Chazan przemawia na sympozjum. Nagle na scenę wdzierają się dwie kobiety z czarną flagą

- Oczekuję od państwa opieki medycznej, a nie opieki kościelnej! - krzyczała jedna z kobiet, która przerwała wystąpienie prof. Bogdana Chazana na sympozjum dotyczącym niepłodności.

- Żyję w kraju, w którym oczekuję od państwa opieki medycznej, a nie opieki kościelnej! - krzyczała trzymając czarną flagę jedna z kobiet, które wdarły się na scenę podczas wystąpienia ginekologa prof. Bogdana Chazana. O sprawie donosi portal naTemat.

 

Na filmie widać, jak prowadzący konferencję zagłusza głosy kobiet. Jego zdaniem, to właśnie przez takie osoby "obiektywna i rzetelna dyskusja" nie jest możliwa. - Z takimi akcentami spotykamy się dość często - zaznaczył. Kobiety z Czarnego Protestu zostały wyprowadzone z sali. Wtedy usłyszały, jak powiedziała jedna z nich naTemat, że jeśli to kiedyś powtórzą, "sprawa skończy się inaczej".

Wystąpienie Chazana odbyło się na sympozjum o profilaktyce, rozpoznawaniu przyczyn i leczeniu niepłodności organizowanym przez wojewodę wielkopolskiego oraz Klinikę Neonatologii Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Tematem przemowy ginekologa były kwestie profilaktyki niepłodności. Sympozjum honorowym patronatem objął minister zdrowia Konstanty Radziwiłł.

Zobacz także: Jarosław Kaczyński wie, jak wkurzyć polskie kobiety. Czarny Protest pod domem prezesa PiS

Komentarze (159)
Chazan przemawia na sympozjum. Nagle na scenę wdzierają się dwie kobiety z czarną flagą
Zaloguj się
 • jan_sobczak1

  Oceniono 110 razy 80

  Chamów i idiotów jest mnóstwo na świecie. Informowanie o kolejnej dwójce jest śmieszne.

 • men_53

  Oceniono 74 razy 70

  Jeśli chce świecić przykładem, to niech zacznie od zwrotu majątku, którego dorobił się na procederze, który teraz tak gorliwie zwalcza.

 • 1234qwerty

  Oceniono 40 razy 36

  Niezwykle sprawny skrobacz w swoim czasie. Nawet napluć mu w pysk nie warto. Człowiek chorągiewka.

 • men_53

  Oceniono 29 razy 25

  Gdyby Chazan wierzył w to, co mówi, to rozdałby majątek (zdobyty w "brudny sposób" - na skrobankach), przywdziałby włosienicę i żebrał pod kościołem.
  Jeśli tego nie robi jest tylko amoralnym, zakłamanym sk.......em.

 • qrde_balans

  Oceniono 33 razy 21

  Można gościa nie trawić, ale to nie jest metoda. Lepiej rozszarpać go argumentami - co jest możliwe, bo racja jest po stronie kobiet (IMO). Wolność słowa.

 • fantom55

  Oceniono 46 razy 6

  Organizatorzy takich spotkań powinni wziąć przykład z KOD i GW, które organizują w Częstochowie wizytę - wykład Lecha Wałęsy. Żeby przyjść trzeba się najpierw wcześniej zgłosić, zarejestrować - czyli podać dane - a na salę będą wpuszczać po wylegitymowaniu. Liczba miejsc ograniczona, "łatwo" niewygodnym" powiedzieć - nie ma już miejsca. Za to na spotkaniu nie będzie niewygodnych dla Wałęsy pytań i będzie "cacy cacy". Ot, taka demokracja :)

 • piotrwojciak_first

  Oceniono 43 razy 5

  Co za skandaliczne zachowanie! Co za kawał chama! Z tej kobiety.

 • citisus

  Oceniono 55 razy 5

  Ale jak protestowano na wykładzie komunistycznego zbrodniarza Zygmunta Baumana to trole z GW pieniły się z oburzenia :-))))
  A tu tacy zachwyceni dwoma idiot..ami

 • citisus

  Oceniono 8 razy 4

  UWAGA!!!! UWAGA!!!!!

  Informacje o tym, jakoby kobiety były wiatropylne nie są prawdziwe. :-)))
  Bo nie wszystkie chyba o tym wiedzą.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX