Atak nożownika w centrum Hagi. Policja zatrzymała podejrzanego 35-latka

Holenderska policja aresztowała sprawcę ataku z użyciem noża, do którego doszło w centrum Hagi. Zostanie on teraz przewieziony na komisariat i przesłuchany.

Policja w Hadze przekazała na Twitterze, że 35-letni mężczyzna nie ma stałego miejsca zamieszkania. Mężczyzna zostanie przesłuchany na komisariacie policji. 

Atak w Hadze. Policja zatrzymała 35-latka

Do ataku doszło w piątek wieczorem. Mężczyzna niegroźnie ranił troje nastolatków. Wszyscy, po opatrzeniu ran w szpitalu, zostali wypuszczeni do domu. Pierwsze doniesienia mówiły o znacznie wyższej liczbie poszkodowanych, ponieważ ludzie w panice rzucali się na ziemię. Policja informowała wcześniej, że nie ma powodów, by zakładać podłoże terrorystyczne ataku.

>>> Ograniczenie dostępu do broni przynosi skutek:

Do ataku doszło kilka godzin po podobnym zdarzeniu w Londynie. Na moście London Bridge mężczyzna ranił pięć osób, dwie z nich nie przeżyły. Zamachowiec, który miał na sobie atrapę ładunku wybuchowego, został zastrzelony przez policję. Brytyjskie media podają, że wcześniej, w akcji jego obezwładnienia miało uczestniczyć kilka osób, w tym mężczyzna z Polski o imieniu Łukasz

Więcej o:
Komentarze (41)
Atak nożownika w centrum Hagi. Policja zatrzymała podejrzanego 35-latka
Zaloguj się
 • rabin_z_czubow

  Oceniono 31 razy 11

  Policja informowała wcześniej, że nie ma powodów, by zakładać podłoże terrorystyczne ataku. - pewnie miał zaburzenia psychiczne a Allahu Akbar wołał wyłącznie przez przypadek.

 • miastomakow

  Oceniono 38 razy 8

  Jakim prawem piszecie że to mężczyzna? Kto dał wam prawo żeby decydować o czyjejś płci.

 • akuszer

  Oceniono 16 razy 6

  żadnej odpowiedzialności zbiorowej, ale....... Koleś powinien zostać pochowany. W świńskim łajnie. Korn do ręki i szukać najbardziej skutecznie uwalających zbawienie pochówków. Taktyką w taktykę

 • 1627cd1410

  Oceniono 23 razy 5

  ale czy znów Polak pomógł w ujęciu terrorysty? ..i czy prezydęt go odznaczy?

 • beton44

  Oceniono 5 razy 3

  Zieeeeew...
  Dzień jak co dzień w multikulti Europie...

 • wydzielina_fizjologiczna

  Oceniono 9 razy 3

  [w Hadze] "ludzie w panice rzucali się na ziemię"
  [w Londynie] ludzie w panice dzwonili na policję, bo usłyszeli huk z przelatującego myśliwca
  [w Paryżu, w którym byłam 2 tygodnie temu] w metrze czuć dziwne napięcie, ludzie z niepokojem obserwują młodych mężczyzn o ciemnej karnacji, zwłaszcza jak ci młodzi mężczyźni podróżują z wiekszym pudłem albo futerałem (np. na instrument). Znam to z autopsji, sama czułam niepokój..

 • seczytam

  Oceniono 27 razy 3

  Dzień jak co dzień w ubogaconej Europie. Tylko ta Polska jakaś zacofana, żadnych zamachów żadnych gangów arabskich - sami Czeczeni to za mało. Az wstyd mieszkać w takim zaścianku.

 • rikol

  Oceniono 3 razy 1

  Oj tam oj tam, nie ma problemu. Jak mówił burmistrz Londynu, wyzywający integrujących się muzułmanów od "uncle Toms", zamachy są częścią życia w dużym mieście i trzeba się przyzwyczaić.

  A w takiej SZwecji w tym roku doszło juz do ponad 100 strzelanin, gdzie sprawcami są generalnie imigraci z Afryki lub muzułmanie. Dziwne, że wyborcza o tym nie pisze, bo każda strzelanina z USA jest na 1. stronie, a przecież Szwecja jednak jest znacznie blizej.

 • gadolinn

  Oceniono 3 razy 1

  oni terroryzuja nas - my terroryzujmy nich. np. za kazdy taki napad w europie odstrzelic atakujacego i wydalic z europy 100 z kraju skad pochodzil atakujacy

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX