Awantura na seansie "Smoleńska". W warszawskim kinie o mało nie skończyło się bójką

Przedpremierowy pokaz "Smoleńska" w kinie Atlantic. Kiedy dwóch mężczyzn wyśmiewało film, inny nie wytrzymał... Zaczęła się awantura - donoszą dziennikarki "wSieci" oraz "Dziennika".

Dziennikarka portalu dziennik.pl wybrała się do warszawskiego kina Atlantic na przedpremierowy pokaz "Smoleńska". Relacjonuje, że na seansie o mały włos nie doszło do bójki. Dwóch mężczyzn, siedzących obok niej, nie umiało powstrzymać śmiechu. Sala próbowała ich uciszać, ale ci nic sobie z tego nie robili.

Na ostatniej scenie, w której duchy ofiar katastrofy spotykają się z oficerami zamordowanymi w Katyniu, mężczyźni znów wybuchnęli śmiechem. Ostro zareagował siedzący z przodu trzydziestolatek. Zagroził, że "da im w łeb" i zapraszał przed kino. "Obrońca filmu miał ewidentną ochotę na bójkę" - pisze Klara Klinger. Ale ci, którzy się śmiali, już nie. Stwierdzili, że nie chcą "brudzić sobie rąk". Nie obyło się jednak bez wyzwisk i popychania - czytamy na stronie "Dziennika".

"Wreszcie do akcji wkroczyła moja koleżanka, która wzięła pana z przodu za rękę i wyprowadziła go z kina, tłumacząc, że przemoc do niczego dobrego nie doprowadzi" - napisała Dorota Łosiewicz z "wSieci"

Teorie spiskowe w filmie

"Smoleńsk" od pierwszych minut nie pozostawia złudzeń, co do przyczyn katastrofy smoleńskiej. Główna bohaterka na każdym kroku dostaje gotowe "dowody" na to, że w Smoleńsku doszło do zamachu. 

ZOBACZ TEŻ: Obejrzałam "Smoleńsk". Koszmarnie chaotyczny, od pierwszych minut nie pozostawia złudzeń... [RECENZJA] >>>

 

Więcej o:
Komentarze (644)
Awantura na seansie "Smoleńska". W warszawskim kinie o mało nie skończyło się bójką
Zaloguj się
 • dziadekjam

  Oceniono 136 razy 118

  Film "Smoleńsk" - kolejna kość niezgody rzucona w coraz bardziej skundlony tłum.

 • xynat

  Oceniono 89 razy 85

  Jaja to się dopiero zaczną jak na to filmidło zaczną chodzić wycieczki szkolne. Bo rozumiem, że filmidło stanie się obowiązkowe. Pal licho podstawówki ale młodzież z techników i liceów jest dość świadoma politycznej szkopki smoleńskiej. Dopiero wtedy usłyszycie komentarze i wybuchy śmiechu z tej polit-tragi-komedii. Muszę się wybrać na tego gniota wtedy gdy będzie tam szkolna wycieczka. Spodziewam się ubawu po pachy. Młodzież nawet w kościele na "dobrowolnych" rekolekcjach potrafi zrobić niezłą szopkę a co dopiero w kinie na na tym wytworze tylnej części ciała.

 • chi-neng

  Oceniono 83 razy 67

  Mnie wystarczyl ten 'moment filmu', co jest w artykule, by podjac decyzje co do checi ogladania reszty...
  Nigdy...
  Kiczow nie ogladam...

 • jurek4491

  Oceniono 68 razy 54

  Pewnie że mieli rację bo ponoć rozdzielenie wizyt doprowadziło do wybuchu dwóch ton trotylu na pokładzie samolotu tak twierdzą PiS dzielce .
  Dobrze że psy nie zjadły pękających kiełbasek prezentowanych na poprzednich pokazach prezentowanych przez międzynarodowy zespół Maciory bo koronne dowody na ZAMACH przepadłyby na amen .

 • timekiller

  Oceniono 57 razy 51

  Najdziwniejsze jest to że ludzie zaczadzeni obłędem smoleńskim zwłaszcza niektórzy z tych którzy stracili bliskich wielbią i oddają cześć ludziom którzy są pośrednio winni tej katastrofie (Kaczyński) lub bezpośrednio (Błasik).

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX