Skandaliczne zachowanie angielskich kibiców. Deptali polską flagę i wycierali o nią buty

To nagranie pokazuje, że nie wszyscy kibice rozumieją, czym jest duch sportowej rywalizacji. Angielscy kibice, ciesząc się z awansu do fazy pucharowej, dali upust najbardziej prymitywnym zachowaniom.

Zwykły lokal i zwykli z pozoru fani futbolu. W sieci pojawiło się nagranie, na którym angielscy kibice wyrażają radość po tym, jak ich drużyna awansowała do 1/8 finału. Z kubkami piwa w dłoniach śpiewają, tańczą i gratulują sobie nawzajem.

W pewnym momencie jeden z fetujących kładzie na podłodze polską banderę. Przydeptuje ją nogą, na znak triumfu nad rywalem. Chwilę potem jeden z kibiców wymownie wyciera o nią buty. Do bezczeszczenia biało-czerwonej flagi przyłączają się wkrótce kolejni.

 

Nagranie ze skandalicznym zachowaniem angielskich kibiców spotkało się z wieloma negatywnymi opiniami.

"Typowy margines" - to jeden z komentarzy pod filmem. "Aż mnie w sercu zakuło, gdy zobaczyłam, jakim szacunkiem te kibole darzą innych" - stwierdził ktoś inny.

Bójki pseudokibiców na Euro 2016

Już na samym początku Euro 2016 doszło do incydentu z udziałem brytyjskich pseudokibiców. 10 czerwca policja w Marsylii interweniowała w związku ze starciami kiboli z lokalną społecznością. 

W bójkach brało udział około 200 osób. Policja poinformowała, że w wyniku starć rannych zostało dwóch Brytyjczyków, a lekkie obrażenia odniosło czterech funkcjonariuszy. 

 

 

Więcej o:
Komentarze (55)
Skandaliczne zachowanie angielskich kibiców. Deptali polską flagę i wycierali o nią buty
Zaloguj się
 • Jan Kowalski

  Oceniono 14 razy 8

  To muszą być się ci agenci jednostek specjalnych, specjaliści od wojny hybrydowej wysłani przez Putina do Francji!!!
  Mówił o tym przedwczoraj redaktor "Trotyl" Gmyz w radiowej 'Jedynce'.
  Ja mu wierze:)

 • edals

  Oceniono 3 razy 3

  No i co na to Ziobro? Co na to waszczykowski ? Dlaczego nie wezwał ambasadora na dywanik, a Ziobro nie wszczął dochodzenia. Jest udokumentowane przestępstwo, ścigane z urzędu - to do roboty !

 • uzdek98

  Oceniono 7 razy 3

  to na pewno sa byli zolnierze i funkcjonariusze MI6 ... wyraznie widac to po fachowosci, z jaka wycieraja buty o flage ... ale dlaczego nie grzmicie na pierwszej stronie ? ..gdzie sa ekperci ?

 • lukasz_patrykus

  Oceniono 10 razy 2

  niestety nazywanie bezmyślnych tępych kretynów, wspaniałą patriotyczny młodzieżą prowadzi do takich zachowań, naczytałem się już aż za nadto tych debilnych komentarzy, kiboli którzy byli super dumni z faktu ze odebrali jakimś innym kibicom ich flagę

 • fakiba

  Oceniono 8 razy 2

  To zapewne ci o których Becia mówi że jest z nimi w sojuszu , między innymi w PE

 • w12121

  Oceniono 8 razy 2

  Ambasada w Londynie powinna oglosic nagrody za wskazanie sprawcow, a nastepnie zlozyc zawiadomienie o popelnieniu przestepstwa ( w GB to tez przestepstwo ). Nie powinno sie tego tak zostawic...

 • winston_smith_84

  Oceniono 1 raz 1

  po prostu zwolennicy "Europy ojczyzn"

 • Iwona Majchrowicz

  Oceniono 1 raz 1

  Sku...ele nic innego na usta się nie ciśnie. To bydlo zawsze tak się zachowywło i nic tego nie zmieni

 • Daniel Diffo

  Oceniono 1 raz 1

  mieszkacie w na Angielskiej ziemi wpiepszacie ich chleb i wydajecie funty to interweniujcie ....JAKA Z WAS POLONIA NA OBCZYZNIE ,PRAWDZIWY POLAK NIGDY NIE ZOSTAWIA POLSKI .....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX