100 tys. ludzi na Jasnej Górze, trwa Wielka Pokuta. "Dzieci nienarodzone, zabite przez mojego dziadka, błagam was..."

15.10.2016 18:27
Wielka Pokuta

Wielka Pokuta (TVP Info)

Ponad 100 tys. osób modliło się na Jasnej Górze - oszacowało sanktuarium. Nabożeństwo odbywało się pod hasłem Wielkiej Pokuty "za grzechy, nałogi narodu polskiego". Głównym motywem była aborcja.

TVP Info relacjonowała Wielką Pokutę na żywo od godziny 18.00, przez blisko 2 godziny. W modlitwach - wg szacunków jasnogórskiego sanktuarium - wzięło udział ponad 100 tys. osób. Głównym motywem była aborcja, a pierwszym punktem wieczornego spotkania świadectwo człowieka, który opowiedział o swojej rodzinie.

"Dzieci nienarodzone, zabite przez mojego dziadka, błagam was..."

TVP Info zapowiedziano, że opowie o "doświadczeniu grzechu". Zaznaczono, że celem tego świadectwa jest "pobudzenie nas wszystkich do postawy skruchy". 

Rzeczywiście, przed wiernymi wystąpił mężczyzna (nie pokazano go, słychać było tylko głos), który opowiedział o swoim dziadku. Jak mówił, był on ordynatorem oddziału ginekologiczno-położniczego i przeprowadzał aborcje. Mężczyzna stwierdził, że dziadek "zabił tysiące dzieci". Mówił, że po jego śmierci znalazł w pracy, przy swoim komputerze zdjęcie "pokryte pleśnią", na którym "tylko jedno oko dziadka było czyste".

Zaczęła się modlitwa wielka za niego, całej rodziny. (...) Nagle, to była wstrząsająca myśl: przecież te dzieci są, które on zabił. Nie można się do nich nie zwrócić, to są żywe dusze, w niebie, z Bogiem. Zacząłem się modlić do tych dzieci. (...) Mówię: 'dzieci nienarodzone, zabite przez mojego dziadka, błagam was, wybaczcie mu, powstrzymajcie to zło, nie pozwólcie mu umrzeć na wieki'. Ta modlitwa została wysłuchana, poczułem ich obecność i wiedziałem, że dziadek jest uratowany

- mówił mężczyzna.

Opisy mistycznych wizji, historie o palonych płodach. CZYTAJ WIĘCEJ O ŚWIADECTWACH NA TEMAT ABORCJI >>>

Następnie zaczęła się modlitwa do Jezusa. Modlono się o miłosierdzie dla "rodziców, którzy zabili swoje dzieci".

Was, nienarodzone dzieci, proszę, żebyście położyły wasze małe dłonie na waszych rodzicach i modliły się o przyjęcie tego miłosierdzia

- mówił prowadzący modły.

"Grzech aborcji"

W TVP Info usłyszeliśmy, że "na murach klasztoru jasnogórskiego pojawi się animacja" o "dłoniach Boga, które chcą przytulić ziemię, ale nie mogą, bo grzech aborcji i inne grzechy wytwarzają warstwę, która nie pozwala Bogu się przebić z miłością".

Modlitwy i świadectwa ludzi były przeplatane religijną muzyką. Później zaczęła się modlitwa o wybaczenie. Na Jasnej Górze wymieniane były kolejne grzechy, a wierni prosili Boga o wybaczenie, Wymieniono m.in. pornografię, gwałty, pedofilię, przynależność do organizacji masońskich i antypolskich.

Później nastąpiły egzorcyzmy, które poprowadził ks. Piotr Glas.

- Widzieliśmy połączenie wielkiego rachunku sumienia z egzorcyzmami - skomentował w studiu TVP Info ks. prof. Józef Naumowicz z UKSW. Później pochwalił relację w TVP Info. - Wrażenie było niesamowite z tej modlitwy - podsumował. 

Uroczystość na Jasnej Górze ma zakończyć się o godz. 21.00, Apelem Jasnogórskim.

Kto organizuje Wielką Pokutę?

Nabożeństwo Wielkiej Pokuty organizowane przez Fundację Solo Dios Basta. Inicjatywa ma aprobatę Episkopatu Polski. Mszę św. ma celebrował przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski abp Stanisław Gądecki. W homilii podkreślił potrzebę szczególnej publicznej pokuty za grzechy, które - choć indywidualne - mają wymiar społeczny.

O co chodzi o tym wydarzeniu?

"Naród Polski jest podzielony, dużo jest złości i zawiści. Wielu żyje w lęku, niepewności, w nałogach. To są skutki grzechów, które popełniliśmy, my i nasi przodkowie. Przez wspólną Wielką Pokutę możemy zmienić bieg historii. Historii każdego z nas i całego świata. To jest czas potężnej walki cywilizacji życia z cywilizacją śmierci. To chwila wymagająca szybkiej i jasnej odpowiedzi każdego z nas" - piszą organizatorzy na stronie zapowiadającej wydarzenie.

Zobacz także: Jarosław Kaczyński wie, jak wkurzyć polskie kobiety. Czarny Protest pod domem prezesa PiS

 

Nie mieliście nigdy prawdziwego kaca? W takim razie nie rozwiążecie tego quizu
1/10Co jest jedną z najgorszych rzeczy rano, gdy masz kaca?
Komentarze (1076)
100 tys. ludzi na Jasnej Górze, trwa Wielka Pokuta. "Dzieci nienarodzone, zabite przez mojego dziadka, błagam was..."
Zaloguj się
 • julianapostata1974

  Oceniono 510 razy 150

  Wspaniali ludzie tu piszą! Wychowani na Wyborczej. Pełni racjolanych argumentów. Zrozumienia. Chęci dialogu. A tfuuu....

 • Te Pe

  Oceniono 257 razy 115

  Przestańcie pluć jadem; im się robi lepiej od tego tak jak wam od wizyty u dentysty, w czym problem do cholery?

 • smok61

  Oceniono 182 razy 100

  Aaa... bo ma zakaz pisania w wyborczej.
  To po wpisie o Ukraińcach .
  Chciałem tylko zobaczyć, czy tu też działa.
  Nie przeszkadzajcie sobie ...:)))

 • alfalfa

  Oceniono 283 razy 99

  Prawidłowo się wkurzacie i plujecie. Dotarło, że nie macie szans. Tu jest POLSKA.
  A.

 • dyfly

  Oceniono 160 razy 96

  Ooo jak szKODniki zazdroszcza takiej frekwencji. Oni woleliby zeby TV emitowala 24h przemowienia Szczuki albo alimenciarza.

 • duffie

  Oceniono 18 razy 14

  Widziałem to w tv i powiem wam jedno: to już nie jest śmieszne. Naprawdę nie jest.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX