Zepchnął niepełnosprawną na wózku na tory. Bulwersujące nagranie z dworca kolejowego

Młody mężczyzna poznał 72-latkę na dworcu w Częstochowie. Miał jej pomóc podczas podróży do Leszna. Gdy dotarli do celu, brutalnie ją pobił.

72-letnia kobieta jechała z Częstochowy do sanatorium, w Lesznie miała się przesiąść do innego pociągu. W podróży poznała 33-letniego mężczyznę - mieszkańca Rudy Śląskiej. Jak opisują lokalne media, spędzili ze sobą całą drogę. Mężczyzna wysiadł razem z 72-latką na peronie w Lesznie, poczekał aż pociąg odjedzie, a potem zrzucił kobietę na wózku na tory kolejowe. Później zaczął ją bić po całym ciele. Prawdopodobnie kamieniem, który zabrał z torów. Do nagrania, na którym widać atak, dotarli dziennikarze TVP 3 Poznań.

Mógł być niepoczytalny 

72-latka miała uraz głowy, złamane żebra i liczne potłuczenia. Została przewieziona do szpitala. 

33-latek usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa. Grozi mu dożywocie. Najbliższy czas spędzi na oddziale psychiatrycznym, biegli chcą sprawdzić, czy podczas ataku nie był niepoczytalny.

 

Komentarze (269)
Zepchnął niepełnosprawną na wózku na tory. Bulwersujące nagranie z dworca kolejowego
Zaloguj się
 • medycynaradziecka

  Oceniono 59 razy 53

  Był na tyle poczytalny, aby kupić bilet, wzbudzić zaufanie, rozmawiać i pobić. Ale żeby za to odpowiedzieć, to już nie..?

 • fjan

  Oceniono 69 razy 41

  Ale w kościele śpiewał ten przestępca jak najgłośniej, no i do komunii chodził regularnie.

 • leszek.30

  Oceniono 65 razy 31

  Takich wynaturzonych, bestialskich morderstw, jak w Polsce i w takiej ilości, nie ma w żadnym kraju w Europie, a i na świecie to rzadkość.! .. Co kilka dni słyszymy, a to tatuś zadźgał nożem, całą rodzinę, a to syn z kochanką morduje rodzi9ców.. Zbrodnie na małych dzieciach, niemowlętach, czy dwie staruszki zatłuczone młotkiem.. Co róż znajdowane są pokawałkowane zwłoki...itd..itp. Takich ohydnych zbrodni są setki w ciągu roku..!
  I kto dopuszcza się tych zbrodni , Muzułmanie, imigranci, zielone ludziki !?... Nie to Polacy mordują Polaków , w kraju ponoć katolickim..!!!..A Błaszczak z idiotycznym uśmieszkiem mówi: " Polska to kraj bezpieczny, a tego rodzaju przestępstwa, to nikły margines"..! PiS i biskupi straszą nas "obcymi", sieją nienawiść i takie są skutki..!!!

 • hristomoltisanti

  Oceniono 36 razy 30

  Ludzie ! Czy tylko ja mam wrażenie , że z ludźmi w tym kraju dzieje się coś dziwnego ?! Czy nie jest to efekt podsycania nienawiści i podziałów służących politykom? Codziennie czytam , że komuś zdrowo odpier.... !

 • otopolskiepieklo

  Oceniono 48 razy 26

  no płaszczak udawadniaj dalej ze wasz program siania nienawiści skutkuje wiekszym bezpieczeństwem i 500+

  swoją droga co na to kosciół?

  podpowiadam - powołuje ise że 95% czy 98% Polaków to katolicy...

 • azalka12

  Oceniono 30 razy 22

  Nie, kara wiezienia nie pomoze ofierze. Powinna zostac zasadzona kara finansowa, odszkodowanie na rzecz pokrzywdzonej, a wizerunek oprawcy upubliczniony! Jezeli przestepca nie zarabua, kara powinna byc zaplacona przez jego rodzine!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX