Komentarze (339)
"Kogo nie słychać". Michał Nogaś żegna się z Trójką, a fani pokazują swoją złość na profilu radia
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • mike7878

  Oceniono 29 razy 1

  Śledzę te wpisy i przykro patrzeć jak reżimowi najemnicy nie pozwlają nawet łzy uronić za Nogasiem... Zalogowałem się na tym forum - choć to nie moje klimaty - aby wyrazić mój sprzeciw wobec tego jak próbuję się Trójkę "umodelować". Gdybym był typowym katolem (a katolem jestem) pewnie bym temu przyklasnął, ale nie zamierzam nikogo przymuszać do mojej wiary w taki sposób, jak próbuje to robić obecna "większość". Trójkę cenię za to, że nie angażowała się aby lansować jakichś lewackiich czy ultra pawicowych idei, ale za to, że przedstawiała fakty i mnie pozostawiała pole do ich oceny. Niestety od jakiegoś czasu doznaję przykrego uczucia, że niektóre programy nadaje się tylko po to, aby wbić słuchacza w pewiem schemat myślenia. Nie podoba mi się to, nawet wtedy, kiedy bywa to zbieżne z miom postrzeganiem rzeczywistości.

 • mike7878

  Oceniono 43 razy 1

  Jestem katolem, ale można być katolem w opozycji. Jestem oburzony zmianami w mojej Trójce. Świetne obiektywne radio, zminia się w tubę i nie mogę tego scierpieć. Mnie też dopadła "dobra zmiana", ale co im Nogaś był winny??? Facet pięknie do czytlenictwa zachęcałł, aż się chciało poczytać... Echh

 • antygazeta.pl

  Oceniono 51 razy 1

  Ja pokazuję wielką radość. Należy jeszcze wywalić sapiącego mana.

 • atero

  Oceniono 15 razy 1

  Ja słucham audycji pana Manna i Kuby Strzyczkowskiego.Tyle zostało z Trójki

 • sabbath777

  Oceniono 39 razy 1

  Panie Michale, dziękuję za Pana obecność w Trójce i wierzę, że kiedyś jeszcze Pan tam wróci.
  W końcu, po nocy przychodzi dzień, a po burzy spokój..

 • Jacek Andrzejczak

  Oceniono 45 razy 1

  Trójka swoją formą i ekspresją zbliża się do radia na M....ŻAL!!! Mam nadzieję, że p. Nogaś porwie p. Mana do innej stacji i znów będzie jak dawniej...tego życzę sobie i wszystkim słuchaczom WOLNEJ Trójki!!

 • jarek.du

  Oceniono 49 razy 1

  Niestety z ubolewaniem stwierdzam że moja uwielbiana trójka już nie istnieje od pewnego czasu.Bardzo szkoda,bo na niej się wychowałem.Nie ma czego niestety słuchać,a dwie osoby, które poważam i cenię niestety tego stanu nie są w stanie zmienić.

 • tad-tad

  Oceniono 35 razy 1

  Bydło nie potrafi inaczej, gdzie wejdzie tam psuje, przyzwyczaili nas do wybiórczego słuchania radia, za tamtego bydlaka Sobali, i teraz mamy powtórkę z rozrywki, jeszcze słucham, ale coraz częściej muszę przełączyć, bo k....a i idelogicznego g,,,,a, nie będę słuchał, mendowatość programu odbije się na słuchalności, ale tej antyinteligenckiej hołocie nie chodzi i to by ich słuchali, oni mają zatruwać, a zawsze się znajdzie jakiś procent ludzi , którzy nie przełączą, i tym zrobią wodę z mózgu. szkoda , ale mam nadzieję na zmianę, która wyczyści te złogi nacjonalistyczno- faszystowskie. oby szybko

 • akane27

  Oceniono 35 razy 1

  Jest speclajne piekło do ludzi niszczących w kilka miesięcy perfekcyjnie działające instytucje z wypracowaną przez lata klasą nie do podmienienia i perfidnie nazywając to "dobrą zmianą" :)

 • sara-banda

  Oceniono 12 razy 0

  Dziwię się, że Mann i Niedźwiedź jeszcze tam są. Trójka już całkiem jak za stanu wojennego.

 • pulcherina

  Oceniono 24 razy 0

  #kogoniesłychać?
  Pozostał tylko p. Wojtek i dr Wilczur, ale tego ostatniego puszczają w nocy w środku tygodnia ;( Reszty z przyzwoitości nie słucham. A od dzieciństwa było to moje ulubione radio

 • vidi71

  Oceniono 36 razy 0

  mam 46 lat. Słuchałem trójki od zawsze...w różnych czasach. Nie słucham was już. Czasem gdy włączę w samochodzie to gdyby nie komunikat RDS "trojka" to nie uwierzyłbym że to Wy! Zdradziliście uczucia najwierniejszych słuchaczy. Przykro.

 • Tomasz M. Malec

  Oceniono 38 razy 0

  na pomoc Trójkowiczom - Piotr Kosiński ze swoim krakowskim, internetowym www.rockserwis.fm / dawka starego programu III polskiego radia / - ale przecież kiedyś odzyskamy stację na Myśliwieckiej !

 • kociba

  Oceniono 38 razy 0

  Przecież oni sami się podkładają - pan m.m. ze swoim poziomem stanie się pośmiewiskiem.
  Tego nie da się kupić czy pozyskać układami...
  Kochany Nogasiu - będziemy czekać

 • coelka

  Oceniono 44 razy 0

  no tak teraz debila z frondy bedziemy słuchac, teraz k...wa my realizacja ciag dalszy, dorwały sie pisdzielce do koryta jak swinie i kwicza nie wypuscimy i nawrócimy cały naród, raczej skończycie jak wszyscy , którzy cha na cokolwiek nawracac na siłe wszelkie narody tego swiata, patrzac na historie to tacy zawsze xle kończa , pewnie bedziecie reguła , czasem to trwa 20 lat , czasem 40 a czasem 10 albo 5 ,ale kończa zawsze xle ludzie , którzy maja zapedy autorytarne , a przedewszystkim zawsze im odbija , wszedzie widza spiski, zaczynaja z obłedu aresztowac i mordowac azwkońcu ktos takiego delikwenta naprawde ubija bo ma dosc

 • pjck

  Oceniono 44 razy 0

  Kiedy odszedł two. Breżniew piliśmy w Krakowie "zdrowie nieboszczyka". Z pokurczem będzie podobnie.

 • Nati Isabelle M

  Oceniono 32 razy 0

  Trójki słucham " od zawsze " .Około 10 godz. dziennie . Zauważyłem , że coraz częściej przełączam na inną stację . Nie wiem o co chodzi ale mam wrażenie , że to co słyszę to nie jest to co chciałbym słyszeć . Pozdrawiam

 • holgerhans

  Oceniono 30 razy 0

  Głosowaliście na tę zmianę rok temu to teraz macie. A będzie jeszcze gorzej. Alternatywne media powstają więc ani Trujka ani TVPiS nie będą miały monopolu na informowanie Polaków.

 • Ola Orzembska

  Oceniono 34 razy 0

  Już przestaje słuchać mojej Trójki. i oglądać ulubionego TVPKultura, "dzięki"dobrej zmianie.Pozostaje mi tylko TVN i inne nie komercyjne stacje

 • termoforjazz

  Oceniono 112 razy 0

  Niestety, nadal wiekszosc Polakow popiera 'dobra zmiane'. To dopiero poczatek, dopiero pierwszy rok rzadow. Bedzie zasciankowy, ultra katolicki, anty postepowy skansen Europy. Dlatego wyjechalem 15 lat temu. Szkoda, ale zyc sie tam nie da. Szkoda nerwow.

 • lena2505

  Oceniono 134 razy 0

  Polska popada w ruinę, a to dopiero jeden rok, za następne trzy lata będziemy zniszczeni finansowo, politycznie i nie będzie wokół nas nikogo, kto poda nam pomocna rękę, bo nie będzie ani jednego życzliwego nam narodu( nie mówię tego nawet o sąsiadach)

 • Remigiusz W Jurek

  Oceniono 168 razy 0

  Jestem, starym już człowiekiem, wiele w życiu przeszedłem ale dzisiaj, o 7.50 łzy zakręciły mi się w oczach. To naprawdę smutne chwile w życiu "trójkowicza".

 • iwano10

  Oceniono 68 razy 0

  Na jego miejsce przyjdzie kolejny nawiedzony,z misją?Szkoda Trójki,wychowałem się z nią.I co teraz?

 • Rudi Rudolf

  Oceniono 3 razy -1

  'Wpis dnia' - to padło tylko przed wojskiem by padło. No ale cóż, skoro zostało przeobrażone w 'pojsko wolskie' i uzbrojone w 'dewocjonalia bojowe'...

 • a.k.traper

  Oceniono 19 razy -1

  Na poważnie zacząłem słuchać Trójki od 1974 z przerwą na wojsko i stan wojenny, później to był stały program w moim domu, garażu i jak się dało w pracy, chociaż mieliśmy konkurencję w postaci dwóch z radia Zet i jednego z RM. Następną przerwę miałam gdy SLD przejął radio, później K. Skowroński chyba miał zlecenie polityczne, gdyż znam go z ambitniejszych dokonań, od roku słucham tylko pana Wojtka i to nie zawsze ale chyba dam sobie spokój, "panta rei".

 • 1852m

  Oceniono 33 razy -1

  I tak od dojnej zmiany nie słucham reżimowych szczekaczek :) do usłyszenia w TOK FM :)

 • vanad48

  Oceniono 41 razy -1

  Ot kolejna stacja zmieniająca się w szambo...propagandowe, a le TVP info chyba nie przebije....

 • lk10

  Oceniono 39 razy -1

  Odszedłem od trójki po wywaleniu Magdy Jethon i prędko nie wrócę. Trójka jak wszystkie media państwowe stała się radiem reżimowym. Nie da się tego słuchać. Dziwię się co tam jeszcze robi mój ulubiony grubas. Audycje WM bez Nogasia to co to niby będzie. Wojtek zostaw to bagno.

 • zimman

  Oceniono 39 razy -1

  A "dobra zmiana" ma to w d...pie
  I tak już nie liczą na obecne elity, tylko chcą sobie wychować swoje nowe. Marksizm z czystej postaci

 • knur.ponury

  Oceniono 39 razy -1

  Odpowiadałem na jeden z postów, ale w międzyczasie go usunięto (zainteresowani zgadną o który post chodziło).

  No to piszę, to co miałem tam napisać:
  - też się nawalę jak kurdupel przeniesie się w nicość,
  - wódka w zamrażalniku,
  - dziękuję za podpowiedź ze sztucznymi ogniami, o tym nie pomyślałem.

  Pozdrowienia dla imprezowiczów.

 • janek2010

  Oceniono 53 razy -1

  smutne...
  smutne też ,ze kilkanastu opłacanych przez pisdzielców haterów "komentuje" teraz pod tym artykułem "rzeczywistość" ...żal mi was sprzedajne szuje...kiedyś się z wami rozliczymy

 • set456

  Oceniono 35 razy -1

  Lumpen elektorat i tak zagłosuje na Pisdzielców...

 • hajaszek

  Oceniono 115 razy -1

  Młodzież nadal popiera dobrą zmianę
  A zwolenników gospodarki wolnorynkowej, równouprawnienia kobiet i mężczyzn, zwolenników integracji z UE oraz ludzi bardziej tolerancyjnych niż ksenofobicznych nazywa pogardliwie lewactwem.
  Zatem jako lewak mówię zwolennikom PiS stanowcze NIE !
  NIE - nie jestem agentem, ruskiem, ubekiem, cwaniakiem, oderwanym od koryta, zmanipulowanym lemingiem
  NIE - nie zgadzam się na dominację KK w polityce, w urzędach, w szkołach i uczelniach wyższych
  NIE - nie macie monopolu na bycie patriotami

  TAK ja jestem patriotą, kocham swój kraj Polskę, jestem Polakiem i uważam moją wizję Polski
  za lepszą od Waszej
  Dlatego w następnych wyborach będę zaangażowany jak nigdy dotąd.
  My wygramy następne wybory.

 • kumotr2

  Oceniono 45 razy -1

  Do PiSu i jego sympatyków - 'przed upadkiem idzie pycha', jak powiada pismo

 • gnom_kartuski

  Oceniono 43 razy -1

  ilość obecnych tu piso-trolli jest fascynująca. I do tego k...wiących się za 1,50 PLN od wpisu. No ale podobno to nie zawód, a stan umysłu - a pieniądz nie śmierdzi :)

 • antekpociecha

  Oceniono 59 razy -1

  Teraz będzie a właściwie już jest odłam radyia z ryłem
  Na szczęście (jeszcze) są inne radia

 • usz_misiatek

  Oceniono 55 razy -1

  Byl "Znak Jakosci", a wy zrobiliscie z niego "gest Kozakiewicza".
  Zapamietamy wam to. Jeden Sobala juz na taczce wyjechal, drugiego i kazdego kolejnego tez przeczekamy. Tutaj wam sie nie uda, to jest Trojka.

 • open123

  Oceniono 22 razy -2

  Ja tam się cieszę, że W. Mann zostaje. Oczywiście, żal, że nie będzie Nogasia i żal, że nie ma od jakiegoś czasu innych. Im mocniej nowa miotła wymiata, tym szybciej się zużyje.

 • nanabun

  Oceniono 46 razy -2

  Pisowskie szumowiny zabiły Trójkę - najlepsze radio. Tej zbrodni wam nie darujemy.

 • goplana24

  Oceniono 32 razy -2

  to już jest tylko ''trója z dwoma''.

 • rzecznick

  Oceniono 46 razy -2

  Jeszcze słucham trójki ale przychodzi mi to z coraz większym trudem. Znikają kolejni ludzie, którzy tak naprawdę wspólnie tworzyli ten specyficzny klimat Trójki. Pozostali są spychani przez nowych z nadania politycznego. Jeszcze kolejni jak np. Kuba Strzyczkowski prowadząc swoje audycje zauważalnie stracił jaja i bardzo uważa by nie podpaść nowej władzy. Coś od kilku dni nie słyszę Legowicza i Sołtysa. Między 14 a 16 radia trudno słuchać bo coraz częściej zalatuje Radiem Maryja (nie urażając nikogo bo moja mama słucha). Za dużo w krótkim czasie nowych głosów przez co radio staje się obce. I coraz częściej zmieniam stację gdzie jeszcze niedawno prawie nigdy tego nie robiłem.

 • antyqrdupel

  Oceniono 50 razy -2

  przeżyłem komunę, przeżyję pisbolszewię ))))

 • Stefan Kędziorek

  Oceniono 18 razy -2

  Zmiany w Trójce i mnie się nie podobają.
  Niestety muszę przyznać, że bardziej przeszkadza mi co innego.
  Ilekroć słyszę jakieś Obstrulaksy, Permeny czy inne dziadostwa, przełączam.
  W innych stacjach tyle tego nie ma.
  Jem śniadanie, a tu Pani opowiada o suchości pochwy, a potem Panie opowiadają o tym kiedy ostatni raz były w kibelku.
  KOSZMAR !

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX