Policjanci z Kłodzka weszli do domu 21-latka, ale nigdzie go nie było. Wtedy otworzyli wersalkę

21-latek z Kłodzka był na tyle "odważny", by ukraść m.in. motocykl i nawigację samochodową. Ale kiedy do jego drzwi zapukała policja, ukrył się w wersalce.

Policjanci z komendy w Kłodzku od dłuższego czasu poszukiwali 21-latka, który ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości i nie chciał poddać zasądzonej karze. Dodatkowo w ostatnich tygodniach - wraz z kolegami - "miał włamać się do kilku pomieszczeń oraz do busa, kradnąc m. in. nawigację oraz motocykl".

Kiedy funkcjonariuszom udało się wpaść na trop i znaleźć mieszkanie, w którym ukrywa się poszukiwany, ten nie dawał za wygraną. Zamiast oddać się w ręce policji, mężczyzna schował się w wersalce. Jak informują policjanci:

Poszukiwany 21-latek trafił już do Zakładu Karnego w Kłodzku, natomiast o losie jego kolegów zdecyduje sąd. Za czyny, o które są oni podejrzani, grozi kara pozbawienia wolności nawet do 10 lat.

A TERAZ ZOBACZ: Pijany myślał, że wykiwa policję. Grubo się przeliczył

Więcej o:
Komentarze (22)
Policjanci z Kłodzka weszli do domu 21-latka, ale nigdzie go nie było. Wtedy otworzyli wersalkę
Zaloguj się
 • ledwozip

  Oceniono 8 razy 4

  Ten pan dobrze się czuje spędzając wolny czas w wersalce. O ile wiem, taki sposób spędzania czasu nie jest zabroniony prawem. A może trzeba się dowiedzieć czegoś o jego żonie, aby zrozumieć taki sposób przebywania w domu?

 • ragefox

  Oceniono 18 razy 4

  "mężczyzna schował się w tapczanie" ... "otworzyli wersalkę"
  +++
  ++
  +
  Pękł ze śmiechu i tak wpadł.

 • vega.vincent

  Oceniono 5 razy 3

  Nie no szacun i to zdjęcie , pełna profeska.

 • szamsziadad44

  Oceniono 7 razy 3

  Złodziej uciekał przed policją, bo nie chciał trafić do zakładu karnego = artykuł na główną.

 • haradrim123

  Oceniono 5 razy 3

  Przyzwyczaja się do ograniczonych przestrzeni;)

 • fleshless

  Oceniono 4 razy 2

  takie mendy to zawsze tchórze bez jajec

 • nigdy_nie

  Oceniono 4 razy 2

  Proszę Państwa jest 8,09 Niedziela, a na niebie zoliborskim pojawili się już pierwsi terroryści z "Babic" i tak będzie co 1 min. aż do 22-ej.Samoloty z tego lotniska administrowanego przez "Centrum Usług Logistycznych " pilotowane przez kursantów będą wyć nad naszymi głowami na bardzo niskim pułapie ok 250m!My mieszkańcy Zoliborza zmaltretowani i zmęczeni terrorem serwowanym przez "CUL"nie poddamy się,bo prawo jest po naszej stronie.Lotnisko Babice i "Centrum Usług Logistycznych" Jest naszym śmiertelnym wrogiem zagrożeniem naszego życia i zdrowia!Tak zagrożeniem śmiertelnym,bo te rajdy nad naszymi głowami na niskim pułapie stanowią zagrożenie katastrofą lotniczą dla ludności tej mocno zurbanizowanej dzielnicy!Błąd kursanta siedzącego za sterami maszyny, lub usterka silnika samolotu skutkuje wypadkiem, bo taka maszyna nie ma szans na dolot do płyty lotniska!Loty te stanowią przestępstwo, są złamaniem prawa międzynarodowego a także polskiego, bo nie wolno wykonywać szkoleniowych operacji lotniczych komercyjnych na niskim pułapie nad terenem zamieszkałym! Z powodu istniejących korytarzy powietrznych lotnictwa cywilnego z Okęcia które się znajdują nad Zoliborzem ,samoloty z "CUL" nie mogą sie wzbić wyżej, bo to groziłoby kolizją z maszynami z Okęcia!Kompletny brak reakcji ze strony "CUL" na nasze apele a jeśli już, to tylko bełkot urzędnicz ze strony jego urzędników, nie pozostawiają nam wyboru! My mieszkańcy tej dzielnicy zablokujemy skutecznie działalność tego lotniska bandyty do czasu przybycia na miejsce władz miedzynarodowych organizacji lotniczych władz Warszawy i MSW,wszystko to odbedzie się w obecności kamer!

 • gibbonzlodzi

  Oceniono 10 razy 2

  Bidula, nie miał lodówki?

 • cucurucu

  0

  Mnie zas zastanawia ile takich newsow miesci sie w dupie?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX