Przemysław Wałęsa nie żyje. Syn byłego prezydenta miał 43 lata

08.01.2017 22:58
Przemysław Wałęsa

Przemysław Wałęsa (Fot. STEFAN KRASZEWSKI/PAP)

W niedzielę w Gdańsku znaleziono ciało Przemysława Wałęsy, syna Lecha Wałęsy. Mężczyzna był w swoim mieszkaniu. Informację o śmierci, podaną najpierw przez RMF FM, potwierdził jego brat - Jarosław Wałęsa.

Przemysław Wałęsa - trzeci z ośmiorga dzieci Lecha i Danuty Wałęsów - został w niedzielę znaleziony martwy w swoim mieszkaniu w Gdańsku. Nie wiadomo jeszcze, jakie były okoliczności jego śmierci. Sprawę badają policja i prokuratura. Ciało odnalazł członek rodziny - podało RMF FM.

Informację potwierdziła rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Gdańsku Tatiana Paszkiewicz. W rozmowie z rp.pl przyznała, że to ciało syna byłego prezydenta. - Pogotowie stwierdziło zgon - oświadczyła prok. Paszkiewicz. Policja podała jedynie, że "znaleziono ciało 43-latka". Aleksandra Siewert z Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku powiedziała, że wstępne ustalenia funkcjonariuszy nie wskazują na to, żeby do zgonu doprowadziły działania osób trzecich. 

Jeden z braci Przemysława, poseł do Parlamentu Europejskiego Jarosław, poinformował o jego odejściu i poprosił o uszanowanie prywatności będącej w żałobie rodziny.

Zobacz także: Fisher, Wajda, Bowie, Cohen, Czubaszek. Oni odeszli w 2016 roku

Zobacz także

Najnowsze informacje