Komentarze (309)
Stowarzyszenie uciskanych ojców porównało obowiązek płacenia alimentów do Auschwitz. Muzeum komentuje na FB
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • pela_46

  Oceniono 24 razy 4

  jak się zrobiło dziecko, to trzeba je utrzymywać, dlaczego państwo ma za Was płacić?Trzeba było se ulżyć w świńskie ucho, to by nie generowało kosztów.

 • badziewiak66

  Oceniono 3 razy 3

  Zadaniem tej ustawy jest doprowadzić do eskalacji konfliktu pomiędzy dłużnikiem alimentacyjnym , a dzieckiem i matką. To bandcyka ustawa budująca kolejną wojnę pomiędzy Polakami. Niczego nie załatwia, bo jak ktoś nie ma pracy to nie płaci alimentów. Zapełnią więzienia , tym razem alimenciarzami zamiast cyklistami i my za to zapłacimy ze swoich podatków, bo to my utrzymujemy więźniów i więzienia. . Efekt będzie żaden. Inna rzecz to ta że dalej będzie postępował spadek dzietności. Ci którzy dostaną po 500+ będa robić dzieci , których nie będą w stanie utrzymać. Tak urodzą się długi alimentacyjne, za które ludzie pójdą do więzienia. Inna sprawa to ta że kobiety będą się bały dochodzić alimentów w obawie że ojciec dziecka trafi do więzienia. To spowoduje z kolei że dzieci będa niedożywione , wychowywane w gorszych warunkach. Oczywiście PiS zarobi na kolejny obraz za 500 mln złotych. Powiem Wam, tak diabelskiej ustawy jak ta, tak potężnie uderzającej w Polaków, w ich związki rodzinne, w więzi społeczne, nie widziałem od czasu nowelizacji postępowania egzekucyjnego , którego zadaniem także było niszczenie tkanki społecznej. To ustawa poniżająca Polaków.

 • primadenko

  Oceniono 7 razy 3

  Co ci biedni ojcowie muszą robić by zwrócić na siebie uwagę? Nie uważam, żeby to porównanie do Auschwitz było adekwatne ale jednak sądy rodzinne i te wiedźmy z RODK (obecne OZSS - proszę nie kojarzyć części z SS z faszystami, to przypadek;) są przyczyną niejednej tragedii ojca (bo są dyskryminowani). A Kijowski nie ma nic do rzeczy. Podkreślam, chodzi tu o ojców, którzy pragną naprzemiennej opieki i płacić za siebie w trakcie swojej pieczy nad dziećmi a NIE NIE PŁACIĆ ZA TO ŻE SIĘ WBREW SWOJEJ WOLI SWOICH DZIECI NIE WIDUJE - przeczytajcie to kilka razy i zrozumcie w końcu..

 • alter95

  Oceniono 13 razy 3

  Niestety ale tutaj feministki równości nie chcą. Mężczyźni muszą płacić wybujane kwoty z kosmosu po czym mamusia znajduje nowego gacha robi kolejne dziecko ale kasę ciągnie bo w polskiej patologii może, a tata nie ma nic do gadania i jeszcze się go obrażą.

 • jan.go

  Oceniono 9 razy 3

  Trochę naciągacie "Stowarzyszenie uciskanych ojców porównało obowiązek płacenia alimentów do Auschwitz " a później "Stowarzyszenie "Dzielny Tata" porównuje odbieranie ojcom dzieci do Holokaustu " no to chyba nie jest to samo choć samo porównanie to debilizm Samo nowe prawo też może okazać się niezłą głupotą bo alimenty z budżetu kosztują nas wielokrotnie mniej niż rozbudowa systemu penitencjarnego

 • ebom

  Oceniono 13 razy 3

  Tym ludziom powinno się z miejsca odbierać prawo do posługiwania się wobec siebie słowem "tata". To są co najwyżej dawcy spermy i ja na miejscu byłych partnerek tez bym trzymała takich czubów z dala od dzieci...

 • 1234qwerty

  Oceniono 15 razy 3

  Klikacze tu nie chodzi o ALIMENTY a o odbieranie ojcom dzieci i faktycznie porównanie tego do holokaustu jest niestosowne i obraźliwe dla ofiar.

 • nuclearsnake

  Oceniono 10 razy 2

  "Stowarzyszenie "Dzielny Tata" porównuje odbieranie ojcom dzieci do Holokaustu" - jeśli stosują takie porównania to oznacza, że ludzie z tego stowarzyszenia nie nadają się do wychowywania dzieci i sądy słusznie nie przyznają im praw do opieki nad nimi, sami swoją postawą, głoszonymi treściami i sposobem w jaki to robią udowadniają, że się nie nadają na ojców, poza tym to chyba kiedyś tak było (w czasie apogeum konserwatyzmu i religii), że przy rozwodzie dzieci z automatu lądowały przy matce, a nie ojcu, co nie oznaczało, że każda matka była z tego tytułu uszczęśliwiona (tylko musiała robić dobrą minę do złej gry, aby nie wyjść na "wyrodną"), a każdy ojciec unieszczęśliwiony (w końcu "balast" czyt. dziecko nie jemu przypadał w udziale do dźwigania na plecach i garbienia go)

 • starszy-65

  Oceniono 8 razy 2

  Ja uważam, że to stowarzyszenie jest jak partia faszystowska która mordowała ludzi niewinnych i bezsilnych jakimi obecnie są te dzieci i dlaczego ja z moich podatków mam płacić na utrzymanie ich dzieci skoro "byki" unikają płacenia alimentów- należy ich pozamykać w obozach pracy dla dobra dzieci i społeczeństwa- stowarzyszenie należy rozwiązać.

 • konrad8125

  Oceniono 2 razy 2

  jeżeli ktoś nie płaci alimentów ( i nie ma zamiaru)-bo to menel.& lump.i margines społeczny..itd, to więzienie w wielu przypadkach strata pieniędzy ( podatnika czyli wszystkich uczciwych)..... w porównaniu----jeżeli ja płacę 20lat uczciwie podatki...... i mam niezapłacone alimenty to szybko mi się komornik do du..py dobierze....i wejdzie na konto......a menelowi nic nie zrobią bo nie ma nic..... więc w Polsce pod każdym wzglądem lepiej pracować na czarno, i nie mieć zmartwień,, bo skoro polskie państwo nas dy-ma pod każdym kątem.. to i my róbmy to samo......

 • mama198000

  Oceniono 3 razy 1

  Jakim człowiekiem i ojcem jest ktoś dla kogo płacenie na swoje dzieci jest porównywalne do mordu w komorze gazowej?????

 • mama198000

  Oceniono 1 raz 1

  Jakim człowiekiem i ojcem jest ktoś dla kogo płacenie na swoje dzieci jest porównupalne do mordu w komorze gazowej?????

 • puch-atek

  Oceniono 5 razy 1

  porównywanie do Holocaustu to faktycznie przesada. Ale za to uważam że ten cały system przymusowego ściągania alimentów jest to psychiczny i emocjonalny polski obóz koncentracyjny!!! Odbieranie dzieci ojcom i nazywanie "obowiązkiem ojcowskim" dostarczanie kasy i izolowanie wpływu ojca na wychowywanie dziecka to jest również w moim przekonaniu traktowanie mężczyzn nie jak ludzi lecz w czysto przedmiotowy sposób jako odczłowieczone roboty. To jest również odwrotny seksizm. Traktowanie mężczyzn jak roboty do dostarczania mamony. A gdzie jest wspólne wychowywanie?! Powinno być obowiązkowe, a sądy powinny pilnować żeby babsztylety nie odbierały ojcom współudziału w wychowywaniu! Ważniejsze niż pieniądze jest wychowywanie w miłości i pozytywnej obecności ojca. Wówczas i ojcowie nie popadaliby w depresje, nałogi i swmodestrukcję i byliby w stanie zarobić więcej i dla siebie i dzieci i państwa!

 • yuo7leo9

  Oceniono 5 razy 1

  Wreszcie wzięli się za ojców krzywdzących swoje dzieci. Całe to stowarzyszenie powinno nazywać się "podły tata". Jeżeli są rozgoryczeni, że uniemożliwi im się kontakt z dziećmi - to odpowiem: słusznie, bo byście znęcali się nad dziećmi ze złośliwości wobec byłych żon.

 • handryka59

  Oceniono 13 razy 1

  nie przepadam za pisem ale wreszcie weźmie sie za tych beszczelnych typów ,którzy unikają płacenia na swoje dzieci jeżdżą dobrymi samochodami , żyją na dobrym poziomie a ich dzieci nieraz na chleb nie mają . A taka matka to skąd ma mieć jak mało zarabia przecież szkoła i przedszkola kosztuje. A te beszczelne bydlaki jeszcze się wspierają i uczą jak unikać płacenia. Dziecko też powinno żyć na dobrym poziomie i mieć na naukę języków , nie powinno żyć w biedzie bo tatuś się zabawił i zostawił rodzinę.A wychowywać dzieci to oni nie chcą udają tylko tak w sądach że niby tacy opiekuńczy a jak już dostaną małą kwotę do płacenia to dziecka przez kilka lat nie odwiedzą. Mam znajomych w Kanadzie to tam się nie patyczkują z takimi tylko płacą bardzo wysokie alimenty. Niech płacą a nie my społeczeństwo będziemy z funduszy płacić na ich dzieci .WSTYD.

 • Tomasz Kubidowski

  Oceniono 3 razy 1

  Umiłowani Wierni PiSu. Na nadchodzący Nowy Rok życzę Wam umocnienia w Ewangelii i wielu łask Bożych do walki ze zdrajcami narodu. Niech pamięć o Świętej Pamięci Profesorze Prezydencie Lechu Kaczyńskim przypomina Wam codziennie o zbrodniach popełnionych przez polityków PO i Nowoczesnej na naszej Ojczyźnie oraz doda nam siły do miłosiernego przebaczenia wrogom Polski po uprzednim wymierzeniu im zasłużonej kary.

 • elninio5

  Oceniono 11 razy 1

  Wstyd panowie tym bardziej że obradach własne dzieci i społeczeństwo gdyż z Funduszu Alimentacyjnego łożone są pieniądze za alimenciarzy którzy uciekają przed płaceniem alimentów na własne dzieci. Nagle okazują się schirowani albo gdzieś uciekają za granicę albo pracują na czarno a twierdzą że są bezrobotni. Przynosicie wstyd innym facetom a szczególnie ojcem. Jacy z was faceci, ojcowie skoro nie potraficie zarobić nawet na własne dzieci?

 • typowy-leming

  Oceniono 15 razy 1

  Lekka przesada ale dobrze że dzięki takim aferom ktoś wreszcie zwróci uwagę na dyskryminację mężczyzn w naszym społeczeństwie - jeśli rodzice się rozchodzą (nawet bez winy mężczyzny) sądy prawo do opieki nad dzieckiem w ok. 97% przypadków przyznają kobietom. Mężczyzna w takiej sytuacji zredukowany zostaje do roli żywego bankomatu który, jak dobrze pójdzie, będzie mógł zobaczyć swoje dziecko raz na dwa tygodnie... chociaż trzeba przyznać że prawdziwy Holokaust ojców to ma miejsce na Zachodzie. Tam kobieta może sobie robić aborcję na życzenie bez żadnego powodu - natomiast mężczyzna od chwili zapłodnienia kobiety aż do końca życia nie ma absolutnie nic do powiedzenia w sprawie dziecka. A przecież mężczyźnie też można byłoby przyznać prawo do "aborcji" - które w przypadku mężczyzny oznaczałoby po prostu prawo do zrzeczenia się dziecka przez pierwsze kilka miesięcy od chwili poczęcia.

 • grzesbor

  Oceniono 15 razy 1

  Połowa 30latków w Polsce mieszka z matkami. Ci ludzie nie są zdolni do zakładania rodzin, budowania głębszych relacji z innymi. I nie jest prawdą że to przez brak pracy czy mieszkań. Druga połowa żyje najczęściej w związkach - różnych, najczęściej partnerskich. Najbardziej trwałe są jednak małżeństwa, ale tych coraz mniej się zawiera. Decyduje się na nie ok. 40% par, czyli uwzględniając singli, to jest około 20% populacji. Aż 45% małżeństw w przeciągu pierwszych 5 lat rozpada się. W 95% przypadków po rozpadzie dzieci wychowywane są przez matki. Ojcowie albo się dziećmi nie interesują - ale takich jet coraz mniej, albo o ojcostwo muszą walczyć. Według sądów ojcostwo ma polegać na płaceniu renty alimentacyjnej dla matki oraz wizytowaniu dzieci np. dwa razy w miesiącu, najlepiej aby wizyty były pod nadzorem. Jeśli jakiś ojciec oczekuje czegoś innego - bycia ojcem, to staje się wrogiem systemu który za wszelką cenę chce go zniszczyć. Alimenty dziś trudno jest egzekwować gdy ojciec stosuje przemoc finansową wobec dzieci i ich nie płaci.To smutny fakt. Ale dzieci przez to z głodu nie umrą, żadne jeszcze chyba nie umarło. Ale: na podstawie badań w 200 losowo wybranych sądach, stwierdzam że nie ma żadnych szans aby egzekwować kontakty z dzieckiem, gdy matka stosuje przemoc emocjonalną wobec dzieci, alienując je i uczy nienawiści do ojca. Te dzieci umierają, chorują, popełniają samobójstwa, nawet 5latkowie. Matki nie ponoszą żadnych konsekwencji. Ojcowie zabijają się, bo nikt im nie che pomóc, kilkunastu z nich każdego dnia według oficjalnych tylko danych, dziesiątki uciekają z Polski. Aliemnty trzeba płacić, a każde orzeczzenie sądu musi być wykonalne. Ale jak je płacić jeżeli w niektórych sytuacjach naprawe są wyższze od dochodu, jak je płacić, kiedy dzziecko nienwidzi ojca, od lat ie ma z nim kontaktu, a tatą są nowi konkubenci matki? Nie tyllko umierają ludzie... całe pokolenie młodych polaków jesst starcone - to mamisynkowie i kobiety o wygórowanych oczekiwaniach, ludzie bez męskości, bez poczucia włąsnej wartości, bez wzorów jakie mo ze dostrczyć relacja z obojjgiem rodziców. To zagłada demograficzna kraju, której żadne programy 500+ nie naprawią. To prawdziwy holokaust obecnych czasów.

 • maaac

  Oceniono 13 razy 1

  Alimenty.

  Spędzasz upojną noc z panienką. Ona zaklina się, że jest dobrze zabezpieczona, a prezerwatywa tylko zmniejsza przyjemność.
  Po latach dowiadujesz się, ze jesteś ojcem. Matka blokuje ci dostęp do dziecka, ale forsę chce i to dużo więcej niż jesteś w stanie zarobić. Sędzia oczywiście nie widzi powodu odnosić się do realnych twoich zarobków a tylko posługuje się przy ustalaniu kwoty potoczną wiedza ile to niby mogą zarobić tacy jak ty.

  Niestety taki wariant nie jest niemożliwy tak samo jak ten drugi znacznie częstszy: rozwód, nowa dupencja, wysokie koszty utrzymywania nowej "miłości", ukrywanie swoich dochodów przez pracę na czarno lub otrzymywanie 3/4 wypłaty pod stołem.

  IMHO sprawa alimentów powinna być długo i wnikliwie przedyskutowana bo to co jest obecnie spokojnie niszczy dzieci, matki, ojców. Tak by ani ojcowie nie ukrywali dochodów ani nie wyznaczano im kwot z kosmosu jak Kijowskiemu. Tak by matki nie wykorzystywały dzieci i alimentów do mszczenia się na byłych mężach, ale dzieci miały zapewniony byt również kosztem rodzica który ich bezpośrednio NIE wychowuje. Itd. Itp. Tego jest sporo i wiele stron w tym sporze ma swoje racje.

 • borsuk07

  Oceniono 13 razy 1

  a co z matkami co nie odbierają przelewów i oskarżają ojców o nie płacenie tych alimentów ! !

 • Zbigniew Sadocha

  0

  zastąpienie nazizmu i faszyzmu marksizmem i feminazizmem jest ok? ta analogia nie jest przypadkowa, dane statystyczne zaczerpnięte z ministerstwa sprawiedliwości chyba nie kłamią

 • Rafał Mysiakowski

  0

  Ludobójstwo – zbrodnia przeciwko ludzkości[1], obejmująca celowe wyniszczanie całych lub części narodów, grup etnicznych, religijnych lub rasowych, zarówno poprzez fizyczne zabójstwa członków grupy, jak i wstrzymanie urodzeń w obrębie grupy, stworzenie warunków życia obliczonych na fizyczne wyniszczenie, czy przymusowe odbieranie dzieci.

 • kylax4

  0

  W normalnych krajach, jak UK, alimenty na dwójkę dzieci nie wynoszą więcej.

  Poza tym w normalnych krajach alimenty płaci się max. do 19-21 roku życia, a nie prawie do 30 jak w dzikiej Polsce.

 • dobrylos

  0

  3/4 kobiet ustawia sie i jest im obojetne kto spełni jej potrzebe posiadania żywej lalki.Stąd wiadomo ze co 3 dziecko w Polsce ma innego ojca.Kobieta potrzebuje sponsora a nie życiowego partnera.Jak tylko dziecko sie usamodzielni szukają One nowych wrażeń i emocji bo zyciowa stabilizacja i ten sam chłop je nudzi...wiec rozwód pewny.Adwokat pomoze zonie załatwić Niebieska Karte aby faceta uwalić w zdominowanym przez kobiety Sadzie i zniszczyć go alimentami nie tylko na dzieci ale i na pazerną małzonke.Jakie jest wiec wyjscie .Ratuj sie kto moze wiec emigracja i dzieci zamiast mieć ojca maja kochasia zakochanej matki który czesto tłucze te dzieciaki,Kiedy wreszcie w polskich Sądach to zrozumieją.

 • dobrylos

  0

  Zamykanie alimenciarzy to błędne koło,bo po wyjsciu z pudła ma jeszcze wieksze długi .W końcu zabije matke dziecka .Wtedy dziecko będzie osierocone bo alimenciarz moze sie tez powiesić.i wtedy "gratulacje" dla bezmyślnosci zdominowanych przez kobiety Sądów.

 • tojasz

  0

  Będę niesławny-ale co tam.
  "ch uj ni pompka,pi... nie opona-napompowałeś to nie spuścisz"

 • darazetes9898

  Oceniono 2 razy 0

  to kobiety sa miliard razy gorsze od HOLOCAUST dlaczego ? bo Hitler w HOLOCAUST zabijal zawsze obcych , kobiety zabijaja metalnie wlasne dzieci w stosunku do ojcow . i to jest biliard razy gorsze od prawdziwego HOLOCAUST.

 • tomtg123

  Oceniono 4 razy 0

  Z tego co widzę na transparencie to tym ludziom nie chodzi o to, żeby nie płacić, tylko o to, żeby mieć prawo do wychowywania dzieci.
  Im chyba (? tak wynika z transparentu, ale też ze strony internetowej, na którą zajrzałem ) wcale nie chodzi o to, żeby nie płacić, ale o to żeby mieć równe prawa do wychowania dzieci jak mają kobiety.
  Sprzeciwiają się schematowi że kobieta wychowuje, a ojciec płaci alimenty (czemu nie odwrotnie).
  W każdym razie jak ktoś chce wychowywać dziecko, to znaczy że nie chodzi mu o zaoszczędzenie kasy.

 • ojciec67

  Oceniono 6 razy 0

  no ale takie jest przecież przesłanie nowej ustawy---- jeśli miałeś pecha, straciłeś dochody ,
  złożyłeś o zmniejszenie alimentów po 2-3 miesiącach (bo tak trzeba), a sąd rozpatrzyl twoją sprawę po roku, to jak uda ci się w więzieniu zarobić to wyjdziesz, a jak nie to będziesz siedział? ------forumprawnicze.info/utrata-pracy-t13487

 • czegotychcesz

  Oceniono 6 razy 0

  Alimenciarze to tupeciarze i , przecież nikt im nie każe pracować, tylko mają płacić alimenty, obojętne czy z napadu na bank,czy skoku na SKOK !!!

 • elninio5

  Oceniono 6 razy 0

  Niektórzy zapomnieli że z dorosłością wiąże się odpowiedzialność. Splodzenie dziecka to dopiero początek wyzwania jakim jest wychowanie dziecka

 • ano_1963

  Oceniono 10 razy 0

  Stowarzyszenie Uporczywych Alimenciarzy.

 • onduma

  Oceniono 14 razy 0

  "dzielny tata", "prawa ojca". A statystyki sa bezlitosne. 80% ojcow odchodzi kiedy rodzi sie dziecko niepelnosprawne. Nie oszukacie natury szaleni tatuskowie. Mowie to wam jako ojciec.Nieudacznicy i impotenci nie wyrywajcie dzieci matkom

 • takito.ataki

  Oceniono 10 razy 0

  Po 25 latach demokracji dochowalismy się kasty dużych dzieci, którzy w życiu codziennym okazali się kompostami i obornikami. A Muzeum Oświęcimskie powinno podać stowarzyszenie do sądu - już jest na to paragraf.

 • dupajasi0

  Oceniono 8 razy 0

  Naumiałbyś się czytać ze zrozumieniem. Bo do holocaustu porównano odbieranie dzieci ojcom a nie niepłacenie przez nich alimentów. Choć to porównanie też jest totalnie z Dudy. ;-)

 • polsilver100

  Oceniono 26 razy 0

  Jebnięte dupcyngery,spłodzli dzieci i nie chcą tym nic wiedzieć.Jaką padliną trzeba być?Dotyczy to także tych kobiet które nie płacą

 • dr_bloger

  Oceniono 3 razy -1

  Wy tam z Auschwitz siedźcie po cichu. Nie pozwalacie upamiętnić powojennych ofiar waszego obozu, to wuj z wami. Wykopać to waszee muzeum, wywieźć do Izraela, a ziemię zdezynfekować.

 • Paweł Mi

  Oceniono 9 razy -1

  Porównanie idiotyczne i karygodne, ale Wyborcza też nieźle manipuluje. czym? Choćby przemilczeniem o co stowarzyszeniu chodzi. Bo wcale nie chodzi o zniesienie obowiązku alimentacyjnego. Chodzi o to, żeby sądy wreszcie zaczęły uczciwie przyznawać opiekę nad dziećmi. W tej chwili praktyka jest taka, że dziecko to odrębny majątek matki, a ojciec ma jedno prawo - płacić. Pomijam już kwestię ustalania alimentów i czas procedowania, gdy sytuacja zarobkowa ojca się zmieni (półtora roku z alimentami 2000 zł dla bezrobotnego to zadłużenie na wiele lat, o ile nie dożywotnie). Ale u nas sądy np. nie praktykują przyznawania opieki współdzielonej, powszechnej w innych krajach.

 • nekaj

  Oceniono 1 raz -1

  i żeby się nikt nie przypie...ł, że nie mam moralnego prawa - większość mojej rodziny zginęła w auschwitz, przeżyły dwie osoby...

 • nekaj

  Oceniono 9 razy -1

  ok, to za niepłacenie alimentów - do gazu! no panowie, trzeba być konsekwentnym!

 • kka69

  Oceniono 15 razy -1

  Specjalne alimenty powinni płacić ci, co przez całe życie nie spłodzili żadnego dziecka, na emeryturze będą żyć jako pasożyty społeczne.
  to trzeba naprawić !!!!

 • blackboy21

  Oceniono 15 razy -1

  NO tak rząd dobiera się do tyłka to trzeba głośno krzyczeć... Teraz nie pomoże praca na czarno i tłumaczenie nie mam dochodów bo nikogo to nie będzie obchodziło, komornicy nie będą ścigać albo będą ścigać mniej bo dzielni tatusiowie czy pracują legalnie czy na czarno będą musieli zapłacić... Z jakiegoś powodu mama postanowiła się z tatą rozstać i to jest ich jedyny problem... nie widzą ani grama własnej winy...

 • siekieraaxe

  Oceniono 21 razy -1

  No i sie wydało
  JAKI TEN TATA DZIELNY
  nie mylić z dzieleniem sie czymkolwiek.

 • doomsday

  Oceniono 8 razy -2

  Mają rację. Moja ex uważała od początku, że zdradzanie męża, to nowoczesne prawo kobiet. Do dzisiaj nie wiem, czy jestem ojcem, bo dzieci niepodobne. Puszczała się na chama , niemal się z tym nie kryjąc. Praktycznie kiedy tylko jej się zachciało. Płaciłem zasądzone alimenty, ale to było mało. Ponieważ mieszkałem za granicą, to w ZUSie pobierała drugie alimenty. Dostała za to 10 miesięcy więzienia, po wielu staraniach i interwencjach w Warszawie, bo panie prokuratorki kilka razy sprawę umarzały, a tym, samym ścigał mnie komornik (blisko 100 tys. zł zaległych alimetów). Wyrok już był, ale panie z ZUS w Poznaniu przez 3 lata udwałay, że wyroku nie ma i dalej mnie ścigały z komornikiem. I znowóż musiałem latać z Kanady do Ministerstwa w Warszawie. Dzieci po raz pierwszy zobaczyłem, jak skończyły 16 i 18 lat. Najstarsze nie jest do mnie wogle podobne, a małżęństwo było z powodu ciąży. Pytanie z kim zrobiła.
  Dyrektor szkoły dzieci próbował organizować mi widzenia z dziećmi.
  Zrobiła mu awanturę przy wszytkich nauczycielach. To była dobra sportowa szkoła. Dzieci wyleciały od razu ze szkoły, pod pretekstem rejonizaji.
  Kobiety w Polsce są skandalicznie rozpuszczone i zdemoralizowane, nie warto mieć z nimi nic do czynienia.

 • dziala_nawalony

  Oceniono 8 razy -2

  nie stac cie na dziecko, to sie q##a nie spuszczaj, co za palanty!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX