"Wiadomości" znów w formie. Wytknęły Krystynie Jandzie, że sprzedaje kremy w Rossmannie

Jak połączyć w jeden materiał informacje o strajku kobiet, dotacjach z Ministerstwa Kultury i... kampanii reklamowej kosmetyków? To potrafią tylko "Wiadomości".

We wrześniu 2015 roku w sklepach należących do sieci Rossmann powiła się linia kosmetyków sygnowanych przez Krystynę Jandę. Preparaty „JANDA” można kupić tylko tam, co właśnie wytknęły aktorce „Wiadomości” TVP1.

- Twarzą poniedziałkowego strajku kobiet stała się na przykład Krystyna Janda, która straciła dotację na swój teatr. W tym samym czasie ruszyła kampania reklamująca kosmetyki sygnowane nazwiskiem aktorki, które kupić można tylko w jednej z niemieckich sieci drogeryjnych - dowiedzieli się widzowie.

To nie pierwsza tego typu aluzja. Kilka dni temu "Wiadomości" w podobny sposób wytknęły Dorocie Wellman udział w reklamie Lidla. W materiale na temat nagród przyznanych przez Parlament Europejski Komitetowi Obrony Demokracji reporter nazwał dziennikarkę "twarzą niemieckiej sieci supermarketów". CZYTAJ WIĘCEJ >>>

Więcej o:
Komentarze (379)
"Wiadomości" znów w formie. Wytknęły Krystynie Jandzie, że sprzedaje kremy w Rossmannie
Zaloguj się
 • kawabis

  Oceniono 142 razy 44

  Przecież w tych informacjach nie ma nic nieprawdziwego. Przekazują fakty. W tv lecą reklamy kremów na pomarszczone twarze z nazwiskiem pani Jandy, Rossmann jest niemiecki, to pani Janda wymyśliła czarny poniedziałek, i na koniec to prawda, że zamiast wielu milionów jak wcześniej dostała 150 tyś dotacji, normalnie jak w tvn cała prawda całą dobę. Z Wellman było podobnie.

 • hen.wlo

  Oceniono 84 razy 42

  Media podały,że za spektakl teatru Jandy w Poznaniu ,władze tego miasta wypłaciły ponad
  300 tys.zł. Teatr występował w okresie gorącej agitacji K.J. przeciw rządowi.
  Należy przypomnieć ,że ta władza w tym roku zmniejszyła o ponad 1,3 mln. dotacje
  dla teatru Jandy w porównaniu do ub.roku. Janda skarżyła się,że przez to,teatr zbankrutuje.

 • proteusz33

  Oceniono 169 razy 39

  Chyba z moim słuchem coś nie tak bo nie dosłyszałem że to Rossmann.Inna sprawa ze po tym jak Rossmann wyśmiewał matki które dostają 500+ raczej przewiduję im spadek obrotów w najbliższych latach

 • gela1

  Oceniono 95 razy 35

  jedno Wam znów gdzieś umknęło Wiadomości są znów liderem oglądalności,
  jakoś teksty Hani Lis o dywanach Maxa Kolonko też Was nie zniesmaczyły

 • jeunesse1

  Oceniono 131 razy 35

  Kłamiecie jak zwykle, nie było ani słowa o Rossmanie, to kolejny przykład jak manipulujecie informacjami. Podane było jedynie, że Janda sprzedaje swoje kremy w niemieckim sklepie....Czyżby płacił wam Rossman za reklamę???

 • adalberto3

  Oceniono 63 razy 33

  Jednym słowem komercyjny sukces. Dopłaty do teatrów pani Jandy chyba rzeczywiście niepotrzebne.

 • stronzo_bestiale

  Oceniono 112 razy 30

  Baba Janda się do straszenia dzieci nadaje. I nie chodzi tylko o wygląd. Ja do tej pory mam ciary jak pomyślę o jej jękach i stękach filmowych. Kuźwa jakby rysować widelcem po szybie. Babska słuchać nie można.

 • tinorossi

  Oceniono 23 razy 17

  Walczy o teatr roznymi srodkami. Musi zarabiac. Nie widze nic zdroznego w lansowaniu linii kosmetykow ( kremow) w Rossmannie. Wiadomosci nie ogladam i nie interesuje mnie to co w nich mowia. A gdzie ma sprzedawac?? W Biedronce? przeciez ona jest portugalska.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX