Wildstein czyta w "Trójce" fragmenty swojej autobiografii. Takich reakcji słuchaczy się nie spodziewał

1. Radiowa "Trójka" zaprosiła do siebie Bronisława Wildsteina
2. Dziennikarz czyta fragmenty swojej autobiografii "Cienie moich czasów"
3. "Żegnaj Trójko. Poczekamy na inną lepszą zmianę " - skomentowali słuchacze

Wieczorami w radiowej "Trójce" Bronisław Wildstein czyta fragmenty swojej autobiografii "Cienie moich czasów". Od poniedziałku do czwartku, publicysta przedstawia te opowieści ze swojej książki, które wybrali prowadzący audycję "Powieść w Trójce" Barbara Marcinik i Wojciech Dorosz - uznali je bowiem za najciekawsze.

"Wybraliśmy 16 fragmentów, stanowiących obrazki, zamknięte w miniopowieści o ludziach, którzy odegrali ważną rolę w jego życiu, bądź z którymi spotkanie warte było zapisania o nich wspomnień.(...) Nie zabraknie też fragmentów opisujących owe miejsca młodości Bronisława Wildsteina, czasu emigracji" - napisali dziennikarze na stronie internetowej Polskiego Radia.

Słuchacze: Swoje cienie niech pan zabierze ze sobą

"Trójka" opublikowała na swoim profilu na Facebooku zapowiedź cyklu audycji poświęconych książce Wildsteina. Słuchacze zasypali radio krytycznymi komentarzami.

"Panie Bronisławie nie lepiej to odczytać w radiu Maryja dla fanów? Bo do trójki Pan kompletnie nie pasuje, swoje cienie niech pan zabierze ze sobą" - napisał jeden ze słuchaczy.

Inny nawoływał, by w czasie audycji w ogóle nie włączać "Trójki". "Czyli od 20.50 do 21.00 cisza radiowa....oszczędzamy energię elektryczną, ratujemy nasze środowisko naturalne...a oni niech sobie słuchają samych siebie i o sobie...łoj łoj łoj....masakra !!!" - napisał.

Komentarze słuchaczy pod postem Komentarze słuchaczy pod postem "Trójki" fot. "Trójka" - Program 3 Polskiego Radia/Facebook

Komentarze słuchaczy pod postem Komentarze słuchaczy pod postem "Trójki" fot. "Trójka" - Program 3 Polskiego Radia/Facebook

Niektóre komentarze były naprawdę ostre. Jeden ze słuchaczy pisał: "Niech wraca skąd przyszedł".

Komentujący straszyli też, że już nigdy więcej nie włączą "Trójki".

Komentarze słuchaczy pod postem Komentarze słuchaczy pod postem "Trójki" fot. "Trójka" - Program 3 Polskiego Radia/Facebook

 

Na 1,7 tys. reakcji na post "Trójki", jest tylko 106 "polubień" zapowiedzi wieczornej audycji o autobiografii Bronisława Wildsteina. Pozostałe reakcje wrażały złość, smutek, zdziwienie i rozbawienie.

Komentarze (453)
Wildstein czyta w "Trójce" fragmenty swojej autobiografii. Takich reakcji słuchaczy się nie spodziewał
Zaloguj się
 • puuchatek

  Oceniono 212 razy 198

  Wildstein czyta fragmenty własnej autobiografii…

  Nosz, do cholery - abstrahując od dobrych zmian i innych dyrdymałów: po jaką cholerę?! Wielcy pisarze, poeci, uznani na świecie artyści - no OK, rozumiem. Ale taki Wildstein?

  Co za narcyzm i samozachwyt, rzygać się chce…

 • mcguirre

  Oceniono 157 razy 149

  Cień mojej Trójki. Wielka szkoda. Dojna zmiana zabiła nawet kultowe radio, którego nikt nie śmiał ruszać przez całe lata, bez względu na opcję.

 • gravediggaz71

  Oceniono 101 razy 93

  czyli że jak jakimś cudem tego "arcydzieła" nie kupiłem to będą mnie tym ogłupiać w Trójce?! co za żenada...

 • jackanapes

  Oceniono 91 razy 85

  Awangarda myśli niepokornej, creme de la creme opozycji korespondencyjnej, zapatrzony w chubek własnego czuja fanfaron - też dałbym sobie spokój z nasłuchem.

 • szaja25

  Oceniono 86 razy 78

  Doczekaliśmy czasów, kiedy tałatajstwo promuję się samo. Czekamy na jarka, na biografię heroicznego jednego sprawiedliwego i bohaterskiego wschodnioeuropejskiego Jingis hana.

 • chasingcars

  Oceniono 82 razy 76

  Wildstein na antenie polskiego radia dzieli się ze sluchaczami doświadczeniami, związanymi z wynoszeniem dokumentów.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX