Śmierć Magdaleny Żuk. Pełnomocnik rodziny: Wyniki sekcji zwłok nawet za kilka miesięcy

- Do czasu poznania wstępnych wyników sekcji Magdaleny Żuk nie zabieramy w tej chwili głosu, nie zdradzamy, jakie są nasze podejrzenia - mówi w rozmowie z TVN24 pełnomocnik rodziny Sebastian Duliniec.

Wyjaśnienie okoliczności śmierci Magdaleny Żuk w Egipcie może potrwać jeszcze wiele tygodni. Rodzina kobiety nie wie, kiedy otrzyma raport z sekcji zwłok, która odbyła się w środę.

- Pojawiła się informacja, że na wyniki sekcji zwłok będziemy musieli czekać parę miesięcy. Ale jest to wiadomość nieoficjalna i niepochodząca od prokuratora prowadzącego sprawę - mówił w rozmowie z TVN24 pełnomocnik rodziny Magdaleny Żuk Sebastian Duliniec.

Prokurator generalny Egiptu Nabil Ahmed Sadek obejmie osobistym nadzorem śledztwo w sprawie śmierci Polki, Magdaleny Żuk. Minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro rozmawiał wczoraj z prokuratorem telefonicznie o tej sprawie. Polska prokuratura prowadzi też własne śledztwo. Na tym etapie nie można przesądzać o żadnej z przyczyn śmierci Polki w Egipcie.

- Do czasu poznania wstępnych wyników sekcji nie zabieramy w tej chwili głosu, nie zdradzamy, jakie są nasze podejrzenia - dodał adwokat.

Nagranie ze szpitala pokazuje, że Magdalena Żuk uciekała. Wszystko, co wiemy o tej tragedii>>>

Śmierć Magdaleny Żuk

27-letnia kobieta w kwietniu poleciała na wycieczkę do egipskiego kurortu Marsa Alam. Wkrótce zaczęła się dziwnie zachowywać. Pojawiły się informacje, że podstępnie podano jej narkotyki. Trafiła do szpitala. Tam miała wyskoczyć z okna i odnieść ciężkie obrażenia. Według jednej z wersji, jej śmierć była skutkiem odniesionych ran.

Jak informowała "Gazeta Wyborcza", kobieta cierpiała najprawdopodobniej na depresję i chciała popełnić samobójstwo. Dzisiaj Komendant Główny Policji nadinspektor Jarosław Szymczyk na pytanie o to, czy tragedia mogła mieć swój początek już w Polsce, odpowiedział "oczywiście, że tak". CZYTAJ WIĘCEJ>>>

Prokurator i biegły lecą do Egiptu. Śledczy z Jeleniej Góry chcą mieć pełny wgląd w dokumentację dot. Magdaleny Żuk

Więcej o:
Komentarze (43)
Śmierć Magdaleny Żuk. Pełnomocnik rodziny: Wyniki sekcji zwłok nawet za kilka miesięcy
Zaloguj się
 • otopolskiepieklo

  Oceniono 13 razy 5

  z jakich nieoficjalnych źródeł adwokat dowiedział się, że na wyniki będzie czekał kilka miesięcy? od ciecia na portierni?

 • yan57

  Oceniono 15 razy 5

  dziwi mnie zachowanie rodziny tej dziewczyny która wierzy i usprawiedliwia tego jej chłopaka...dla mnie on jest mało wiarygodny w tym nagraniu bardziej jejmu chodzi o to żeby mieć alibi niż troska o dziewczynę.

 • krystynazkina

  Oceniono 6 razy 4

  Przykład i nauczka, tylko , że Jej to już nie pomoże. Szkoda życia ładnej dziewczyny...

 • last.j23

  Oceniono 3 razy 3

  To jest jakiś serial, czy co?

 • roman.tur

  Oceniono 17 razy 3

  Przygotowujemy już pozwy cywilne przeciwko osobom, które piszą takie rzeczy. Rozważamy także doniesienie dotyczące gróźb karalnych wobec mojego klienta – mówi Wirtualnej Polsce Łukasz Frankiewicz, pełnomocnik Markusa Włodarskiego.

  No i parę internetowych Sherlocków Holmesów, mitomanów będzie miało mokro, szczególnie, że wielu na swoich swoich stronach pisało pod nazwiskiem.

 • ale_w_kolo

  Oceniono 5 razy 3

  " nie zdradzamy, jakie są nasze podejrzenia" już chyba wszystko u Rutkowskiego powiedzieli.

 • cojamamwymyslic2

  Oceniono 6 razy 2

  Sprawa Elisy Lam. Też jej odwaliło na wyjeździe i też się zabiła. ww.paranormalne.pl/topic/36197-smierc-elisy-lam-zagadka-hotelu-cecil/

 • hiszpan25

  Oceniono 8 razy 2

  kolejny raz przepisaliscie to co juz wiadomo.. w jakim celu?! czy jest tu JEDNA nowa wiadomosc?!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX