W Nadarzynie zbierają podpisy przeciwko koncertowi Natalii Przybysz. Bo... "jest aborterką"

Niedawny wywiad, w którym Natalia Przybysz mówiła o swojej aborcji, wywołał dużo kontrowersji. Teraz niektórzy mieszkańcy wsi na Mazowszu chcą odwołania jej koncertu w lokalnym ośrodku kultury.

19 listopada w Nadarzyński Ośrodku Kultury ma odbyć się koncert Natalii Przybysz. Nie wszystkim to się podoba. Na stronie citizengo.org powstała petycja, wzywająca wójta gminy do odwołania koncertu. Wszystko przez wywiad, w którym piosenkarka mówiła o swojej aborcji

Autor petycji, który podpisuje się jako Paweł Prejss, nazywa przybysz "aborterką" i pisze, że piosenkarka "promującą swoją płytę wykorzystując do tego historię zamordowania przez nią jej trzeciego dziecka".

"Nie godzi się osobie takiej udostępniać pomieszczeń należących do społeczeństwa gminy Nadarzyn. W tych pomieszczeniach, w których ma przebywać dzieciobójczyni, zazwyczaj bawią się i uczą nasze dzieci. Takie działanie to wstyd i hańba dla" - czytamy w petycji, pod którą podpisało się dotychczas 150 osób.

Na razie zapowiedź koncertu nie zniknęła ze strony NOK. Sprzedaż biletów ma ruszyć za tydzień. 

Wysłaliśmy do NOK oraz przedstawicieli Natalii Przybysz prośbę o komentarz i zapytaliśmy, czy petycja może wpłynąć na odbycie się koncertu. Czekamy na odpowiedź.

Więcej o:
Komentarze (640)
W Nadarzynie zbierają podpisy przeciwko koncertowi Natalii Przybysz. Bo... "jest aborterką"
Zaloguj się
 • weredyk_pl

  Oceniono 138 razy 106

  No, faryzeusze z Czerskiej... Zaledwie miesiąc temu sami doprowadziliście do odwołania koncertu przez wasze chore urojenia na temat faszyzmu i prawicy:

  "Koncert Der Blutharsch odwołany po interwencji Gazety Wyborczej

  Mający się odbyć 14 października koncert zespołu Der Blutharsch And The Infinite Church Of The Leading Hand został odwołany po protestach ze strony osób związanych z krakowską filią Gazety Wyborczej. Austriackie neo-folkowe Der Blutharsch… miało wystąpić w towarzystwie oleśnickiej Entropii."

 • korgan123

  Oceniono 149 razy 93

  Aj waj. Jak był protest przeciwko udziałowi Ziemkiewicza na targach to Wybiórcza piała z zachwytu. A teraz jak jest protest to źle?

 • sunim

  Oceniono 112 razy 82

  Nie chcą aborcyjnej lanserki to się organizują. Mają do tego pełne prawo, więc się lewaki się od nich odwalcie!
  Uczyć się demokracji, lewacka bolszewio!

 • thomasseyr

  Oceniono 74 razy 72

  Każdy z nas będzie oceniony za to, co robił za życia, niezależnie od tego, co znajduje się po drugiej stronie. Mimo że zgadzam się z niektórymi głosami, że człowiek być odpowiedzialnym, a jej decyzja to w pewnym sensie pójście na łatwiznę, to jednak jest to jej ciało i nikt nie ma prawa decydować o takim kroku za nią - ani ksiądz, ani polityk, ani jakiś szurnięty obrońca życia. Za same te słowa bym go pozwał i miałbym dużą szansę na wygranie procesu na podstawie słów, które nie dość, że są bredniami to jeszcze kwalifikują się pod zniewagę. Dzieciobójczyni (sic!) ?! Lecz się człowieku. Aż strach mieć takiego ojca.

 • krzysiozboj

  Oceniono 85 razy 69

  Niespecjalnie rozumiem wpisy oburzenia. Nie odmawiacie kobiecie tego by robiła co chce, nawet w tak "delikatnej" sprawie, a odmawiacie ludziom prawa do pisania jakiejś petycji? Demokracja przypadkiem nie polega na tym że społeczność decyduje o tym czego chce a czego nie chce na swoim terenie (mniejsza o skalę, czy to gmina, powiat czy państwo)? Bo zalatuje mi tu hipokryzją jak diabli - z jednej strony do upadłego bronimy wolności w podejmowaniu decyzji a z drugiej jedziemy jak po psach po tych co mają czelność mieć inne zdanie i go wyrazić.

 • Pisul Maximus

  Oceniono 112 razy 66

  I podobnie zakaz wstępu do mojego Rzeszowa. Niech "śpiewa" na Słowacji pod kliniką aborcyjną .

  A jak zabraknie na papu w katolickiej Polsce zawsze może reklamować słowackie kliniki aborcyjne albo środki wczesnoporonne oczywiście na Słowacji.

 • grzmik012

  Oceniono 90 razy 64

  Brawo nadarzynianie. Pani Przybysz już nie zazna spokoju. Będzie publicznie piętnowana za dopuszczenie się zabójstwa swego dziecka z najniższych, materialnych pobudek.

 • eco82

  Oceniono 108 razy 64

  Prawa demokracji. Społeczeństwu nie podoba się postępowanie tej pani, to chyba społeczeństwo ma prawo wyrazić swoje zdanie poprzez niedopuszczenie do koncertu.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX