Po czarnym proteście Ziemkiewicz nazywa aktywistkę "zdeformowaną". Ta odpowiada: "spotkamy się w sądzie"

Najpierw Annę Dryjańską pokazały "Wiadomości", później ubliżał jej konserwatywny publicysta. Teraz aktywistka i publicystka zapowiada pozew.

"Kobiety dały się nabrać" na "medialną manipulację" i dlatego pojawiły się wczoraj na proteście pod domem Jarosława Kaczyńskiego - taką tezę postawiono w materiale "Wiadomości TVP". "Kobiety ślepo powtarzały to, co usłyszały w mediach" - powiedziała dziennikarka po tym, jak pokazano wypowiedź aktywistki Anny Dryjańskiej na proteście.

Na tym się jednak nie skończyło - chwilę później atak w jej stronę zaczął Rafał Ziemkiewicz, konserwatywny publicysta, prowadzący programu "W tyle wizji"  w TVP Info. "Właśnie widziałem w tv p. Annę Dryjańską. Ty wyjątkowa czelność że pyskuje pod domem Jaro, sama jest zdeformowana a jednak ją mama urodziła (pisownia org.)" - napisał na Twitterze.

Po tym serii wpisów pisał o "babunach", "pindach" i "wulgarnych, prymitywnych feminazistki (pisownia org.)", które "wejdą nam na głowy". Udostępniał też inne wpisy, atakujące Dryjańską.

Na Twitterze szybko pojawiły się wpisy piętnując działanie Ziemkiewicza. 

W końcu głos zabrała sama Dryjańską. "Według Ziemkiewicza jestem zdeformowana. Mama mnie urodziła, bo chciała, a my spotkamy się w sądzie" - napisała na Twitterze. Dłuższy komentarz zamieściła zaś na portalu natemat.pl. 

"Dzisiejsza wypowiedź, podobnie jak wiele innych po Czarnym Proteście pokazuje, jak wielka jest w Polsce pogarda dla kobiet i dlaczego Czarny Protest musi trwać. Zbyt długo znosiłyśmy pogardę w milczeniu lub kwitowałyśmy ją wzruszeniem ramion. DOSYĆ TEGO" - napisała na natemat.pl.

Więcej o:
Komentarze (420)
Po czarnym proteście Ziemkiewicz nazywa aktywistkę "zdeformowaną". Ta odpowiada: "spotkamy się w sądzie"
Zaloguj się
 • wozdo

  Oceniono 92 razy 60

  jeśli ona gardzi dziecmi nienarodzonymi i chce je zabijać
  to słowa Ziemkiewicza przy tym to pikuś

 • na_grobli

  Oceniono 109 razy 57

  To, że ta kobieta jest zdeformowana mentalnie pozostaje poza wszelką wątpliwością.....

 • razb1947

  Oceniono 29 razy 21

  Ziemkiewicz ma racje

 • sorrry

  Oceniono 37 razy 5

  A mnie by interesowało, czy ta pani rzeczywiście jest zdeformowana, a jeżeli tak to w jaki sposób i w jakim stopniu. Bo jeżeli p.Ziemkiewicz stwierdził fakt, to było to co najwyżej niepoprawne politycznie, jeżeli konfabulował, to była to obelga. Jeżeli dojdzie do procesu, który zapowiada ta pani, może dojść do ekspertyz i badań, które z pewnością będą znacznie mniej przyjemne dla powódki niż wpisy p. Ziemkiewicza.

 • olrob1

  Oceniono 26 razy 4

  Forum opanowali antypisowscy obsesjonaci, co wszędzie widzą PiS. Tymczasem Ziemkiewicz nigdy nie był w PiSie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX