Prosty ksiądz bez owijania w bawełnę mówi, co sądzi o kobietach broniących swoich praw

Ks. Marek Różycki swoje poglądy, m.in. na temat aborcji, głosi na Twitterze. Nie stroni też od wyzwisk w stosunku do kobiet.

"Na feministki ani logiczne ani moralne argumenty nie działają więc jedyne co pozostaje to świadome nazwanie ich zwyczajnie głupimi babami" - wyrokuje na Twitterze ks. Marek Różycki. Sam o sobie pisze: "Ksiądz, Polak, z przekonania narodowiec, sympatyk Młodzieży Wszechpolskiej, a reszta zależna od biskupa:)". Pracuje on w parafii Parafii Archikatedralnej na Wawelu

Ksiądz nie pozostawia suchej nitki na uczestniczkach Czarnego Protestu. Jego zdaniem "te głupie baby z piekła nie wyjdą"

"W sprawie życia KOMPROMIS jest najgłupszym możliwym słowem. W tej sprawie nie może być kompromisu!" - głosi na swoim Twitterze.

Duchowny, często dobitnie, mówi to, co delikatniej przekazują hierarchowie kościelni. Kard. Nycz wczoraj mówił w wywiadzie radiowym dla RMF FM, że Kościół "zdecydowanie nie poprze" zachowania tzw. kompromisu aborcyjnego z 1993 r., dlatego, że - jak zaznaczył Nycz:

Kościół, biskupi nie są od stanowienia kompromisów, są od głoszenia prawdy o życiu świętym, nienaruszalnym od początku aż do naturalnej śmierci.

ZOBACZ TEŻ: Czarny Poniedziałek. Jak wyglądał ogólnopolski protest kobiet?

Więcej o:
Komentarze (675)
Prosty ksiądz bez owijania w bawełnę mówi, co sądzi o kobietach broniących swoich praw
Zaloguj się
 • adam-aga

  Oceniono 119 razy 83

  "Te głupie baby z piekła nie wyjdą." Bingo. Dodam wściekłe baby. Poczytałem te ich transparenty. Tragedia. Istny rynsztok.

 • Oceniono 141 razy 83

  Problem aborcji tak naprawdę sprowadza się do tego
  Kiedy zaczyna się ludzkie życie
  Czy od chwili poczęcia czy może później
  Inaczej mówiąc
  to spór o granice człowieczeństwa

  Dlatego jest oczywiste że spór jest ostry i zażarty
  Jest zrozumiałe że obie strony rzucają pod swoim adresem
  mało parlamentarne "uprzejmości"

  Robienie z tego sensacji jak w powyższym artykule
  nie jest logiczne

 • bart5554

  Oceniono 93 razy 73

  Wyborcza i niemieckie media w Polsce wciskają głowy Polaków w informacyjne szambo, tymczasem:

  W ocenie PGNiG S.A. decyzje Komisji Europejskiej i niemieckiego urzędu regulacji energetyki (Bundesnetzagentur) ws. udostępnienia Gazpromowi przepustowości gazociągu OPAL oraz decyzja Komisji Europejskiej ws. nadużywania pozycji monopolisty przez Gazprom, będą naruszać przepisy Traktatu o Funkcjonowaniu Unii Europejskiej oraz Dyrektywę 2009/73/WE ws. wspólnych zasad rynku wewnętrznego. Stanowić będą także realne zagrożenie dla stabilności dostaw gazu do Europy Środkowo-Wschodniej.

  (..) Oznaczać to będzie, że Gazprom wprowadzi do Niemiec z gazociągu Nord Stream 1 o ponad 20 mld m3 gazu więcej niż był uprawniony do tej pory. W efekcie Gazprom będzie mógł wstrzymać przesył gazociągiem jamalskim (przez Polskę) i gazociągiem Braterstwo (przez Ukrainę) bez konsekwencji dla rynków zachodniej Europy.

  Decyzje Komisji Europejskiej i Bundesnetzagentur zapadną niespełna dwa miesiące po wystosowaniu do polskiego Rządu przez Ministra Energii Federacji Rosyjskiej, groźby przerwania dostaw gazociągiem jamalskim do Europy Zachodniej i Polski. W swoim oficjalnym piśmie rosyjski minister uzależnił utrzymanie przesyłu gazociągiem jamalskim od zaprzestania stosowania przez Polskę przepisów III pakietu liberalizującego rynek gazu UE na gazociągu jamalskim. O tej groźbie poinformowana została Komisja Europejska.

  (..) Decyzja antymonopolowa ws. Gazpromu

  Komisja Europejska planuje również zakończyć postępowanie antymonopolowe bez nakładania kar na Gazprom za łamanie przepisów konkurencji na rynku gazu w Europie Środkowo – Wschodniej. Taki wynik postępowania stoi w jasnej sprzeczności z obserwowaną polityką różnicowania cen gazu dostarczanego przez Gazprom do państw członkowskich na zachodzie i wschodzie UE. Komisja Europejska nie bierze także pod uwagę szeregu niedozwolonych klauzul stosowanych przez Gazprom w kontraktach z odbiorcami w Europie Środkowo-Wschodniej. Komisja ignoruje ponadto niezgodne z prawem praktyki łączenia przez Gazprom kwestii handlowych z warunkami dostępu i rozbudowy gazociągów przesyłowych w Europie Środkowo-Wschodniej.

  Z punktu widzenia rynku gazu w Europie decyzje Komisji Europejskiej ws. OPAL oraz ws. postępowania antymonopolowego wobec Gazpromu, będą tożsame co do skutku z budową przez Gazprom gazociągu Nord Stream 2. Działania Komisji Europejskiej stoją w sprzeczności z zakończonym już postępowaniem UOKiK ws. Nord Stream 2, który efektywnie zapewnił ochronę rynku europejskiego przed monopolistycznymi praktykami Gazpromu w Europie.

  www.energetyka24.com/478590,pgnig-gotowe-do-zaskarzenia-decyzji-komisji-europejskiej-w-sprawie-opal

 • sosna_pospolita

  Oceniono 111 razy 73

  "Na feministki ani logiczne ani moralne argumenty nie działają"

  i to prawda

  PS. A ile Soros wam płaci ?

 • colonelturnip

  Oceniono 84 razy 72

  Przecież to prymitywne, wrzeszczące, bezrefleksyjne kłębki protoplazmy, które ktoś nauczył paru prostych rymowanek.. Nikt nie mówi o kobietach, ale o lewackich fanatyczkach spod znaku sierpa, młota i bakuły.

 • g.m.jackie

  Oceniono 126 razy 72

  A jaki jest stosunek lewaków do obrońców życia? 200% pogardy + agresja. Wystarczy popatrzeć na filmiki w necie. Nie te z TVNów

 • krzysw73

  Oceniono 86 razy 70

  Bardzo mądry ksiądz. Mówi otwarcie, prosto i zgodnie z sumieniem.
  Brawo!

 • ronin707

  Oceniono 132 razy 70

  Przecież ksiądz mówi jak jest, każdy normalny człowiek przyzna mu rację. Kościół potrzebuje więcej takich księży, którzy nie boją się bezkompromisowo głosić słowa prawdy. Lewactwo boi się i nienawidzi ludzi mówiących prawdę, brak im argumentów wobec takich osób. Potrafią tylko pluć i oczerniać, widać to po komentarzach. Dlatego między innymi Hartman i Środa boją się jak ognia dyskusji z ks. Oko, to zwykli tchórze.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX