Brighton: w czasie ulicznej bójki trzy osoby przejechano autem. Policja zamknęła cały bulwar

Policja zamknęła nadmorski bulwar w Brighton po tym, jak w niedzielę trzy osoby zostały rozjechane przez samochód w czasie ulicznej bójki. Wszystkie ofiary zabrano do szpitala, dwie z nich z poważnymi urazami głowy. Aresztowano już podejrzanego o kierowanie pojazdem.

W niedzielę w Brighton doszło do poważnego wypadku. Policja została wezwana około godziny 5.20 nad ranem na bulwar Marine Parade w związku z dużą bójką. Jej uczestnicy mieli przy sobie broń - podaje lokalny dziennik "Standard".

Trzy osoby przejechane w czasie bójki

Kiedy funkcjonariusze zjawili się na miejscu, część z uczestników bójki wsiadło do zaparkowanego nieopodal samochodu. Chwilę potem auto rozjechało trzy osoby, które brały udział w starciu. Wszystkie ofiary przewieziono do szpitala Royal Sussex County, dwie z nich mają poważne urazy głowy.

 Niedługo potem ten sam samochód został porzucony i znaleziony przez policję. Funkcjonariusze zatrzymali pierwszego podejrzanego - to 32-letni mężczyzna. Inspektor Chris Thompson przekazał serwisowi "Mirror":

To szybko rozwijające się dochodzenie i prosimy wszystkich, którzy wiedzą coś na temat całego zajścia, by przekazywali informacje policji.

Zatrzymany trafił do aresztu i usłyszał już pierwsze zarzuty. Bulwar został zamknięty od wysokości molo do Camelford Street w związku z całym incydentem na niemal dwa dni - technicy zabezpieczają dowody. 

Policja informuje, że wypadek nie ma podłoża terrorystycznego.

Więcej o:
Komentarze (40)
Brighton: w czasie ulicznej bójki trzy osoby przejechano autem. Policja zamknęła cały bulwar
Zaloguj się
 • mementom

  Oceniono 19 razy 9

  Żadni uchodźcy tylko kilkudziesięcioletnia tradycja grupowych mordobić na tym bulwarze. OK to już nie Modsi i Rockersi z lat 60-tych tylko przenoszący się na zimę nad morze zasiłkowy suweren w hurtowych ilościach. A że w nowym miejscu można popróbować lepszy teren na handel dragami wywalczyć no to i takie utarczki są na porządku dziennym.

 • mo.ye

  Oceniono 11 razy 7

  O 5 rano to człowiek obraca się na drugi bok i śpi dalej czekając na cieplutkie bułki w pobliskiej piekarni 😋

 • strange_email

  Oceniono 12 razy 6

  Ja piernicze, nawet Daily "Nazi" Mail nie podaje, ze to byli np. muzlumanie (a gdyby byli to na 100% DM by to napisalo) ale forumowi napinacze juz wszystko wiedza.

 • boo-boo

  Oceniono 3 razy 3

  Jakby ofiary były "rozjechane" to nie do szpitala tylko do kostnicy by je przewieziono.

 • swietyszczur

  Oceniono 7 razy 3

  PiSowskie miernoty w kazdej bojce na Zachodzie widza ciapatych zeby im pasowalo do ich wizji swiata .

 • white_lake

  Oceniono 2 razy 0

  podłoża terrorystycznego nie ma, ale ma "kulturowe"
  oni lubią takie stadne bójki, klan z klanem, rodzina z rodziną, jak trzeba bronić "honoru" kuzyna Mahmuda albo trochę pomóc mu w interesach, to wszyscy zlatują się w mig,
  w Niemczech to jest na porządku dziennym

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX