Pokaż, jak kibicujesz Polakom na igrzyskach paraolimpijskich w Rio i zgarniaj nagrody [KONKURS]

Do zmagań na Igrzyskach Paraolimpijskich Rio 2016 przystąpi 91 polskich reprezentantów. Na paraolimpiadzie w Londynie Polacy zdobyli aż 36 medali. W tym roku może być jeszcze lepiej, ale potrzebują naszego gorącego dopingu. Pokażcie, jak kibicujecie i przy okazji wygrajcie sportowe nagrody!

Już 7 września w Rio de Janeiro rozpoczną się letnie igrzyska paraolimpijskie. Po raz pierwszy w historii Telewizja Polska będzie na żywo pokazywała rywalizację paraolimpijczyków w niektórych konkurencjach.

Do Brazylii pojedzie 91 reprezentantów Polski, którzy wystartują w 13 dyscyplinach. Cztery lata temu w Londynie, nasi paraolimpijczycy zajęli 9. miejsce w klasyfikacji medalowej, podczas gdy ich pełnosprawni koledzy uplasowali się na 30. pozycji. Gorąco wierzymy, że w tym roku wynik paraolimpijczyków będzie jeszcze lepszy. Z tej okazji zapraszamy wszystkich kibiców do zabawy.

Nieważne gdzie jesteś - w domu, na treningu, w pubie, u znajomych czy na stadionie – pokaż, jak kibicujesz sportowcom reprezentującym Polskę na Igrzyskach Paraolimpijskich Rio 2016. Do zabawy wciągnij rodzinę i znajomych. 

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy wykonać dwa proste kroki: 

1. Polubić profil Polskiego Komitetu Paraolimpijskiego na Facebooku. 

2. Pod postem konkursowym wkleić swoje zdjęcie z kibicowania. 

Autorzy trzech najbardziej kreatywnych zdjęć otrzymają nagrody – zestawy ubrań na Igrzyska Paraolimpijskie Rio 2016 wraz z torbami. Kolejnych dziesięciu dostanie koszulki kibica. Fundatorem nagród jest marka 4F – Główny Sponsor Polskiego Komitetu Paraolimpijskiego. 

Konkurs będzie trwał do 28 sierpnia 2016 r. do godz. 23.59.Ogłoszenie zwycięzców nastąpi 29 września do godz. 18.00 Organizatorem konkursu jest Polski Komitet Paraolimpijski, a Gazeta.pl jest partnerem tego wydarzenia. 

Więcej o:
Komentarze (5)
Pokaż, jak kibicujesz Polakom na igrzyskach paraolimpijskich w Rio i zgarniaj nagrody [KONKURS]
Zaloguj się
 • kwu

  Oceniono 3 razy 1

  Paraolimpiada powinna byc dla gejow, lesbijek, obojniakow

 • proteusz33

  Oceniono 1 raz 1

  Niech Gronkiewicz pokaże jak kibicuje.Bardzo była dumna z Anity Włodarczyk ale na jej apel o ratowanie warszawskiego klubu lekkoatletycznego milczy jak zaklęta

 • kimdongun

  0

  Może Phelps wystąpi. Na pewno jest chory jeżeli brał tyle HGH.

 • andrzejlang

  Oceniono 2 razy 0

  Chwała im za nieprawdopodobny wysiłek, ale to najgorsi sportowcy świata. Nie zgadzam się z Korwinem, ale nie znoszę indoktrynacji. Kasę na paraolimpiadzie robią jej organizatorzy, a nam się wmawia, że mamy kibicować najmniej wysportowanym olimpijczykom. Niektóre z dyscyplin powinny być na zwykłych igrzyskach np. kolarstwo ręczne. Reszta to wydmuszka.

 • kwu

  Oceniono 2 razy 0

  dorzucilbym jeszcze chorych na astme i plaskostopie

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX