Komentarze (200)
Księża z Wałcza z ambony informowali o spotkaniu z Dudą. Na prośbę burmistrz... byłej posłanki SLD
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • tomaszofkatowice

  Oceniono 4 razy 2

  Uff, po przeczytaniu tytułu myślałem, że księża informowali o spotkaniu z jakimś Dudą, a tu się okazuje się że z Prezydentem RP. Gdzie tu sensacja? Dziennikarz jsx słyszał kiedyś o czymś takim jak ogłoszenia parafialne?

 • razb1947

  Oceniono 16 razy 2

  Za prezydenta A.Dudy i rządu PIS jest bardzo dobrze a będzie jeszcze lepiej, niech rządzą przez wieki.

 • wiesscar

  Oceniono 16 razy 2

  Duda jest katolikiem i to jest OK ze KK inforrmuje katolikow ze katolik prezydent bedzie mial spotkanie.
  Co innego jak by byl innego wyznania lub agnostyk lub ateista.

 • klikon55

  Oceniono 14 razy 2

  KK w Polsce jest pisowski, wykluczeni tj gorszy sort nie ma gdzie uczestniczyć w liturgii. Czasem wpadam do ewangelików, też chrześcijanie i nie ma tam polityki.

 • realistas

  Oceniono 28 razy 2

  Pojechał do kościoła? W Warszawie jest wiele kościołów.

 • 11lech

  Oceniono 7 razy 1

  Antoni Wacyk napisał :"Kościół katolicki jest dziś dla nas codziennością i mało kto interesuje się tym, jak i dlaczego powstał dwa tysiące lat temu. Katolicyzm uważa się za trzon chrześcijaństwa. W roku 110 określił je wybitny Rzymianin Pliniusz Młodszy jednym zdaniem: Zaraza zabobonu. Dlaczego jednak ta "zaraza" wciąż trwa, urobiła swoją filozofię, ma swoją instytucję o statusie suwerennego państwa i wciąż usiłuje, choć bezskutecznie, powstrzymać i cofnąć naturalny rozwój człowieczeństwa?
  Trwa - bo wciąż trwa małość ludzka. Były dwa tysiące lat temu, są wciąż i dzisiaj masy nieoświeconych prostaczków, którym ogólnie mówiąc, żyje się raczej źle, często nędznie, bezradośnie. Do tych mas dodać jeszcze trzeba jakiś odsetek ludzi wprawdzie wykształconych, ale z tego czy innego powodu źle i obco czujących się na tym świecie".
  Mądry człowiek z tego Wacyka, nieprawdaż?

 • wiesscar

  Oceniono 27 razy 1

  Wyborcza niech sobie rabinow pyta co oglaszaja w synagogach.
  Jezeli w KK na mszy sw. czy po niej sa ogloszenia ze prezydent katolik bedzie i katolicy moga byc na wiecu czy spotkaniu to OK.

 • 1210berta

  Oceniono 5 razy 1

  Burmistrz chciala sie przylizac pisd....o, A to ze z ambony nierob mowi o przyjdzdzie DLUGOPISA, normalne chca, aby jak najwiecej spedzic ludzi,aby Polska zobaczyla jak to duzo ludzi popiera tego nic niezaczacego dla wiekszosci niby prezydenta, PISD........E LUBIA TAKIE SPEDY ,JESZCZE TROCHE NA SILE BEDA WSADZAC W WUTOBUSY,POCIAGI I ROBIC SPEDY NA SWOJA CZESC ,ALE OBLUDA

 • howlin_wolf

  Oceniono 11 razy 1

  Należy doceniać wkład KK w proces ateizacji społeczeństwa.

 • faustxyz

  Oceniono 5 razy 1

  Łomatko, gdzie tu sensacja przeca SLD to kumple kleru i ich pis-pachołów, jedna breja zmieszane Millery, Ogórkowe z komuszymi mężami, z Kaziami i innymi czerwonymi agentami Antka, Piotrowicze, Wolscy, Zybertowicze, Targalskie, taki brunatno-czerwony koktajl dla ciemnego suwerena.

 • lipaca

  Oceniono 13 razy 1

  Mysle, ze Kosciol wystarczajaco narozrabial i na tym powinna sie wspolraca zakonczyc.

 • vomitorium1

  Oceniono 15 razy 1

  "Uważam, że to dobre miejsce - mówi. - Nie po raz pierwszy zwracamy się z prośbą o nagłośnienie jakiejś sprawy. Mamy dobre relacje z parafiami."
  tak jest
  w teokracji (rydzyka)
  to bardzo dobre miejsce
  ("Teokracja (gr. theokratía, od theós – bóg, krátos – władza) – doktryna polityczna według której władzę w państwie sprawuje kapłan lub kapłani i w której duchowni decydują o sprawach cywilnych i religijnych. Sprawujący władzę w państwie są powoływani przez Boga lub bogów, który sprawuje w nim rzeczywistą władzę. Celem władzy ziemskiej jest realizacja nadrzędnej woli, władzy boskiej i urzeczywistnienie uniwersalnych zasad ustanowionych przez Boga lub bogów."
  (za pl.wikipedia org))

 • akst1

  Oceniono 11 razy 1

  Jeśli Polska napotyka na swojej świetlanej drodze przeszkody tworzone przez wrogie siły wewnętrzne i zewnętrzne, zaangażowanie polityczne Świętego Kościoła Katolickiego w naszym kraju jest w tej sytuacji nie tylko przywilejem, ale i obowiązkiem.

 • losiu4

  Oceniono 33 razy 1

  i co w tym dziwnego? często z ambony przekazywane są infermacje o ważnych wydarzeniach :)

  Pozdrawiam

  Losiu

 • elenem

  Oceniono 29 razy 1

  Kościół to sobie juz tak "nagrabił" u normalnych ludzi, ze długo to wszystko będzie pamiętane. Oj długo. I nie sądzę zeby sie wierni dali przekonać co do uczciwości księży i Kościoła. Tym bardziej ze podeptali nauki Jana Pawła II, który bądz co bądz u ludzi wciąż cieszy sie autorytetem.

 • fakiba

  Oceniono 37 razy 1

  Pokazują Dudę jak kiedyś cielę z dwoma głowami albo babę z brodą , a on tylko z długopisem przyrośniętym do łapy

 • obeznany

  Oceniono 15 razy 1

  >wymóg stawienia się nad jeziorem Raduń godzinę przed przyjazdem prezydenta RP do Wałcza<
  –> Plastuś zamierza pewnie pobić o godzinę rekord czasu przejazdu Warszawa-Wałcz.

 • notremak

  Oceniono 27 razy 1

  W programie przewidziane aportowanie wafelków.

 • louisciffer

  Oceniono 2 razy 0

  tak właśnie wyglądała zbieranina Leszka Miękkiej Doopy Millera.

 • 0

  SAM PAN PREZYDENT NIC NIE ZROBI ,,,,,,,, JAK WSZYSCY NIE WEZMĄ SIĘ DO PRACY ,,,,,,,, I ODŁOŻĄ SWOJE ,,SPRAWY NA RZECZ WSPÓLNEJ SPRAWY ,,,,,,,,,,URATOWANIA SZPITALI W POWIATACH ,,,,,,,MOŻEMY LECZYĆ MIN ,,,,1 MILION PACJENTÓW Z CAŁEGO ŚWIATA,,,,,ZA 1 PACJENTA ,,,,,,,,, NAUKA I MEDYCYNA ŚWIATOWA PŁACI 1 MILION ERO ,,,,,,,,, KAŻDY POWIAT OTRZYMA KLINIKĘ ,,,,,, CZYLI 500 KLINIK ,,,,,STRASZNE PIENIĄDZE ,,,, NAJNOWOCZEŚNIEJSZE MEDYCYNA POLSKA ,,,,,,,,,,,NAJNOWOCZEŚNIEJSZY SPRZĘT OPRACOWALI ,,,,,,,MŁODZIEŻ POLSKA OTRZYMA ,,,,Z TEJ PRACY I WIEDZY TO KAZDY POLAK POWINNI BYĆ DUMNY ,,,,,,NIE ZAZDROŚCIĆ ,,,,,,,,,A POLITYCY WIEDZĄ I WINNI OGŁASZAĆ ,,,,,,,,, GODNIE ZA PROMOWAŁEM NAUKĘ POLSKĄ ,,NA ŚWIECIE ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

 • 0

  - MOŻE KTOŚ ZAŁATWI POWIAT NA DYDAKTYCZNY ,,,,,,,,FINANSUJE NAUKA ŚWIATOWA ,,,,,,,,ZALICZKA LEŻY 1 MILIARD ERO ,,,LEŻY OD 2004r,,,,,,U MINISTRA ROLNICTWA ,,,,,,,to na szpital ,,,,,,,,,,,,, dalej ,,,,na 50 LAT GIGANTYCZNE ŚRODKI ,,,,,,,KILKA TRYLIONÓW ,,,,,,, INACZEJ NAM ZABLOKUJĄ ŚRODKI ZA UNII ,,,,,,,,SAMI PRZEMYSŁU NIE ODBUDUJEMY ,,,,,,MARZENIE ŚCIĘTEJ GŁOWY ,,,,, TECHNOLOGIE PRZYSZŁOŚCI BĘDĄ WDRAŻANE ,,,,,,,,, OPRACOWAŁEM WSZYSTKO ,,,OPRÓCZ WODORU ,,,,,,,,,,,, KOŃCZY SIĘ ROPA I INNE ZASOBY I DOTYCHCZASOWA WIEDZA JEST NIE AKTUALNA ,,,,,,,,,,ALE ,,,,,,,TO DROBNOSTKA ,,,,,,,,,,,, TO POWIATY ZAWIEDLI ,,,,,,,,,,,,,,,,,NIE WYKORZYSTAŁY ŚRODKÓW ,,,,,,,TRACIMY ROCZNIE 50 -100 BILONÓW ERO !!! !!! !!!!!! !!!!NAUCE JEST POTRZEBNA POLSKA MŁODZIEŻ !!!!! ,,TO W GŁOWIE SIĘ NIE MIEŚCI ,,,, ,,,,,,POWIAT PIŁA MA NAJLEPSZE WARUNKI ,,,,,,ALE POLITYKOM I URZĘDNIKOM TO PRZESZKADZA ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, ,,,,,,,,,,,,,,,,,

 • pepper-salt

  Oceniono 8 razy 0

  Księża to tajni członkowie PiS-u. Jak PiS zniknie oni powinni razem z nim.

 • Oceniono 10 razy 0

  Do wszystkich co czepiaja sie ludzi, ktorzy krytykuja ksiezy. Czy4ajcie Biblie, bo to Katolikuw powinno nauczac. Tam wyraznie napisane!!!! Mamy zajac sie gloszeniem slowa Bozego!!! Kler ma tylko nauczac w/g Biblii. A nie klamstwa I polityka. Zyjecie w klamstwie, nie znacie Prawa Bozego.

 • Adam Salem

  Oceniono 8 razy 0

  Taki prezydent nadaje się tylko na zadupie par excellence.

 • kmosb

  Oceniono 14 razy 0

  Prawda jest taka że przez 8 lat PO zrobiło tyle zła w tych małych miejscowościach że głowa boli.

 • cjk.5004

  Oceniono 10 razy 0

  Ciemniacy zwołują ciemniaków na spotkanie z ....? Z nikim

 • francek4

  Oceniono 8 razy 0

  przecież już to raz pisałem to co mówili starzy ludzie kiedyś , że jak ci w koloratkach dojdą do władzy to będzie wolno robić wszystko , no bo przecież są na,namaszczeni przez świętego ojca rydzyka ...

 • sacc77

  Oceniono 8 razy 0

  Przepraszam,
  Ale - KOT JEST JAKIŚ TAM DUDA?!

 • pneumatyka

  Oceniono 32 razy 0

  Już nikt normalny dobrowolnie nie przychodzi na spotkania z nim.
  Albo na siłę albo z kościelnego nadania.
  Szok🐒

 • Tomasz Wawerski

  Oceniono 6 razy 0

  Zlanie się państwa z kościołem nie zaczęło się od Dudy, ale jeszcze przed Suchocką.

 • mireczekb

  Oceniono 34 razy 0

  Co w tym złego, że parafie informują o spotkaniach z prezydentem ? Ludzie, nienawiść do Kościoła i księży zabija w was człowieczeństwo. Opanujcie się, przecież jesteście podobno wykształconymi, tolerancyjnymi osobami.

 • kat-kk

  Oceniono 16 razy 0

  Jaka jest różnica między PIS,PO ,PSL,Nowoczesną i SLD?Kościół ma zielone światło, na grabierz Polski albo seledynowe.Ludzie w Polsce zastanawiają się co raz bardziej ,gdzie jest Palikot?

 • junkamm

  Oceniono 1 raz -1

  księza wiadomo dlaczego to robią . dla ogromnych pieniedzy z rządu co miesiąc . jakie kapłanstwo? farsa dla pieniedzy . ciekawe ile ci pasibrzuchy opływające w zlocie księża dostali od panstwa . kosciół wcale nie dba i ich nie obchodzą żadni parafianie . to wszystko co mówią grożą to dla pieniedzy . w nosie ma ksiądz nieboszczyka jak go ma pochować za darmo nawet jak ktos nie ma pieniedzy . ksi,adz to nadzwyczajny wyciągacz i cwaniak od ludzi majątki i pieniądze . tak mają to opracowane a przykład też z torunia najwiekszego złodzieja i ukradzenia chocby starszym ludziom pieniądze a niekiedy ogromne majątki . wiadomo ludzmi starszymi mozna sterowac i kosciół o tym wie . niekiedy ksieża wcale nie wierzą nawet w istnienie boga . pasibrzych hierarhia koscielna to najwiekszy przekret świata . ci to dopiero potrafią omamic i wyłudzic wszystko od ludzi . lata praktyki . koscił to nic innego jak szopka wysoko bogata opływająca w złocie . a skąd koscioł to ma ? od wyżebrania i wyłudzenia a niekiedy siłą wyrwali od ludzi . potrafią omamiać . podłudzać i szczerzyc zeby np do takiego rządu jak bydło pisowskie . kosciół siedzi w polityce zakorzeniony bo mają zezwolenie pisowskie a przy tym czerpią ogromne co miesaiąc pieniądze ich wcale nie obchodzi człowiek biedny czy schorowany . mają na swych kontach koscielnych ukryte miliardy .i nikomu nie pomogą bo jagrze . wcale sie nie dziwimy że kosciół nawołuje np do zgromadzenia sie np takiej wizyty byle kogo jak duda bo nie robią to za darmo . byłem maly to nie wiedziałem czym kosciół pachnie . teraz jestem dorosły i w nosie mam te diabelsko złodziejskie siedlisko szatana kosciół . chcecie tracic ludzie pieniądze to wybieraj sie do koscioła . tam cie tak omamią że odasz wszystko .

 • marchwianka.0

  Oceniono 3 razy -1

  Co na to episkopat??? Kościół katolicki w Polsce już jest kościołem PiS. Przestaję chodzić do takiego kościoła bo z PiS mi nie po drodze!!!

 • maria18

  Oceniono 5 razy -1

  Prezydent jawnie złamał prawo i księżom z Wałcza to NIE PRZESZKADZA??? A co sumienie im podpowiada?

 • pen.go

  Oceniono 3 razy -1

  Błazen a Prezydent...

 • glemp1

  Oceniono 5 razy -1

  Tzw. dobre relacje z parafiami zawsze słono kosztują

 • pneumatyka

  Oceniono 21 razy -1

  Trzeba podziwiać taki wybryk natury co łże jak bura suka!
  Do pierdla z takim kłamca !!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX