Europoseł PiS zatrzasnął się na dachu. "Czy to Pan ćwiczy proste kopnięcie a la Bruce Lee w PE?"

Grzegorz Tobiszowski, europoseł PiS, został nagrany na dachu Parlamentu Europejskiego, kiedy próbował otworzyć kopniakiem drzwi. Żeby wrócić do budynku, musiał przejść przez barierki.

Nagranie zostało zamieszczone na Twitterze przez Michała Stasińskiego, polityka Platformy Obywatelskiej. Widać na nim Grzegorza Tobiszowskiego, europosła Prawa i Sprawiedliwości, który kopniakiem próbuje otworzyć drzwi. "Czy to Pan ćwiczy proste kopnięcie a la Bruce Lee w PE?" - napisał Stasiński. Film, jak twierdzi polityk PO, został nagrany przez jednego z pracowników Parlamentu Europejskiego.

Asystent Tobiszowskiego Karol Fedorowicz w rozmowie z tvn24.pl powiedział, że sytuacja trwała 20 minut, a to, co zamieścił na Twitterze Stasiński, jest zmanipulowane i pokazuje jedynie jej chwilę. Wyjaśnił, że powodem zatrzaśnięcia się europosła na dachu było zacięcie się zamka magnetycznego. Podkreślił, że Tobiszowski nie był agresywny, a zdezorientowany zaistniałą sytuacją. Powiedział, że polityk stał na dachu w niskiej temperaturze i nie miał ze sobą telefonu, a autor filmu w żaden sposób nie pomógł mężczyźnie. W tej sytuacji Tobiszowski przeszedł przez barierki, a potem przez kotłownię, aby wrócić do budynku głównego. 

Więcej o:
Komentarze (283)
Europoseł PiS zatrzasnął się na dachu. "Czy to Pan ćwiczy proste kopnięcie a la Bruce Lee w PE?"
Zaloguj się
 • byly_aniol

  Oceniono 153 razy 127

  Te drzwi otwierają się urwa na zewnątrz!!! Dla posłów pis tłumaczę : jak nad łbem nie ma sufitu to ciągniesz w kierunku mordy!

 • dlugi0330

  Oceniono 102 razy 98

  On jest głupszy, niż Tarczyński, a wydawało się to niemożliwe.

 • jego-wysokosc

  Oceniono 95 razy 91

  Jacy wyborcy taki przedstawiciel. Kopniakiem rozwalili demokrację w Polsce. Teraz próbują w Europie ale najwyraźniej to nie takie proste.

 • alfred.ziemniak

  Oceniono 76 razy 72

  Pewnie wieśniak jeden szukał klopa, a że nie zna języka to w końcu poszedł sr... na dach.

 • liczna_rodzina_prezesa

  Oceniono 64 razy 62

  Tusk złośliwie zawiasy pozamieniał.

 • krotkizzoliborza

  Oceniono 64 razy 60

  Mamy namacalny efekt wysyłania dzięciołów do UE

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX