Komentarze (51)
Dr Bachański od leczniczej marihuany nie szkodził małoletnim pacjentom CZD. Śledztwo umorzono
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • accommo

  Oceniono 2 razy 0

  "Dlaczego ojciec w tak okrutny sposób zabił córeczkę, którą kochał najbardziej na świecie? – Według biegłych, Mariusz zabił Milenkę będąc w stanie ostro przebiegającej psychozy, którą wywołała zażywana kilka dni wcześniej marihuana. Lekarzom powiedział, że w swoim urojeniu zobaczył Szatana w ciele córki. Był przerażony, dlatego bronił się, angażując w to wszystkie siły – ujawnia nieznane dotąd fakty matka 5-latki. – Psychoza minęła dopiero po miesiącu leczenia odpowiednimi lekami. Dopiero wówczas Mariusz zdał sobie sprawę z tego co zrobił. Był w szoku. Kilkakrotnie podejmował próby samobójcze – dodaje."
  www.fakt.pl/wydarzenia/polska/trojmiasto/gdansk-zabil-coreczke-w-psychozie-matka-dziecka-zawinili-lekarze/njnwlkl

 • city-zen

  Oceniono 4 razy -2

  Określenie "medyczna marihuana" jest totalną pomyłką. Taksologicznie taka roślina nie istnieje! Lekarstwa na jaskrę, dziecięcą padaczkę, itd., w postaci olejku, są esencją rośliny nazywającej się, wg. Linneusza, KONOPIĄ!
  Marihuana jest kolokwializmem eksponującym jedynie psychoaktywne działanie THC - jednego z alkaloidów zawartego w Cannabis Indica (Konopia Indyjska).
  Leczniczy olejek, zawierający CBD, wraz z koktajlem jeszcze innych alkaloidów, uzyskiwany jest z krzyżówek Cannabis Ruderalis, Cannabis Sattiva i Cannabis Indica.
  Używanie błędnej nazwy dla leczniczego ekstraktu prowadzi do jego zniesławienia.
  Powinien być określany jako "Olejek Konopny".
  Proszę uwzględnić to w zmodyfikowanym projekcie ustawy Panie Piotrze!

 • leoleo

  Oceniono 7 razy -3

  jak to, maryche można dzieciom...?, aha, to nawet nie wyrok sądu

 • dokowski

  Oceniono 8 razy -4

  Polska zbrodnicza służba zdrowia to największe osiągnięcie poprzedniego rządu

 • kibolbandyta

  Oceniono 6 razy -6

  I kolejny raz napiszę. Nie wierzę w żadne lecznicze właściwości marihuany. Natomiast ciemnogród w sejmie w końcu mógłby się ogarnąć i marihuanę zalegalizować. Po prostu. Jeśli komuś pomaga to ok a jeśli ktoś chce się tylko najarać to... też ok. I tyle. Jak zwykle 100 lat za murzynami i tutaj dotyczy to wszystkich posłów nawet Liroya w ostatnim czasie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX