zawracaniu itp manewrach. Po co skrzatom SUVy?!

 • mleczar

  Oceniono 28 razy 24

  Jak ku... glupia nie zauwazyla czlowieka na drodze to prawo jazdy w zadnym przypadku jej nie przysluguje.

 • herbalworld

  Oceniono 22 razy 18

  Za ile ta kobieta kupiła prawo jazdy?Nie była pijana, ale ile wzięła koki lub amfy?
  Jak można nie zauważyć, że się przejechało człowieka?

 • deszczpluszczewpuszczy

  Oceniono 15 razy 15

  Może mi ktoś wytłumaczyć - jak to możliwe, żeby nie poczuć: uderzenia, oporu przy ciągnięciu, ciała i dużego przedmiotu pod podwoziem, nie usłyszeć zgrzytu roweru? :-O Przecież tego NIE DA się nie zauważyć. Każde szurnięcie pod podwoziem, każdy nagły opór jest do usłyszenia i wyczucia. Pani była naćpana?

 • djarev

  Oceniono 20 razy 14

  Jeżeli kłamie to 10 lat za usiłowanie zabójstwa, a jeżeli faktycznie nie zauważa rozjeżdżanych ludzi, to prawo jazdy trzeba zabrać natychmiast i dożywotnio. No i baba jak nie umie jeździć a koniecznie musi, to powinna dosiadać yarisa czy innego upa, a nie wielką krowę.

 • trans.sib

  Oceniono 21 razy 11

  Tępe babska w SUVach to największy problem polskich dróg zaraz po łysych miłośnikach disco-polo w BMW i innych TDI.

 • pcat

  Oceniono 41 razy 11

  Gratulacje dla męża. Babie do miasta należy dać Yarisa, a nie pięciometrowe monstrum o masie 2,5t.

 • adin_null_adin

  Oceniono 14 razy 8

  Może się telefonizowała?

 • samochodemwszedzie

  Oceniono 28 razy 6

  Roweraki (bo za peda... widze cenzurujecie) sami się o to proszą wciskając sie wszędzie przejeżdżając po pasach wjeżdżając pomiędzy jadące samochody i nieprzestrzegając żadnych przepisów! Grupka zalajkrowanych krzykaczy od sojowego latte domaga sie przywilejów a sami nic nie muszą bo im wszystko się należy!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje