Greta Thunberg odpowiada Donaldowi Trumpowi. Zastosowała się do jego "porad"

Laureaci plebiscytu "Time" na "Człowieka roku" już wymienili po jednym ciosie. Najpierw Donald Trump sugerował Grecie Thunberg, by "popracowała nad kontrolą gniewu", teraz Szwedka odpowiedziała na zaczepki prezydenta USA.

Donald Trump w czwartek pokpiwał na Twitterze z 16-letniej aktywistki Grety Thunberg, niedawno wyróżnionej tytułem "Człowieka Roku" magazynu "Time". Prezydent USA - co warto zaznaczyć - sam był laureatem plebiscytu w 2016 roku. Stwierdził, że uzyskanie przez nią wyróżnienia jest "niedorzeczne".

Greta musi popracować nad swoim problemem z kontrolą gniewu, a następnie udać się na dobry, staroświecki film z przyjacielem! Wyluzuj, Greta, wyluzuj!

- zalecił prezydent USA.

Greta Thunberg reaguje na tweet Trumpa

Spotkało się to z odpowiedzią Grety Thunberg, także na Twitterze, ale nie w formie tweeta. 16-letnia Szwedka zmieniła swój status w serwisie, kpiąc trochę z zaleceń Donalda Trumpa. W opisie jej profilu można teraz przeczytać:

Nastolatka pracująca nad swoim problemem z opanowywaniem gniewu. Obecnie wypoczywa i ogląda dobry, staroświecki film z przyjacielem.

>>> To wystąpienie Grety Thunberg na forum ONZ trzeba zobaczyć:

Co zabawne, Greta Thunberg choć częściowo przyczyniła się do... pobicia rekordu przez Trumpa. Prezydent USA w ostatnim czasie namiętnie tweetuje: w niedzielę umieścił lub podał dalej 77 wpisów, w środę 105. W czwartek pobił ten rekord co najmniej 118 wpisami.

Wówczas amerykański przywódca krytykował procedurę impeachmentu, wytykał wrogość demokratom i oczywiście - tweetował o Grecie.

Więcej o:
Komentarze (321)
Donald Trump kontra Greta Thunberg. Po tweecie prezydenta USA jest odpowiedź 16-latki
Zaloguj się
 • antropoid

  Oceniono 52 razy 26

  Ja tam osobiście bardzo lubię specyficzne "wyluzowanie" trump-ka - zwłaszcza kiedy się daje podpuścić kimowi i czerwony jak indor w godowych barwach wykrzykuje, że będzie się z nim nap...lał głowicami nuklearnymi :)

 • magda_breslau

  Oceniono 56 razy 24

  Bankrut, ktory do upadku doprowadzil nawet kasyna.. Zlodziej, ktory kradl nawet z wlasnej fundacji charytatywnej. . Klamca, ktory mazakiem poprawia mapy huraganu. Tchorz, ktory je z reki Putinow i Erdoganow.

  Robert De Niro nazwal Trumpa “psem, tchorzem, oszustem”, i Trump nie odpowiedzial na obelgi ani slowem. Kobiety z nadwaga I nastolatki z autyzmem: oto cel dla najpotezniejszego czlowieka na swiecie.

 • wujaszek_joe

  Oceniono 30 razy 22

  Władca światowego mocarstwa spędza dzień na pisaniu tweetów.
  Ja pie.....

 • agnrodis

  Oceniono 15 razy 13

  Trump mentalnie to 10cio latek w ciele 70cio latka, ktory wdaje sie w pyskowke na Tweeterze z nastolatka. Trudno znalezc cos bardziej pozalowania godnego!

 • genocidezionism

  Oceniono 30 razy 10

  Tak oto dziecko prowadzi dialog z prezydentem USA .Dziecko ze Szwecji.
  Pora na małą dziewczynkę z Palestyny z zakrawioną buzia i urwana rączką od israelskiego granatu

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX