"Oddaj nagrody!", "Brak kręgosłupa". Ziemiec od czasu finału WOŚP nie ma spokoju

"Przyjdzie czas, że na taczce cię wywiozą" - fala takich komentarzy skierowanych do Krzysztofa Ziemca zalała internet. Prezenter TVP jest ostro krytykowany za to, że niedzielne "Wiadomości" poświęciły finałowi WOŚP raptem kilkanaście sekund.

Krzysztof Ziemiec prowadził w niedzielę główne wydanie "Wiadomości" w TVP 1. Mimo, że tego dnia wszystkie media informowały o 25. finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, Telewizja Polska postanowiła tę wielką akcję zbojkotować. O zbiórce organizowanej od 25 lat przez Jurka Owsiaka "zapomniano" wspomnieć na antenie TVP Info, a zaledwie kilkanaście sekund poświęcono jej w "Teleexpressie" czy własnie "Wiadomościach" na głównej antenie TVP.

Po finale fala krytycznych komentarzy zalała fora internetowe. Ziemcowi - jako twarzy "Wiadomości" - dostało się nadzwyczaj mocno. Pojawiły komentarze, takie jak te:

"Panie Ziemiec! Oddaj pan wszystkie nagrody które dostałeś. Nie jesteś godzien ani jednej z nich. Przyjdzie czas, że na taczce cię wywiozą"
"Panie Krzysztofie, kiedy był Pan autentyczny? Wtedy kiedy zostały zrobione zdjęcia, czy dziś, kiedy poświęcił Pan jedynie dwa zdania dla akcji, którą kiedyś Pan wspierał? A może coś się zmieniło od tego czasu? Jeżeli tak, to co? A może nigdy Pan szczerze nie wspierał WOŚP? Albo dziś działał Pan wbrew sobie? Jak to jest?"
Jest Pan zakałą zawodu dziennikarza, odsłonił Pan brzuch i nadstawił tyłów pisowskim prezesom, wstyd proszę Pana, wstyd. Brak kręgosłupa, charakteru i cech męskich.

Ziemiec się broni i zapewnia, że wspiera WOŚP

Krzysztof Ziemiec o to, jak reaguje na te komentarze został zapytany przez redakcję portalu fakt24.pl. Przyznał, że nie do końca jest dla niego zrozumiała ta nagonka. - Został wydany na mnie wyrok. Niesprawiedliwy. Rodzina i ja wsparliśmy Orkiestrę - powiedział prezenter. Nie chciał odpowiedzieć na pytanie, czy tak krótka wzmianka na temat WOŚP była zaplanowana przez stację. Tę kwestię dziennikarze wyjaśnili z rzecznikiem TVP.

"Podana przez Krzysztofa Ziemca w 'Wiadomościach' informacja o koncercie finałowym i zbiórce WOŚP była przygotowanym wcześniej, zaplanowanym elementem scenariusza programu. Wypowiedź na końcu została przerwana z powodu błędu realizatora" - brzmi treść oświadczenia TVP przesłanego do redakcji fakt24.pl

Krótka wzmianka w "Wiadomościach" to niejedyny przejaw bojkotu akcji Jurka Owsiaka przez TVP. W tym samym wydaniu informacji, w jednym z materiałów "wymazano" naklejone na kurtkę posła PO Arkadiusza Myrchy serce WOŚP.

Więcej o:
Komentarze (342)
"Oddaj nagrody!", "Brak kręgosłupa". Ziemiec od czasu finału WOŚP nie ma spokoju
Zaloguj się
 • kunwyscigowy

  Oceniono 82 razy 68

  Ważne, że Kurski poklepał po pupie a prezes zamlaskał z zadowolenia.

 • fakiba

  Oceniono 78 razy 60

  Ziemiec , Cholecka i cła reszta już od dawna w mundurkach pisiej zmiany powinna występować

 • puti84

  Oceniono 71 razy 57

  Nie każdy dziennikarz postąpi jak np. Orłoś bo trzeba mieć godność i jaja

 • jerzy30

  Oceniono 61 razy 51

  Facet bez jaj to kastrat.
  Facet bez honoru to Ziemiec

  Juz tak bedzie na zawsze - w encyklopediach calego swiata

 • fakiba

  Oceniono 55 razy 45

  Za pieniądze ksiądz się modli , za pieniądze Ziemiec i nie tylko się podli

 • janek2557

  Oceniono 52 razy 42

  Dlaczego ja płacąc abonament nie mogę zobaczyć najważniejszego wydarzenia dnia .

 • pis_cie_kocha

  Oceniono 46 razy 38

  "Wypowiedź na końcu została przerwana z powodu błędu realizatora"

  No co za pech. Już już mieli powiedzieć o finale WOŚP, już Ziemiec nabrał powietrza i uroczyście rozpoczął to, na co przecież cały dzień się przygotowywali, na imponujące grande finale tego wydania Wiadomości, gdzie miał być szampan, konfetti (policja cały tydzień wycinała) i pojednawcze orędzie Prezesa, a tu akurat realizatorowi palec się omsknął. Szlag by to... Ale nie szkodzi, wybaczamy wam tę małą wpadkę, albowiem przecież dalecy jesteśmy od myśli, że bezczelnie nas okłamujecie.

 • dejtrejder

  Oceniono 43 razy 33

  Ci pisuarscy prezenterzy to chyba byli na szkoleniu u Kim Dzong Una? Pamiętacie jak jarek mówił o łże mediach? Chodziło mu po prostu o to, że jak dojdzie do władzy to takie w Polsce wprowadzi. Obietnicę zrealizował i szczerbaty plebs się cieszy.

 • basiak63

  Oceniono 50 razy 32

  NIe czepiajcie się go, on po prostu lubi pieniądze i nie chce ich stracić.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX