Makłowicz zabiera głos ws. legalizacji marihuany. "Mamy absurdalne prawo. Jak na Białorusi"

1. Robert Makłowicz opowiedział się za legalizacją marihuany
2. "Polskie prawo jest złe. Trzeba je zmienić" - oświadczył krytyk kulinarny

- Rzecz, o której teraz powiem, nie leży bezpośrednio w gestii moich zainteresowań. Ale uważam, że restrykcyjne polskie prawo dotyczące karania za posiadanie choćby niewielkich ilości miękkich narkotyków, marihuany czy haszyszu, jest absurdalne - mówi Robert Makłowicz na nagraniu. Zostało ono udostępnione na facebookowej stronie Wolne Konopie.

- To prawo jest porównywalne z regulacjami na Białorusi. Jest najostrzejsze w Europie. Jest złe. A skoro coś jest złe, to należy to zmienić - ocenia Makłowicz. 

Strona Wolne Konopie zapowiada "już niedługo" cały wywiad Makłowiczem. 

Komentarze (105)
Makłowicz zabiera głos ws. legalizacji marihuany. "Mamy absurdalne prawo. Jak na Białorusi"
Zaloguj się
 • chasingcars

  Oceniono 45 razy 31

  Największym absurdem jest to, że pewna partia rządząca ma w nazwie wartości, ktore nieustannie stara się unicestwić i którymi dogłębnie pogardza. To tak jakby NSDAP nazwało się Partią Żydów.

 • dziadekjam

  Oceniono 43 razy 27

  A ja się zastanawiam dlaczego jedzenie mięsa w piątek jeszcze nie skutkuje odsiadką.:-)

 • chasingcars

  Oceniono 33 razy 27

  Absurdalne prawo to mamy często tak z zasady, nie tylko odnośnie marihuany.

 • zabobonny.bokononista

  Oceniono 21 razy 19

  Rynek marihuany w Polsce to kilka miliardów złotych i mafia z tych pieniędzy dobrowolnie nie zrezygnuje. Policji na zmianie prawa nie zależy, student z blantem to 100% wykrywalność. Kościół pragnie zachować monopol na wszelkie doznania duchowe. Politycy w większości boją się mafii i mafii kościelnej lub wierząc w moc paragrafu robią za pożytecznych idiotów. Nie wróżę sukcesu.

 • dirtydog

  Oceniono 16 razy 14

  dobre, za zioło do pierdla , a rynek dopalaczy/syntetyków w internecie bezkarnie kwitnie , wszystko się pomieszało i należałoby to w końcu wyprostować

 • Piwo Jasne

  Oceniono 22 razy 12

  A co z alkoholem , kawą , herbatą , coca colą , piwem ? Przecież te używki są zarówno dopalaczami jak i narkotykami twardymi. Nie mówiąc o mięsie żartym przez katolików w piątek .

 • mcozio

  Oceniono 9 razy 7

  legalna marycha to kasa dla panstwa , mniejsza szara strefa, wieksza kontrola nad zdrowiem - wieksze oszczednosci w NFZ na leczenie pacjenta...a poza tym legalne uzywki sa mniej ciekawe,,bo zawsze zakazany owoc bardziej kreci...

 • pistolet_prezesa

  Oceniono 8 razy 6

  Zawsze kiedy oglądam programy Makłowicza, dopada mnie gastro. Teraz już wiem, że to nie tylko zasługa dobrego jedzenia:) Re5pect.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX