Prezes Polskiego Radia zarzuciła Mannowi "braki warsztatowe"? Dziennikarz zdradza, jak było

Wojciech Mann w specjalnym oświadczeniu zaprzeczył, że na spotkaniu z prezes zarządu Polskiego Radia padł pod jego adresem zarzut "braków warsztatowych". Wcześniej taką wiadomość podała "Gazeta Wyborcza".
Relacjonowane w mediach na podstawie nieprecyzyjnych informacji z drugiej ręki spotkanie radiowców z panią Prezes Zarządu PR S.A., Barbarą Stanisławczyk, było, jak to wspólnie uzgodniliśmy, spotkaniem o charakterze wewnętrznym. Skoro jednak w powielanych w różnych miejscach materiałach powraca dotyczące mnie osobiście sformułowanie, chciałbym niniejszym poinformować, że pośród kierowanych przez Panią Prezes pod moim adresem uwag i opinii nie było zarzutu wytykającego mi braki warsztatowe

- napisał Wojciech Mann w oświadczeniu cytowanym przez portal "Gazety Wyborczej". Wcześniej "GW" opisywała, że taki zarzut padł na zamkniętym spotkaniu. Informację zdementował też rzecznik Polskiego Radia w komunikacje rozesłanym do mediów i zamieszczonym na stronie radia.

W Trójce trwa protest przeciwko zwolnieniu dziennikarzy Pawła Sołtysa, Wojciecha Dorosza i Marcina Majchrowskiego, będących w kierownictwie Związku Zawodowego Dziennikarzy i Pracowników Programu Trzeciego i Drugiego Polskiego Radia. 170 pracowników PR podpisało list w ich obronie.

Mann wyrażał niezadowolenie ze zmian w Polskim Radiu. 20 listopada brał udział w pikiecie przed Trójką, z której zdjęcia publikujemy powyżej.

ZOBACZ TEŻ: Wszystkie bojkoty Prawa i Sprawiedliwości. Jak PiS obrażał sie na media

Więcej o:
Komentarze (339)
Prezes Polskiego Radia zarzuciła Mannowi "braki warsztatowe"? Dziennikarz zdradza, jak było
Zaloguj się
 • do_podziwu

  Oceniono 42 razy 22

  "O tym, że taki zarzut miał paść na zamkniętym spotkaniu, napisał portal "Gazety Wyborczej"." - ustalmy "kolory" , bardzo lubie Gazete Wyborcza , portal gazeta pl ,czy tez portal wyborczej ALE -jak bedziecie podawac informacje wyssane z palca , nie prostujac sie ,nie tlumaczac to.... jest to droga do "upadku" , teraz "pisiaki" maja ARGUMENT (sluszny) i co MAMY na Wasza obrone -:((((

 • prawdziwek89

  Oceniono 15 razy 13

  Panie Wojtku, proszę się trzymać. Jesteśmy z Panem. Dużo zdrowia ;)

 • horatio_valor

  Oceniono 21 razy 13

  Dogadali się z prezes, że w zamian za wyparcie się tego zarzutu warunki wywałki będą łagodniejsze, ot co. A pisiorskie trolle od razu węszą #spiseg.

 • 6uldv8

  Oceniono 39 razy 13

  Braki warsztatowe to ma obecne kierownictwo TVP, skoro zgodziło się na emisję czegoś tak amatorskiego jak Studio Yayo.

 • tadjan

  Oceniono 25 razy 11

  Panie Mann, powiedz pan wprost co pan myślisz o jej warsztacie czy czasem nie zanadto zrujnowany.....

 • thook

  Oceniono 14 razy 10

  Widzę dużo uwag na temat rzetelności gazety, ale ja właśnie z gazety dowiedziałem się o oświadczeniu p. Manna. Nie przemilczają tematu. Tak czy owak jest w tej notce informacja której redaktor nie mógł podać wprost...

 • polakadam

  Oceniono 38 razy 10

  Piotrowicz, Terlecki, Czabański, Jasiński... stare PIERDZIELE z czasów Gomułki, dinozaury z mózgami przeżartymi przez dekady komuny, komusze wykształcenie, lokajsko-klientystyczna mentalność homines sovietici. Smutne, ale się zdarza. Każdy ma w rodzinie takiego zrzędliwego pierdziela (wielu zostało moherami, bo to niewolnicy autorytaryzmu - jak im zabrakło paternalistycznego tow. sekretarza, to muszą mieć zastępczego, choćby Rydzyka).

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX