Donald Tusk pokazał klasę. Dzięki temu dzień z nim był absolutnie rekordową aukcją WOŚP

Dzień z Donaldem Tuskiem to aukcja, która w 25. finale WOŚP cieszyła się największą popularnością. Aż taką, że spotkanie z przewodniczącym Rady Europejskiej wylicytowano dwukrotnie.

"W tym roku najcenniejszy okazał się wspólny dzień z Donaldem Tuskiem w Brukseli, który osiągnął zawrotną cenę 370 200 zł" - taką informację ta temat najbardziej wartościowych aukcji przekazała dziś WOŚP.

370 200 to jednak nie jest ostateczna kwota, jaką dla Wielkiej Orkiesty "zarobił" były premier, a obecnie przewodniczący Rady Europejskiej. Okazuje sie bowiem, że popyt na spotkanie z Donaldem Tuskiem był tak duży, że ten zdecydował się "przyjąć" ofertę również od osoby, która wpłaciła o 100 zł mniej niż zwycięzca licytacji. 

W sumie - podaje WOŚP - oferta zakończyła się kwotą 740 300 zł, a spotkanie odbędzie się dwa razy. Dla porównania, dotychczasowy rekord to ubiegłoroczny wspólny trening z reprezentacją Polski w piłce nożnej o wartości 151 300 zł. 

Tegoroczny finał WOŚP obfitował w aukcje, które wartością przewyższyły rekord z 2016 roku. Były to m.in: "unikatowy motocykl, amerykański Chopper oraz słynna fotografia Pani Prezydentowej, wykonana podczas Światowych Dni Młodzieży". Najpopularniejszą aukcją była natomiast kolacja z Robertem Lewandowskim, która odnotowała aż 202 757 wyświetleń.

Jest rekord finału WOŚP - i to jaki! W tym roku Orkiestra zebrała 105 mln zł

Więcej o:
Komentarze (284)
Donald Tusk pokazał klasę. Dzięki temu dzień z nim był absolutnie rekordową aukcją WOŚP
Zaloguj się
 • hastatrespasos

  Oceniono 83 razy 81

  Klasę pokazali przede wszystkim Polacy, którzy oferując rekordowe kwoty za dzień z Donaldem Tuskiem, nie tylko wsparli WOŚP, ale moim zdaniem zademonstrowali także ważną postawę polityczną. Wprawdzie fotkę pani Kornhauser Dudy też wylicytowano niespodziewanie wysoko, ale ponad 3,5 razy taniej. Dziwne, że jest to odwrotnie proporcjonalne do wskaźników poparcia obywateli dla partii politycznych. Rzekłbym, że taka różnica wyników licytacji, na korzyść Tuska, pewnej mierze wskazuje, iż sympatie większości Polaków są właśnie po stronie obecnej opozycji, a nie sPISku. Ten triumf Tuska w rekordowym finale WOŚP w dniu, gdy osobnik specjalnej troski nr 1, uważający się za zbawcę Polski (emerytowanego! - jak ktoś mi wcześniej dopisał)
  oskarżył Tuska że najbardziej szkodzi Polsce, jest dla bęcwała z Nowogrodzkiej kolejnym zasłużonym policzkiem.

 • krynolinka

  Oceniono 89 razy 81

  Saryusza PiS zlicytowało w ostatnich dniach. Poszedł za garść srebrników.

 • krynolinka

  Oceniono 68 razy 62

  Prezes nie zaśnie.Przez parę dni z rzędu...A CBA wyśledzi kto to tyle ofiarował. I skąd te pieniądze miał.

 • pyss_na_pis

  Oceniono 46 razy 44

  Ciekawe ile wpłynło od p osła Pięty?, a ile od ludzkiego Pana?
  Ile kosztował jeden dzień Płaszczaka z Kaczką?

 • habib78

  Oceniono 38 razy 34

  ciekawe ile zapłacił by Ludzki Pan, gdyby licytowane klepnięcie w tyłek cowboya po rodeo

 • anonim_ka

  Oceniono 35 razy 33

  Patrzę na to inaczej ... ile i komu ??? jestem w stanie zapłacić aby nie spotkać się z Jarozbawem cmentarnym.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX