Tomasz Terlikowski odchodzi z Fronda.pl. "Jeśli znajdziecie tam moje nowe teksty..."

• Małgorzata i Tomasz Terlikowscy rozstają się z portalem Fronda.pl
• Małżeństwo nie podaje powodów odejścia z redakcji
• Tomasz Terlikowski był redaktorem naczelnym portalu przez 4 lata

"Dziś zarówno ja, jak i Małgorzata Terlikowska zakończyliśmy jakąkolwiek współpracę z portalem Fronda.pl" - poinformował na Twitterze Tomasz Terlikowski, dziennikarz i redaktor naczelny telewizji Republika.

"Jeśli znajdziecie tam moje lub Małgosi nowe teksty, to znaczy, że zostały one ukradzione" - napisał w kolejnym wpisie Terlikowski.

Dziennikarz nie chciał komentować powodów swojej decyzji. Jak mówi w rozmowie z Gazeta.pl, rozstanie z redakcją nie ma związku z przejściem do innego portalu lub wydawnictwa. - Jestem menadżerem w telewizji Republika, Małgorzata jest redaktorką książek. Nie byliśmy tam zatrudnieni na stałe, mamy co robić - zaznacza dziennikarz.

Tomasz Terlikowski we wrześniu 2009 r. został szefem zarządu wydawnictwa "Fronda", a w latach 2010-2014 był redaktorem naczelnym portalu Fronda.pl. Ostatnie teksty dziennikarza ukazały się na portalu jeszcze w tym miesiącu.

Dziennikarz jest znany ze swoich kontrowersyjnych wypowiedzi, dotykających spraw wiary i moralności. W ubiegłym roku pisaliśmy o tekście Terlikowskiego, w którym stwierdził, że "życie seksualne zgodne z nauczaniem Kościoła zmniejsza ryzyko raka szyjki macicy prawie do zera". W innym tekście w 2014 r. napisał, że "zwierzęta nie mają praw" i "prawa człowieka są istotniejsze niż dobrostan zwierząt".

 

Więcej o:
Komentarze (165)
Tomasz Terlikowski odchodzi z Fronda.pl. "Jeśli znajdziecie tam moje nowe teksty..."
Zaloguj się
 • januszpopkorniarz

  Oceniono 50 razy 42

  Fronda jest super. Jest lepsza niz aszdziennik gdzy osiaga podobnmy poziom absurdu, tyle ze frondleki wierza, ze to na powaznie. Szczegolnie polecem komentarze, znajdziecie tam perelki.
  Wsrod publicystow znajduje sie niejaki Matka Kurka. Popelnil felieton o wielkiem sukcesie ostatniej aukcji w Janowie, o dziwo bardzo szybko to dzielo usnieto ze strony.

 • stachuzdachu

  Oceniono 42 razy 36

  To kto teraz będzie prawdziwym papieżem ?!?!

 • buzhidao

  Oceniono 43 razy 35

  Jezus Maria!!! I gdzie ja teraz poczytam o największej bolączce Polski: galopującej aborcji?!

 • mirekk55

  Oceniono 23 razy 21

  A co to zwykłego Polaka obchodzi jakiś tam Telkowski czy jak mu tam Terlikowski Dewot i populista religijny.To podobno chory człowiek który potrzebuje pomocy psychiatrycznej po tym jak nikt nie chciał uznać jego racji tylko wszyscy uznali stronę Papieża...

 • dani.pawlak

  Oceniono 19 razy 15

  Orłoś odszedł z Teleexpresu. Czyżby terlik wziął ten wakat?

 • gawor4

  Oceniono 18 razy 12

  to proste jak ebanie !
  Terlikowski przechodzi do Teleexpressu.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX