"Kogo nie słychać". Michał Nogaś żegna się z Trójką, a fani pokazują swoją złość na profilu radia

Kolejny dziennikarz odchodzący z Trójki pożegnał się dziś z radiem i słuchaczami. Jednak ci ostatni są dalecy od pogodzenia się tym, że Nogaś dołącza do coraz dłuższej listy osób, których już nie usłyszą w Polskim Radiu.

 - Chciałem tylko powiedzieć, że bardzo dziękuję za te ponad siedem lat naszych wspólnych spotkań. To było coś wyjątkowego dla mnie - powiedział pod koniec dzisiejszej audycji Wojciecha Manna Michał Nogaś.

Dziennikarz po 16 latach pracy odchodzi z radiowej Trójki, o czym poinformowano na początku tygodnia. Zamiast niego audycje w Trójce poprowadzi Mateusz Matyszkowicz, szef TVP Kultura i były redaktor naczelny kwartalnika "Fronda Lux".

- Dziękuję za mniej lub bardziej poważne chwile, dziękuję państwo i - myślę, że wreszcie mogę to powiedzieć - dziękuję tobie, Wojtku - dodał dziennikarz. 

- Słuchacze, jak powiedziałem, żegnali cię od początku audycji i jest prośba, żebym się "na niedźwiedzia" pożegnał. Ja to zrobię, z wielkim żalem, że Michała nie będzie w tej piątkowej audycji - powiedział po tym Mann. - Michaś, trzymaj się na nowej drodze i nie daj się - dodał. 

"Zabiliście mi radio"

Pożegnanie na antenie było krótkie, jednak fani Trójki i samego Nogasia od rana dają wyraz swoim emocjom na profilu radia na Facebooku. 

Piszą komentarze i wpisy na stronie opatrzone hasztagiem "kogoniesłychać", często wymieniając nazwiska osób, które w ostatnim czasie odeszły z Trójki.

Wiele osób nie ukrywało emocji w swoich wpisach: "naprawdę łzy mi się cisną", "smutek i złość", "zabiliście mi radio", "co wy wyprawiacie!" - to tylko niektóre z mocnych słów, które można przeczytać na facebookowej stronie Programu 3.

Wśród słów pożegnania dla Nogasia są też zapowiedzi zaprzestania słuchania Trójki. Jedni piszą, że radio "robi się nudne", inni wprost zapowiadali, że przestają słuchać ulubionego dotąd radia. 

Więcej o:
Komentarze (339)
"Kogo nie słychać". Michał Nogaś żegna się z Trójką, a fani pokazują swoją złość na profilu radia
Zaloguj się
 • foreks

  Oceniono 143 razy 51

  Czlowiek sam odchodzi z pracy, a po lbie dostaje PiS. Lemingow powali juz zupelnie. Kupil go pewnie jakis komercyjny stwor jak ZET albo RMF i juz, a lemingi nie potrafia zrozumiec.

 • jacekkolech

  Oceniono 190 razy 48

  Jak to rozumiem, ten news o jakimś dziennikarzyku jest znacznie ważniejszy od informacji od tym, że biegli ostatecznie wykluczyli włamanie na komp "bezstronnego" sędziego Łączewskiego, co wspólnie z obiektywnym dziennikarzem Lisem chciał obalać polski rząd?

 • zuuuraw

  Oceniono 113 razy 47

  Odchodzi czy też został zwolniony ?
  Jeśli odchodzi sam, trudno winić o to nowe kierownictwo stacji.
  Ja ciesze się, że nie usłysze już wyjatkowej jędzy, Jethon, która prowadziła przed laty wredny program-zgadywankę. Zapraszała gościa do studia nie wymieniając jego nazwiska, widzowie zgadywali z listy przez nia przygotowanej. Oczywiscie na liście byli tez ówczesni prawicowi opozycjoniści. Ona nigdy ich nie zapraszała ale pozwalał słuchaczom wylewać kubły pomyj na rzekomego gościa. Obrzydliwa postać, trafiła do KOD, tam sa ludzie jej pokroju.

 • siekieraaxe

  Oceniono 69 razy 47

  Do młodych:
  trójka to tez to RADIO sprzed 13.12.81
  Ilu z niego zostało?
  (chociaż zyją)

 • cezar61

  Oceniono 18 razy 14

  Przestaną słuchać trójki, ale abonament będzie ku...ki ściągał z PIT-em.

 • anilesia79

  Oceniono 123 razy 9

  A ja dalej będę słuchać Trójki bo to najlepsze jak dotąd radio. I co z tego że ktoś odchodzi? Ja tez zmieniłam ostatnio pracę i jakoś nie płaczę.

 • citisus

  Oceniono 19 razy 7

  A tak na marginesie to trójki nie da się słuchać z powodu ilości reklam. Co kilka minut......i do tego zbyt głośne. Masakra!!!

 • alfalfa

  Oceniono 136 razy 6

  Zawłaszczyliście Trójkę to teraz płaczecie gdy w końcu się zmienia. I dobrze, że się zmienia. Nikt nie powiedział, że to ma być na zawsze radio dla lemingów.
  A.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX