Pomaska zwyzywana w sądzie: "Ogolić na łyso". Sędzia musiał odroczyć rozprawę

W poniedziałek miała odbyć się rozprawa ws. obraźliwego wpisu radnej PiS-u o posłance PO. Przed wejściem do sali rozpraw zebrał się wzburzony tłum. Rozległy się gwizdy, krzyki i obelgi. Sędzia odroczył rozprawę.

We maju 2016 roku Anna Kołakowska z PiS-u opublikowała na swoim Facebooku zdjęcie posłanki drącej uchwałę ws. obrony suwerenności Rzeczypospolitej i praw jej obywateli. "Trzeba to coś złapać i ogolić na łyso" - dodała komentarz do udostępnionego obrazka. CZYTAJ WIĘCEJ>>>

Pomaska uznała to za mowę nienawiści i złożyła przeciwko Kołakowskiej pozew. Domaga się 10 tys. zł na rzecz kampanii przeciw hejtowi w internecie i przeprosin.

W poniedziałek miała odbyć się pierwsza rozprawa. Przed jej rozpoczęciem na korytarzu zebrał się tłum ludzi. Skandowali "ogolić na łyso" i nie pozwolili posłance PO wejść do sali. Niektórzy przyszli z obraźliwymi transparentami, inni gwizdali i robili hałas. Sędzia zdecydował się odroczyć rozprawę do lutego.

- Dzisiejsza agresja przed salą sądową, jutro wyleje się na polskie ulice wobec każdego, kto ma inne zdanie niż partia rządząca

- napisała Agnieszka Pomaska na swoim Facebooku.

Więcej o:
Komentarze (785)
Pomaska zwyzywana w sądzie: "Ogolić na łyso". Sędzia musiał odroczyć rozprawę
Zaloguj się
 • set456

  Oceniono 150 razy 118

  Widziałem to bydło w telewizji, same stare dziady, co to nie mogą się pogodzić z końcówką swojego życia. Większość z nich pewnie była w PZPR a teraz święte krowy chodzące do kościoła. U mnie na osiedlu jest takich pełno. Teraz zwolennicy PIS a za komuny PZPR, ORMO i Milicja. Czy ci ludzie już tak na starość zgłupieli...

 • fakiba

  Oceniono 118 razy 92

  A czy sąd nie ma przypadkiem do dyspozycji policji żeby zrobiła porządek z zadymiarzami

 • 17stagabriela

  Oceniono 82 razy 68

  Schlebianie niskim instynktom i brak hamulcow staly sie norma, bo narod z duzej czesci zamaiast mozgu ma trociny. A pisiaki, z prezesem na czele zachowuja sie jak pieciolatki w piaskownicy. Kto nie przeszedl przez etap "to nie ja, to on! jestes glupi! to ty jestes glupi!" itd itepe. Zalosne.

 • jurek4491

  Oceniono 92 razy 64

  " Ogolić na łyso " to odzywki PiSowskiego katolickiego SUWERENA , to jest ciemnota umysłowa otumaniona przez PiS dzielców .

 • boshary

  Oceniono 80 razy 62

  To debilne zachowanie zwolenników pisu , to w większości starcy intelektualni , nudzi im się w domu i takie wyjście do sådu jest atrakcjå. Radna to po prosu prostak,

 • tom_aszek

  Oceniono 70 razy 52

  "na korytarzu zebrał się tłum ludzi. Skandowali "ogolić na łyso" i nie pozwolili posłance PO wejść do sali. (...) gwizdali i robili hałas. Sędzia zdecydował się odroczyć rozprawę do lutego."

  A dlaczego odroczył zamiast wezwać straż sądową czy inną policję, żeby zrobiła porządek?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX