Dachował na wiadukcie na ul. Legionów. Ranny wisiał w aucie w samych majtkach i śpiewał szanty

26-latek uderzył oplem corsą w barierkę wiaduktu. Świadkowie twierdzą, że mężczyzna kierował autem w samej bieliźnie i ranny, mimo wypadku, śpiewał piosenkę "Gdzie ta keja".

Do wypadku doszło na ulicy Legionów w Czechowicach-Dziedzicach tuż po szóstej rano. Kierowca, którym był 26-letni mężczyzna, uderzył oplem corsą w barierkę energochłonną - podaje straż pożarna z Bielska Białej.

Samochód dachował i zatrzymał się na barierce. Ranny 26-latek wysiadł z auta w samej bieliźnie i zaczął uciekać przed policjantami - relacjonuje radiobielsko.pl. Wcześniej, wisząc do góry nogami w rozbitym pojeździe, śpiewał piosenkę "Gdzie ta keja" - dodają "Bielskie Drogi", którym o niecodziennym zdarzeniu opowiedział jeden ze świadków.

Mężczyzna był pijany - miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Za prowadzenie samochodu w stanie nietrzeźwości grozi mu teraz do 2 lat więzienia.

ZOBACZ TEŻ: 1 listopada jedź bezpiecznie

Zaczyna się niebezpieczny okres na polskich drogach. Policja organizuje akcję 'Znicz'

Komentarze (73)
Dachował na wiadukcie na ul. Legionów. Ranny wisiał w aucie w samych majtkach i śpiewał szanty
Zaloguj się
 • antybandzior

  Oceniono 26 razy 18

  wykonał całkiem udany abordaż!!! szacun!!!

 • jack3yp

  Oceniono 9 razy 9

  Marynarz ognistych wód...

 • gustav45

  Oceniono 13 razy 9

  Śpiewając "Keję" zająłem 2 miejsce w Konkurske Szantowym Szkół Morskich w Szczecinie w 1992 roku. To byly czasy.

 • antynick

  Oceniono 16 razy 8

  Hehe haha, cudna historia. To się nazywa oswajanie jazdy na gazie. Niestety przez takich ludzkich śmieci w innych miejscach Polski już za kilka dni śpiewać będą Ave Maria.

 • proteusz33

  Oceniono 13 razy 5

  Taki jest efekt picia rumu

 • przemyslaw.rozycki

  Oceniono 6 razy 4

  Chciałbym zauważyć, że szanty, to żeglarskie pieśni pracy z odpowiednim rytmicznym charakterem i specyficzną monotoną, a "Gdzie ta keja" to zwykła piosenka żeglarska zupełnie jak szanty nie brzmiąca.

 • 4v

  Oceniono 12 razy 4

  Ma dobry gust, to moja czwarta ulubiona szanta jest (ale chyba pierwsza, którą poznałem, kolega w 2-3 klasie podstawówki ją śpiewał). Później w TV poleciał "Blue Nose" i zakochałem się w tej szancie. Po latach odnalazłem na YouTube i nadal piękna dla mnie ;). Trzecia to oczywiście klasyk "Morskie opowieści". A numerem jeden (lub może dwa, po BN) są "Chłopcy z Botany Bay". Taki jest mój typ jeśli chodzi o szanty.

  reszty nie komentuję, he he.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX