Skarżysko. Pijany kierowca rozbija się przed torami, auto zatrzymuje się na środku przejazdu. Wtedy pojawia się on

"NIGDY nie wsiadaj za kierownicę po alkoholu" - apelują policjanci. I zamieszczają dramatyczne nagranie. Ku przestrodze.

Dojeżdża do przejazdu kolejowego, nagle jego samochód wpada w poślizg. Rozbija się tuż przed torami i zatrzymuje dokładnie pomiędzy szlabanami. Ta dramatyczna sytuacja miała miejsce w kwietniu, ale dopiero teraz policjanci zdecydowali się opublikować nagranie.

Po co? Ku przestrodze. Okazało się, że kierujący miał 1,7 promila alkoholu. - Niech prezentowany materiał będzie przestrogą dla wszystkich kierowców pozbawionych wyobraźni na drodze - apelują funkcjonariusze. I dodają:

Jazda w stanie nietrzeźwości niesie za sobą nie tylko konsekwencje prawne, ale przede wszystkim ryzyko spowodowania tragicznego wypadku, którego skutki zdrowotne, psychiczne i moralne mogą okazać się nieodwracalne i towarzyszyć sprawcy przez resztę życia.

Tym razem na szczęście nikomu nic się nie stało. Na uwagę zasługuje błyskawiczna reakcja jednego ze świadków wypadku. Mężczyzna wbiega na przejście i ostrzega maszynistę nadjeżdżającego pociągu.

Więcej o:
Komentarze (48)
Skarżysko. Pijany kierowca rozbija się przed torami, auto zatrzymuje się na środku przejazdu. Wtedy pojawia się on
Zaloguj się
 • Radek Malinowski

  Oceniono 25 razy 25

  Ten w bialym podkoszulku bohater? Idiota, gdy samochod holujacy zaczyna wyciagac drugi samochod to odchodzi sie na bezpieczna odleglosc a nie stoi sie z boku i gapi jak glupi. Linka moze peknac i nawet jesli jest tylko lina holownicza to moze bardzo solidnie uderzyc w nogi. Poza tym machal rekami jak byl schowany za tym Fordem, wiec raczej nie byl widoczny. Powinien wskoczyc na maske i machac rekami to bylby bardziej widoczny.

  "I wtedy zjawia sie on" I to jest bohater? Chyba wedlug czerskich. Ale coz, jaka gazeta, tacy bohaterzy...

 • s0nar

  Oceniono 28 razy 22

  Pijaństwo pijaństwem, ale kto dopuścił do ruchu takiego zdezelowanego szrota, z którego rury wydechowej wydobywają się kłęby czarnego dumy i sadzy? Taki "samochody" powinny już dawno zostać pocięte na żyletki. Nie stać cię na porządny i ekologiczny samochód? Trudno, wsiadaj w autobus, bo nie ma obowiązku posiadania samochodów w naszym kraju.

 • qazokm

  Oceniono 14 razy 14

  Spójrzmy, co leci z rury wydechowej przy próbie wyjazdu z torów.
  Czarny dym, to auto to złom!
  Może oprócz upojenia alkoholowego kierowcy przyczyną wypadku był stan techniczny samochodu?
  Kontakt ze zderzakiem lokomotywy to by było sprawiedliwe zakończenie żywota tego rzęcha.

 • qazokm

  Oceniono 6 razy 6

  Ta dramatyczna sytuacja miała miejsce w kwietniu, ale dopiero teraz policjanci zdecydowali się opublikować nagranie.

  Ciekaw bym był motywacji policji, dlaczego czekali pół roku z tak pouczającym materiałem?

 • dwa_grosze

  Oceniono 5 razy 3

  Cyt: "Dlaczego dopiero teraz policjanci zdecydowali się opublikować nagranie. Po co? Ku przestrodze. Okazało się, że prowadzący miał 1,7 promila alkoholu."
  To aż tyle miesięcy zajęło im zbadanie ile było alkoholu we krwi?:))

 • stachkaz47

  0

  A strażacy ruszają się jak muchy w mazi.
  To parodia akcji ratunkowej.

 • EM Wu

  0

  Leci bo rozwalił wydech i sadza poleciała w tłumik a także z urwanego środkowego. Problem jest inny, kto go dopuscił z tymi pseudo xenonami w ryflowanych lampach ?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX