27-letnia Polka zmuszała kobiety do prostytucji. CBŚP: Biła je, odbierała pieniądze, załatwiała hotele

• Policjanci CBŚP pojmali w Gorzowie Wielkopolskim mieszkankę Słubic
• Zatrzymana werbowała kobiety, zastraszała je i zmuszała do prostytucji
• Miała współpracować z obywatelami Niemiec. Grozi jej 5 lat w więzieniu

Funkcjonariusze CBŚP zatrzymali mieszkankę Słubic, którą oskarżają o sutenerstwo. 27-latka zarządzała zorganizowaną grupą, która zmuszała kobiety do prostytucji. "Organizowała klientów, odbierała od kobiet i klientów pieniądze uzyskane w wyniku świadczenia usług seksualnych, organizowała środki transportu na dojazdy do hoteli oraz sprawowała kontrolę nad zachowaniem i pracą osób świadczących te usługi" - ustalili policjanci. Kobieta miała stosować przemoc fizyczną i psychiczną. CBŚP podejrzewa też, że zatrzymana "działała wspólnie i w porozumieniu z innymi osobami, w tym z obywatelami Niemiec". Sąd w Słubicach zdecydował o jej tymczasowym aresztowaniu na 3 miesiące, grozi jej do 5 lat pozbawienia wolności.

Dowiedz się więcej:

W jaki sposób 27-latka zmuszała kobiety do prostytucji?

Policjanci CBŚP nie ujawnili na razie szczegółów śledztwa. Wiadomo jedynie, że do werbowania kobiet dochodziło głównie w Słubicach i okolicach miasta. Kobieta miała podporządkowywać sobie swoje ofiary - stosowała wobec nich przemoc fizyczną i psychiczną.

W jakich okolicznościach zatrzymano 27-letnią Polkę?

Kobieta została zatrzymana przez policjantów w miejscu pracy. Była kompletnie zaskoczona i nie stawiała oporu - informuje rzeczniczka CBŚP kom. Agnieszka Hamelusz .

 

 

Więcej o:
Komentarze (136)
27-letnia Polka zmuszała kobiety do prostytucji. CBŚP: Biła je, odbierała pieniądze, załatwiała hotele
Zaloguj się
 • kirgar

  Oceniono 77 razy 33

  Dlaczego w tej gazecie można komentować tylko przestępstwa popełniane przez Polaków . A artykule o zbiorowym gwałcie dokonanym przez Algierczyków w Paryżu są wyłączone komentarze. Kto wam płaci z a obronę muzułmanów przy równoczesnym szkalowaniu szkalowanie Polaków?

 • pedromatero

  Oceniono 35 razy 25

  Co za debilny tytuł ! Podkreślanie obywatelstwa we własnym kraju!!! Zatrzymano Polkę w Polsce!!! Takie debilizmy (manipulacyjne) to tylko można znaleźć w GW! :-))))

 • cosiedziejetutaj

  Oceniono 55 razy 23

  wiadomosci.onet. pl/swiat/rosja-zazadala-pilnego-posiedzenia-rb-onz-w-zwiazku-z-nalotami-koalicji-w-syrii/z3nsvf
  Jestem ciekawy kiedy GWno o tym napiszę? Pewnie nigdy albo wymyśli kolejną historyjkę o ataku chemicznym Rosjan.

 • angelus-silesius

  Oceniono 59 razy 21

  A pod artykułem o tym, jak Strzembosz dowiedział się o sobie prawdy, było tyle komentarzy niechętnych i Strzemboszowi i Gazecie, że komentarze zniknięto. To wszystko oczywiście w ramach walki o wolości obywatelskie i demokrację.
  LOL, Czerska :-DDD

 • pardonsik

  Oceniono 22 razy 18

  Dostanie 5 lat ... Tyle co za batonika w sklepie , a ile istnień ludzkich zchararanych ile rodzin rozbitych ... To chore

 • eryn_7

  Oceniono 19 razy 17

  5 lat to zdecydowanie za mało. Organizowała wielokrotne gwałty, więc powinna odpowiadać, jako wielokrotny gwałciciel. W końcu za morderstwo, czy włamanie też się tak samo odpowiada, bez względu, czy się mordowało, czy tylko stało na czatach.
  Na ile wsadze się wielokrotnego gwałciciela, który gwałcił ze szcególnym okrucieństwem?

 • czesio48

  Oceniono 12 razy 8

  6 laty parodia, powinno być minimum 20, za zniszczenie życia tylu kobiet

 • jot-23

  Oceniono 32 razy 8

  Aha! Polka popelnila przestepstwo w Polsce...a nie Syryjski Informatyk ze specjalizacja Cybersecurity. Widziecie wy ohydni rasisci!?!?! Chyba wstyd wam teraz.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX