"Wyp***lać z Polski!". Furiat w metrze wydzierał się na dwie Azjatki. Pasażerowie i policja wiedzieli, co robić. Brawo!

Dopiero co w warszawskim tramwaju został pobity profesor. Nikt nie pomógł. Teraz warszawska blogerka opisała sytuację z metra. Mężczyzna wyzywał dwie Azjatki. Był agresywny. Finał tej historii jest jednak budujący.

W piątek opisywaliśmy sprawę profesora Uniwersytetu Warszawskiego, Jerzego Kochanowskiego, który został pobity w tramwaju linii 22 za to, że... rozmawiał przez telefon po niemiecku. Nikt nie przyszedł mu z pomocą. Jak opisywał profesor, motorniczy ograniczył się jedynie do uwagi, by pasażerowie kontynuowali bójkę na zewnątrz.

Tamta sytuacja wywołała falę oburzenia. Teraz niepokojące wieści płyną z warszawskiego metra. Blogerka Maria Cywińska (Lumpiata) na Facebooku opisała sytuację, której była świadkiem. 

Między stacją Dworzec Gdański a stacją Ratusz Arsenał pan po prawej, ten w czarnej koszulce, zaczął wydzierać się na dwie młode Azjatki. Że mają wypierdalać z Polski, że Polska jest dla Polaków i że one na pewno są tutaj nielegalnie.

- czytamy.

Jak pisze Cywińska, jeden z pasażerów na rasizm zareagował błyskawicznie. Poprosił dziewczyny, żeby się przesiadły i bronił do nich dostępu. Jednak agresywny mężczyzna nie ustępował. Inny próbował go zagadać, ale on nadal wygrażał dziewczynom i broniącemu ich człowiekowi. "Wtedy pan, który stanął w obronie dziewczyn, zadzwonił na policję. Na szczęście w metrze jest zasięg" - relacjonuje Cywińska. 

Na stacji Centrum wszystko się zadziało bardzo szybko. Najpierw wsiadł ktoś z obsługi metra i zatrzymał motorniczego. Zaraz za nim wbiegła Służba Ochrony Kolei. - Który to pan? - Ten w czarnej koszulce. Bez włosów. Z tatuażem. - powiedzieliśmy wszyscy. Wyprowadzili go sprawnie na peron. Kilkadziesiąt sekund i pojechaliśmy dalej. W wagoniku wszyscy odetchnęli.

 - kończy blogerka. I dodaje, że przeprosiła Azjatki za ten incydent. 

Policja - w rozmowie z TVN Warszawa - zapewniła, że zajmie się sprawą. Przejrzy monitoring. Wezwie agresywnego mężczyznę i świadków incydentu.

Przeczytaj cały wpis:

Więcej o:
Komentarze (420)
"Wyp***lać z Polski!". Furiat w metrze wydzierał się na dwie Azjatki. Pasażerowie i policja wiedzieli, co robić. Brawo!
Zaloguj się
 • zoltan_waw

  Oceniono 177 razy 115

  Ojejku! Wszyscy odetchnęli z ulgą. Ciekawe czy Wyborcza i ci inny zatroskami tak samo załamują ręcę nad islamskimi rasistowskimi faszystami których pełno już w Europie i też w środkach komunikacji publicznej wygłaszają swoje "mądrości". Wystarczy wpisać na youtube , pokażą się dziesiątki filmów jak faszyści spod znaku półksiężyca się zachowują i jakie mają poglądy.

 • totmes72

  Oceniono 117 razy 101

  Debila można spotkać wszędzie, nic nowego? A, że nikt wcześniej nie reagował? Bo lepsza kasta wsadzi takie broniącego za przekroczenie granic obrony koniecznej. Dzisiaj pijany debil i bandzior ma większe prawa niż obywatel.

 • t-i-g-e-r

  Oceniono 134 razy 92

  Azjaci są pracowici i nie wysadzają się jak Islamskie Siły Inwazji na Społeczneństwa.

 • proteusz33

  Oceniono 118 razy 90

  Spotykałem Wietnamki w kilku miastach ale wszędzie były traktowane z szacunkiem.W Warszawie ostatnio nie byłem.Tam może być inaczej.Ogólnie to dziwne miasto.Takie bardzo zdemoralizowane

 • rekontra333

  Oceniono 183 razy 79

  Czy ktos zweryfikował slowa tej Lumpiatej? Zdjecia? W teatrze robia mnóstwo zdjec. Czy ten incydent jest zarejestrowany w policji i w prokuraturze. Takie ustawki pod zjecia, to moge zorganizowac 10 dziennie.

  Pytam sie czy ta Lumpiara zglosila to oficjalnie czly nieoficjalnie produkuje sie u przyjaciół z GW. uprzedzam, ze takie historyjki beda pelnoplatne, tak samo jak falszywe zgloszenia o podlozonej bombie

 • jango33

  Oceniono 75 razy 65

  ahaaa i powinni sprawdzić czy te "Azjatki" przebywają tutaj legalnie

 • Dysk Galaktyka

  Oceniono 28 razy 22

  "Wielki bohater" napastował kobiety. Nie jestem miłośnikiem emigrantów, ale akurat z Azjatami w Polsce nie ma problemu. Pogratulować postawy osobom broniących te kobiety.

 • jonia2012

  Oceniono 18 razy 16

  dobrze wiedziec: juz nigdy nie zasugeruje znajomym z innych krajow wizyty w kraju nadwislanskim...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX