Komentarze (171)
Po ataku w Monachium MSWiA wydało komunikat o bezpieczeństwie w Polsce
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • cymbal44

  Oceniono 3 razy 1

  Spoko. Mamy ustawę. Są wytyczne. Instrukcje. Zalecenia. Każdy funkcjonariusz przeczytał, złożył podpis. I wszystko gra. Papier najważniejszy. I podpis. Ten kto się podpisał ma w razie czego przerąbane. Ten co się nke podpisał, nie będzie odpowiadał. :-)

 • felicja1993

  Oceniono 1 raz 1

  Problem fundamentalizmu islamskiego zaistniał w świecie społecznym i politycznym już dawno temu (końcówkę lat 60. uważa się za jego początek). Pod koniec lat 80. i na początku 90. posiadano wiedzę o ogromnym postępie radykalizacji w islamskich gettach w Europie Zachodniej, toczono debaty o tym jak kultura determinuje i wpływa na zachowanie muzułmanów. Bardzo wielu arabskich intelektualistów (!) ostrzegało Zachód przed "nową" (sic!) interpretacją Koranu. Pisano że, muzułmańscy fundamentaliści nie tylko potępiają demokrację jako „importowane rozwiązanie” (hall mustaurad) ale również odrzucają świeckie państwo narodowe, ponieważ jest ono narzędziem stworzonym przez Zachód po to by podzielić muzułmańską ummę ( uniwersalną „wyimaginowaną społeczność” wszystkich muzułmanów). Demokracja to narzucenie światu islamu zachodniej dominacji. Zamiast demokracji i świeckiego państwa narodowego fundamentaliści mają do zaoferowania „rozwiązanie muzułmańskie” (hall islami), jakie jest każdy widzi. Demokracja jest kufr - czyli brakiem wiary. Właściwa diagnoza fundamentalizmu islamskiego została postawiona już dawno. Bezrefleksyjny zachwyt nad innymi kulturami (inne nie znaczy dobre), nienaukowe fantazje religioznawców i kulturoznawców, zastąpienie obrazu świata opartego na oświeceniu pełnym niejasności postmodernizmem, no i najważniejsze dla wyciszenia tematu - ludobójstwo bośniackich muzułmanów przez Serbów, które dodatkowo wzmocniło radykalne interpretacje Koranu moim zdaniem sprawiło, że racjonalna debata na temat zagrożeń dla praw człowieka ze strony islamu i radykalnych muzułmanów stała się niemożliwa.

 • TheWierzbionek

  Oceniono 3 razy 1

  Komunikat powinien być jasny. Nie ma u nas tego dzikiego bydła to prawdopodobieństwo takich zamachów jest znikome.

 • liberalna.demokracja

  Oceniono 3 razy 1

  Kilka lat w Kolonii wybudowano największy w tej części Europy meczet, który miał być symbolem pojednania między chrześcijanami i muzułmanami. Dzisiaj, zarówno niemiecki rząd jak i sami wyznawcy Islamu, próbują cały czas tłumaczyć światu, że ostatnie terrorystyczne zdarzenia w Europie nie miały nic wspólnego z Islamem. Jednak obawiam się, że po wczorajszym bestialskim mordzie dokonanym w Monachium, stosunek Niemiec do każdego obcego ulegnie radykalnie zmianie. To co może teraz spotkać Europę to odnawianie się skrajnej polityki niemieckiej, ale nie tylko niemieckiej. Znając Niemców można tylko stwierdzić jedno, że pod względem politycznym Europę czeka straszy okres. W pierwszej kolejności na pewno padnie idea Unii Europejskiej. Przez następne kilkadziesiąt lat państwa europejskie będą znowu smażyły się we własnym skrajnie nacjonalistycznym sosie. Nasz kraj na szczęście nie przeżył takich tragedii, ale my i tak już jesteśmy wyjątkowym narodem, ponieważ i bez tych zdarzeń Polacy są najmniej tolerancyjnym narodem w Europie. Ciemne czasy nad Europą tuż, tuż.

 • oglaszam_wszem_i_wobec

  Oceniono 3 razy 1

  Połączymy się w bólu ze sprawcą tej zbrodni , bo nie wiedział co czyni.
  Chciał zasiać trochę pokoju w tym przepełnionym przemocą niemieckim piekle.
  Musiecie mieć trochę zrozumienia, wy podli faszyści i nacjonaliści.

 • misiek 007

  Oceniono 1 raz 1

  wystarczy włączyć TV aby napatoczyć się na naszych pseudo ekspertów od spraw terroryzmu, którzy nie potrafią zrozumieć, iż wróg zmienił taktykę,nie wyróżnia się z tłumu, jest szary i nijaki, nie kontaktuje się z innymi, za chwilę islamiści zaczną chodzić do kościoła by zlać się ze społeczeństwem i co wtedy, jak ich znajdziemy...daj Boże by nic nas nie zaskoczyło w ŚDM ani później bo jakoś na razie nam się udaje

 • sarna291

  Oceniono 9 razy 1

  nie czuję się w Polsce bezpieczna pod rządami Macierewicza i błaszczaka. A policja jest bezradna i słaba jak nigdy. Niech zamówią msze w kościołach, i niech Duda się modli ze swoją milczacą małżonką. Tylko na to ich stać !

 • mis_rys

  Oceniono 3 razy 1

  Skad wyscie te bron maszynowa wzieli? Moze jeszcze wyrzutniki rakiet? Od poczatku byla mowa o pojedynczych strzalach. Policja niemiecka mowila tez, ze pewni sa jednego napastnika, mozliwe jest, ze bylo dwoch wiecej (bo swiadkowie widzieli dwoch mezczyzn odjezdzajacych po strzelaninie samochodem z piskiem opon). Ogoleni - niemiecka policja i niemieckie media publiczne zachowaly sie bardzo profesjonalnie i na poziomie. Moze dlatego, ze nie musialy informowac ciagle i wynajdowac bajki, by zapchac kazda wolna sekunde. I nie. w Niemczech nie ma paniki. Jak to powiedzial moj kolega Niemiec: w USA maja takie sytuacje od dawna. I zyja.

 • 123waz

  Oceniono 7 razy 1

  poprawność polityczna Gazety, nie pozwala na komentarze pod tytułami o zamachowcu. jak to jest, że zabijają nas , Europejczyków te islamskie bandziory, którym Europa dala schronienie . Każdy islamista to uspiony terrorysta, nawet po 2o l ich dzieci będą nas zabijać. dlaczego świat arabski nie protestuje, czemu nie wychodzi na ulice potepiac swoich współbraci, czemu we Francji ,w Anglii, Niemczech nie solidaryzują się z europa, nie potepiają swoich rodaków, milczą !!!! czemu kraje zachodu pozwalają na meczety i na kutywowanie nienawiści. Rozwalić wszystkie meczety a imamów wysłać na pustynie Afganistanu.

 • wunderwaffen

  Oceniono 9 razy 1

  @otopolskiepieklo
  Zawieszony został także mały ruch graniczny na granicach z Ukrainą i Obwodem Kaliningradzkim i jest pytanie ale PO CO?
  ------------------------

  Ponieważ Rosja (delikatnie mówiąc) nie jest nam przyjazna i wpuści do nas każdego naszego wroga a Ukraina to obecnie państwo w stanie wojny z Rosja, wiec ma poważniejsze problemy, niż pilnowanie naszej granicy.

 • wunderwaffen

  Oceniono 11 razy 1

  W MONACHIUM MORDOWAŁ BIAŁYCH KOLOROWY URODZONY JUŻ W NIEMCZECH I WYKARMIONY NA HOJNYM SOCJALE!!!

 • dobrazzmiana

  0

  Powtórzę, bo wszystko zablokowane, może nie usunął, tylko rozsądna dyskusja się wywiąże.

  Od pewnego czasu częstotliwość zamachów rośnie.
  Jakoś dziwnie zbiega się to z coraz większym poparciem dla "prawicy katolickiej" w Europie, która ma coraz więcej kasy, bo zdobywa coraz więcej miejsc w sejmach i senatach czy innych ważnych stołkach (np. PE i mikke).

  Czy też widzicie ten związek? Czy mam jakieś antkowe zwidy?

 • kotecka1

  0

  Ój, żeby ci groźnie na zdjęciu wyglądający chłopcy nie zrobili sobie krzywdy bronią, ponieważ szkolenia powinni prowadzić tacy, którzy umieją więcej od szkolonych.

 • airmaro

  Oceniono 2 razy 0

  Ten atak to OSZUSTWO.
  Wszystkie te ataki organizują ludzie od Rothschild familly.
  Media, politycy to ich marionetki, demokracja jest fikcją, dajemy się nabierać że mam wybór, a tak na prawdę od lat rządzą nami ludzie o których 98% ludzi na świecie nawet nie wie i to jest najlepszy dowód na to że całkiem im się to udaje.
  www.youtube.com/watch?v=xX1xR5VZreY
  www.youtube.com/watch?v=LI-e9GUSurk

 • hiszpan25

  Oceniono 4 razy 0

  ZAŁOŻĘ SIĘ że jak dojdzie w końcu do jakiegoś ataku w Polsce (a to kwestia czasu niestety) to wtedy te same osoby będą mówiły coś zupełnie innego... że atak był zaskoczeniem, że nie dało sie go przewidzieć ani zapobiec... fakt , że w Polsce nie ma wielu ludzi obcego pochodzenia pewnie odwlecze w czasie taką sytuację ale na jak długo?

 • stronzo_bestiale

  Oceniono 4 razy 0

  A Czuchnowski se kwiatka wetknie w dziurkę na cześć ofiar i tęcze namaluje z arabskim półksiężycem. Będzie gitara.
  Swoją drogą to się ci zachodni Europejczycy rozbrykali. Rodowici Belgowie, Francuzi teraz Niemcy. Wstyd.

 • otopolskiepieklo

  Oceniono 2 razy 0

  @wunderwaffen
  szkoda tylko, że ruch z ROSJI ma się w najlepsze - i to samo dotyczy UKRAINY

  jak nie rozumiesz języka polskiego, to napisz, wyjaśnię...

  ruch przygraniczny opiera się na wydawaniu przez Polskę 'tańszych wiz' ograniczających poruszanie się pewnej sprawdzonej kategorii osób (mieszkańców terenów przygranicznych) po określonym terenie.

  ja wiem że bycie zwolennikiem PIS zobowiazuje do bycia kretynem, ale fakty są takie a nie inne

  -----

  do wpisu:

  @otopolskiepieklo
  Zawieszony został także mały ruch graniczny na granicach z Ukrainą i Obwodem Kaliningradzkim i jest pytanie ale PO CO?
  ------------------------

  Ponieważ Rosja (delikatnie mówiąc) nie jest nam przyjazna i wpuści do nas każdego naszego wroga a Ukraina to obecnie państwo w stanie wojny z Rosja, wiec ma poważniejsze problemy, niż pilnowanie naszej granicy.

 • otopolskiepieklo

  Oceniono 2 razy 0

  .ponieważ niejaki

  lukki

  nadal pieprzy swoje głupoty

  więc robię wyjątek dla tego PISowskiego trolla i informuję go:

  warzecha - przy okazji Nicei, stwierdził, że 'Francuzi' to idioci i barany idący na rzeź, bo nie rzucili się na ciężarówkę, by ja zatrzymać tylko uciekali (co jest swoją drogą łgarstwem jak wiadomo)

  ziemkiewicz - przy okazji Monachium, napisał z satysfakcją, że jak dotąd to Niemcy mordowali innych, a teraz nagle znaleźli się po drugiej stronie

  nie wiem jakim DE BI LEM prawackim trzeba być, by ziać taką nienawiścią do zwykłych ludzi

 • ergosumek

  Oceniono 6 razy 0

  Blokujecie komentarze pod tekstami o samobójczym zamachu młodego irańskiego chłopaka, któremu niemieckie multikulti bokiem wyszło?
  Jaki to ma sens?
  Niemcy napuścili do kraju dziwnych przybyszów z wyrachowania.
  Żeby na nich pracowali.
  Ukuli zakłamaną ideologię multikulti, ale Irańczyk to człowiek, nie chomik czy tchórzofretka, potrzebuje akceptacji otoczenia, środowiska, potrzebuje rodziny, dziewczyny, kontaktu ze swoja kulturą, warunków do rozwoju, potrzebuje normalnego życia, nie wegetacji na zasiłku, jak ten Irańczyk.
  Takie incydenty będą w Niemczech codziennie i mają to na własne życzenie.

 • Michal Xinski

  Oceniono 2 razy 0

  Taka uwaga to tępaków lewaków spod sztandaru PZPR (Płatni Zdrajcy Pachołki Rosji).
  Gdyby w Polsce żyli pislamiści i katotalibowie, to wasze zezwłoki już dawno wysychałyby na latarniach. Jak rozumiem, czujecie przemożną potrzebę martyrologii i męczeństwa, dlatego mam propozycję. Wybierzcie spośród siebie tych pislamistów i katotalibów i wybijcie się nawzajem.

 • ad2009

  Oceniono 2 razy 0

  Dziekuje , panie blaszczak.
  Moge wyjść bezpiecznie z domu...
  Wczoraj widzialem dwoch takich na czarno - z napisem policja.
  Nazwę ulicy z tabliczki pracowicie przepisywali do sluzbowego notatnika.
  Ale jest postęp - nikt nigdy nie widzial tam policji...

 • artur.1967

  Oceniono 4 razy 0

  na onecie jest ciekawy artykuł o krajach gdzie prześladuje się chrześcijan.dziwnym trafem pokrywają się z narodowością tych rzekomych uchodżców.i tyle w temacie głupie lewactwo.a na początek powinni wam odstrzelić te głupie makówy a,nie żeby niewinni ludzie cierpieli

 • lactum

  0

  Wydawanie komunikatow to ich praca.

 • wadim.murski

  Oceniono 6 razy 0

  tak jakby jakiekolwiek służby mogły przewidzieć i powstrzymać atak pojedynczego, nie utrzymującego z nikim kontaktu, desperata...

 • wunderwaffen

  Oceniono 6 razy 0

  Fakt, że nie lubię "spolonizowanych" Semitów z PIS wcale mi nie przeszkadza stać za nimi murem w kwestii ograniczania napływu kolorowych, czy w polityce wobec bandyckiej Rosji...

  (Podobnie jak stoję murem za lewakami w kwestii religii, czy za Korwinem w sprawach gospodarczych. Nie jestem ortodoksyjnym "kibicem" partyjnym) ;)

 • otopolskiepieklo

  Oceniono 10 razy 0

  Zawieszony został także mały ruch graniczny na granicach z Ukrainą i Obwodem Kaliningradzkim

  i jest pytanie ale PO CO?

 • wuetend

  Oceniono 6 razy 0

  z szoku, że można komentować, nie wiem co napisać.................

 • rabin_z_czubow

  Oceniono 4 razy 0

  ... 4,3,2,1... wyłączone komentarze.

 • pipopapo

  Oceniono 5 razy -1

  Kochana Gazeta znowu blokuje komentarze pod wiadomościami łączącymi się w jakikolwiek sposób z Islamem. Czy was to ludzie na prawdę nie razi? Jak możecie wchodzić jeszcze na ten gó...any portal? Przestańcie korzystać z tego szmatławca!!!

 • antypopis2

  Oceniono 5 razy -1

  Wydaje mi się że czas już całkowicie dojrzał do tego, aby wprowadzić do polskiego prawa jasny przepis. Polska ma być krajem zamkniętym dla muzułmanów, a każdy, kto nawołuje do przyjmowania tu islamistów, będzie z automatu wydalany z kraju (np. do Syrii albo Turcji) jako osoba niebezpieczna i niepożądana. Koniec, kropka.
  A o zmianie tego przepisu będzie można rozmawiać dopiero wtedy, gdy miną trzy lata od ostatniego arabskiego zamachu w krajach UE.

 • Michał Wierzbicki

  Oceniono 3 razy -1

  Tak myślałem że tego islamskiego bydlaka zrobią psychicznie chorego, spokojnie - islam to dalej religia pokoju. Nic się nie stało, luzik. Przytul Araba i Persa.

 • airmaro

  Oceniono 5 razy -1

  UWAGA OSZUSTWO - Fałszywa flaga znowu.
  Sami zobaczcie:
  www.youtube.com/watch?v=0gNAnqlLTK0
  Ten sam facet co nagrał ciężarówkę w Nice, teraz nagrał strzelaninę w Monachium. On jest reporterem CNN (czytaj MOSAD) a jego żona pochodzi z Izraela, co za zbieg okoliczności.
  Tam nikt nie zginął, te WSZYSTKIE ZAMACHY to ustawki z aktorami którzy odgrywają swoje role i babrają się sztuczną krwią. Płacą im za to grube pieniądze więc siedzą cicho, a media, one są w rękach rodziny Rothschild - wszystkie media są ich więc pokazują tam wywiady z ludźmi którzy mają swoje skrypty do powiedzenia. Czasami robią takie wywiady z świadkami albo członkami rodzin z wykorzystaniem zielonego tła, gdzie niby są na miejscu a tak na prawdę są w studiu.
  Ludzie bądźcie czujni, oni szykują się do czegoś większego, chcą zwieść ludzkość od prawdy, od Boga i Jezusa który jest zbawieniem dla tych co nie zwątpią w Królestwo Niebieskie.
  Tak w skrócie polecam ten wywiad:
  www.youtube.com/watch?v=qZemxDG3lgo

 • chi-neng

  Oceniono 3 razy -1

  A co na to teraz MSWIA i Antek?

  “Śledczy poinformowali, że 18-letni Niemiec irańskiego pochodzenia, który w piątek wieczorem zabił 9 osób, raczej nie miał powiązań z tzw. Państwem Islamskim. - W jego mieszkaniu nie znaleziono nic, co wskazywałoby na związek z IS.

  18-latek miał problemy psychiczne, prawdopodobnie leczył się u psychiatry z powodu depresji. W jego pokoju policja znalazła książkę "Amok w głowie. Dlaczego uczniowie zabijają?".

 • t-i-g-e-r

  Oceniono 3 razy -1

  Niemcy w latach 30-tych wywołali wojnę, teraz powtórka z historii? Powinni odsunąć Makrelę od władzy, aby temu zapobiec !

 • Ma Pa

  Oceniono 1 raz -1

  Tak kontrolujecie, że wszystkie Galerie I Centra Handlowe w Krakowie stoją otworem!!!
  Firmy "ochroniarskie" to kpina-"dziadki" i niepełnosprytni. Jest jeszcze czas więc myślcie!!!
  Kto będzie za to odpowiadał ja dojdzie do tego co w Monachium? Papież?

 • sunim

  Oceniono 3 razy -1

  Najlepszą obroną przed ekstremą muzułmańską jest całkowite niewpuszczenie muzułmanów do Polski. Nie ma przypadku, że bardzo często to drugie pokolenie wybucha. W przenośni i dosłownie. Nawet jeżeli pierwsze wydawało się świetnie integrować. Niech sobie więc Abdullahy i inne Mubaraki zostają u siebie i u siebie budują swoją szczęśliwość. A że ich już trochę jest? Trudno, ale nie musi i nie powinno być więcej.
  Nie zagłosuję na nikogo, kto dąży do ściągnięcia dzikich do Polski.

 • nino.rota

  Oceniono 5 razy -1

  W Polsce czujemy sie bezpiecznie, dopoki nie ma nielegalnych imigrantow, ktorych chca nam sciagnac na glowe Czerwoni, Zieloni, Nowoczesni, POmylency i inni lewacy.
  Refugees NOT welcome!

 • ch3heg

  Oceniono 1 raz -1

  Trolle nIe zapomnijcie wyrazić oburzenia - wszystkie kredki, lajki, świeczki - to na pewno powstrzyma islamskich terrorystów.

 • otopolskiepieklo

  Oceniono 7 razy -1

  ponieważ niejaki

  lukki

  nadal pieprzy swoje głupoty

  więc robię wyjątek dla tego PISowskiego trolla i informuję go:

  warzecha - przy okazji Nicei, stwierdził, że 'francuzi' to idioci i barany idacy narzeź, bo nie rzucili sie na ciezarówkę, by ja zatrzymac tylko uciekali (co jest swoją drogą łgarswem jak wiadomo)

  ziemkiewicz - przy okazji Monachium, napisał z satysfakcją, że jak dotąd to niemcy mordowali innych, a teraz nagle znaleźli się pod rugiej stronie

  nie wiem jakim DE BI LEM prawackim trzeba być, by ziac taką nienawiścią do zwykłych ludzi

 • hrabia_wronski

  Oceniono 1 raz -1

  Bylbym glupcem ,gdybym powiedzial ,ze sie nie obawiam zamachu .
  We wlasnym kraju nie czuje sie bezpiecznie.

 • prem08

  Oceniono 7 razy -1

  Bardzo dobrze piep.... Lewacka Europa ma za swoje , a to dopiero początek ataków Musli , takie rzeczy teraz będą na początku dziennym . I ze szczerego serca dziękuje Jarkowi że nie zgodził się na przyjęcie nich i nie zgadza , za co wszyscy będziecie mu dziękowali nawet po śmierci. A to stanowisko państwa tylko da spokojną życie i przyszłość naszej Ojczyzny!!!!!

 • dodatkowo_zwracam

  Oceniono 3 razy -1

  Czy ten facet z dzwiami na obrazku nie wie, ze juz wyszli na zewnatrz?

 • jakub13579

  Oceniono 2 razy -2

  Cóś nie słyszę min. płaszczaka. Może by o barwach tęczy pobajczył ??

 • icek20

  Oceniono 6 razy -2

  Komunikat -TERRORYSCI PISLAMSCY ostrzegaja przed TERRORYSTAMI?
  A to jest zlot faszystow katolskich -a gdzie ich BOG? siedzi w niebie i sie z durniow nasmiewa.

 • selena-0

  Oceniono 4 razy -2

  do rządzących, ani jednego musli w moim kraju, ani jednego !!!!!! to genetyczni mordercy, nawet jak udają porządnych, w środku są mordercami. Czekają tylko na swój czas.

 • smiki48

  Oceniono 8 razy -2

  Oczywiście prawomyślna GW przypomniała swoje korzenie i wprowadziła jak za komuny cenzurę. Michnik niczego się nie nauczył, i nie zauważył że komunizm wraz z cenzurą upadł.
  Dlaczego myjemy ręce przed jedzeniem? Dlaczego się szczepimy? Bo nie chcemy zachorować i stosujemy prewencję. Dlaczego zatem wpuszczamy do Europy ludzi, których miejsce jest zupełnie gdzie indziej. Dlaczego nie myjemy rąk przed jedzeniem, dlaczego nie szczepimy się na różnego rodzaju choroby? W jednym momencie uważamy się za mądrych, w drugim popełniamy wielkie głupstwa.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX