Strzelił do psa, oblał łatwopalnym płynem i podpalił. Policja szuka sprawcy bestialskiego zabójstwa

• Policja szuka osoby, która w bestialski sposób zabiła czworonoga
• Pies został najpierw zastrzelony, potem sprawca próbował go spalić
• Do zdarzenia doszło  koło Chwarszczan w Zachodniopomorskiem

Pan Piotr jakiś czas temu wyszedł ze swoim psem na spacer. Niestety czworonóg zniknął, a chwilę później słychać było dwa wystrzały.

- Zacząłem szukać, chodzić, wołać i nagle usłyszałem dwa strzały. Ruszyłem w stronę domu, by zobaczyć, czy pies wrócił. Przez pięć dni córka, zięć i ja chodziliśmy i szukaliśmy po polach. Psa nie znaleźliśmy - mówi w rozmowie z "Radiem Szczecin" pan Piotr, właściciel amstaffa.

Właściciel rozpoczął poszukiwania. Przygotował plakaty, umieścił ogłoszenia w sieci. Sadził, że czworonóg przestraszył się huku i uciekł. Mylił się. 

Kilka dni później jego znajomy znalazł na łące martwe zwierzę. Zostało postrzelone, następnie podpalone. Wcześniej prawdopodobnie psa oblano łatwopalną substancją. 

Wszystko wskazuje na to, że zwierzę zostało zabite z broni myśliwskiej. Teraz sprawą interesuje się policja. Trwa poszukiwanie sprawcy bestialskiego zabójstwa. 

 

Więcej o:
Komentarze (70)
Strzelił do psa, oblał łatwopalnym płynem i podpalił. Policja szuka sprawcy bestialskiego zabójstwa
Zaloguj się
 • ginztonickiem

  Oceniono 23 razy 15

  Przecież myśliwy i psychol sadysta to to samo! Ktoś, kto czerpie przyjemność z zabijania, i jeszcze nazywa to tradycją i sportem, powiniem byc leczony psychiatrycznie.

 • teczowyninja666

  Oceniono 20 razy 12

  A szanowny minister od ochrony środowiska chce takim pomiotom powiększyć uprawnienia - gospodarka łowiecka przed ochroną środowiska. Gratulacje.

 • cezar85

  Oceniono 17 razy 9

  takich myśliwych u nas od groma

  i każdy z nich jest zwykłym zwyrodnialcem

 • zoltar666

  Oceniono 14 razy 8

  niedawno bodajże w faszystowskiej frondzie ktoś bulwersował się , że ministerstwo chce podwyższyć kary za znęcanie się nad zwierzętami. argumentując że byłoby to zrównanie zwierząt do ludzi. nie dziwi zatem fakt że tak nauczani prawilni idioci dopuszczają się tego typu przestępstw. w ich mentalności to nic złego, zwierze bowiem nie ma duszy, nie czuje i można z nim zrobić co się zechce.

 • keram2225

  Oceniono 10 razy 6

  lepiej niech policja zbyt gorliwie nie szuka, bo będzie miała kłopoty, już się szyszko z ziobrą o to postarają

 • snowflake_online

  Oceniono 12 razy 6

  Z obrzydzeniem i przerażeniem czytam takie informacje i życzę bydlakowi, żeby go pokręciło. Mam jednak pytanie: czy ktoś sprawdził jaka płeć przeważa wśród brutalnych zabójców zwierząt?

 • cocks

  Oceniono 13 razy 5

  czym się różni ten sqrviell od sqrviella, który zabił ciężarną Polkę w Niemczech? Niczym, dosłownie niczym.. Wasi sąsiedzi to takie same ściery, jedni z ISIS, inni z ONR..

 • dzabson

  Oceniono 27 razy 5

  Nie żebym wychwalał strzelanie do psów...ale ludzie trzymajcie swoje czworonogi na smyczy jak nad nimi nie panujecie.Bo słuchanie tłumaczeń w pozycji bez ruchu na baczność "on jest młody i się chce bawić,nie ugryzie,tylko powącha..itp" już mnie słabi.Pozdrawiam.Ps.też mam psa.

 • 1234qwerty

  Oceniono 15 razy 5

  Przecież myśliwi to święte krowy jak komornicy.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX