Indie. Nie żyje kobieta podpalona w drodze do sądu. Miała zeznawać przeciwko gwałcicielom

Nie żyje 23-letnia Hinduska, która została oblana benzyną i podpalona w drodze do sądu. Kobieta szła zeznawać przeciwko dwóm mężczyznom, których oskarżyła o gwałt. Jak wyznał jeden z policjantów, napaść była zaplanowana.

Do ataku doszło w czwartek w miejscowości Unnao w stanie Uttar Pradesh w Indiach. 23-latka szła na rozprawę sądową, gdzie miała złożyć zeznania przeciwko dwóm mężczyznom, który, jak twierdziła, zgwałcili ją. Przy stacji kolejowej kobieta została napadnięta przez pięciu mężczyzn, w tym tego, którego oskarżała. Hinduska została zaciągnięta na pobliskie pole, oblana benzyną i podpalona. Jak podaje BBC News, kobieta miała poparzone 90 proc. powierzchni ciała. Ciężko poparzonej 23-latki nie udało się uratować.

Atak na kobietę został zaplanowany

Jak wyznał jeden z funkcjonariuszy policji, napad na kobietę był zaplanowany z zemsty. 23-latka miała się spotykać się z jednym z oskarżonych. Mężczyzna obiecał jej ślub, jednak wycofał się z tego. Później miał ją zgwałcić razem ze swoim przyjacielem. Mimo oskarżeń obaj zostali zwolnieni z aresztu za kaucją, a następnie zaplanowali zabójstwo kobiety.

Każdego dnia w Indiach zgłaszanych jest około 100 gwałtów

Według danych rządowych w 2017 roku w Indiach zgłoszono ponad 32 tysiące przypadków gwałtów. Jednak rzeczywista liczba może być znacznie wyższa. Z danych policji wynika, że w kraju codziennie zgłaszanych jest około 100 gwałtów. Najczęstszymi ofiarami ataków są kobiety i dzieci.

>>> Trudna sytuacja dziewczynek w Indiach. Tysiące umierają. Zobacz wideo:

Więcej o:
Komentarze (78)
Indie. Nie żyje kobieta podpalona w drodze do sądu. Miała zeznawać przeciwko gwałcicielom
Zaloguj się
 • rzuffff

  Oceniono 24 razy 18

  Hindusi to prymitywy. Tak już generalizując na chama... gwałcą i zaśmiecają okropnie świat. Widzieliście te ciężarówki śmieci wrzucane do rzek, jezior? O zwłokach w rzekach nie wspomnę. Brud, smród i ciemnota.

 • zdziwiony6

  Oceniono 12 razy 10

  Teraz chyba wszyscy rozumieją dlaczego oficjalny wskaźnik gwałtów jest w Indiach tak niski. Kobiety boją się zgłaszać te brutalne przestępstwa. Każdy, kto był w Indiach potwierdzi, że to prymitywny kraj Trzeciego Świata.

 • treser.lemingow.z.wyborczej

  Oceniono 13 razy 7

  Podpalacze zapewne już są w drodze do Europy. Tutaj dostaną zasiłki i mieszkania oraz będą mogli wzbogacać europejskie społeczności.

 • bezpieczna123

  Oceniono 5 razy 5

  Zwierzeta i tyle, tam juz nic sie nie zmieni i moze byc tylko gorzej. Ludzkie bagno...

 • schuja

  Oceniono 12 razy 4

  Jeżeli chodzi o ludzi poniżej 30 lat to na 100 kobiet przypada jakiś 110 mężczyzn, bo tradycyjnie syn się zaopiekuje rodzicami na starość, a córkę trzeba wydać z pokaźnym posagiem. Za dużo było aborcji na żeńskich płodach i system się załamał.

  I teraz pytanie czy ich wymiar sprawiedliwości zapanuje nad samcami, którzy uważają, że samice nadal mają obowiązek zaspokoić ich "potrzeby", czy też pójdę w stronę tego reżysera i pójdę na kompromis "możecie gwłacić, ale nie zabijajcie po gwałcie".

 • padakarodaka

  Oceniono 20 razy 2

  Ale tego już nie napiszecie.
  "Indyjska policja zastrzeliła w piątek czterech mężczyzn podejrzanych o zgwałcenie i zabicie w zeszłym tygodniu 27-letniej kobiety w Hajdarabadzie, stolicy stanu Andhra Pradeś w środkowo-południowych Indiach. "

  ht tps://wiadomosci.dziennik.pI/swiat/artykuly/614785,gwalt-zbiorowy-indie-policja-zastrzelila.html

 • byann

  Oceniono 3 razy 1

  Nie mogą zaprowadzić tych gwałcicieli na 'wizję lokalną' tek jak kilka dni temu zastrzelili czterech?

 • va12

  0

  Byłem w Indiach, morze czarnych głów, gorąco, brudno i wszechobecny smród uryny.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX