RPA: Broń będąca dowodem w sprawie wystrzeliła w sądzie. Nie żyje adwokat

Do tragedii doszło w budynku sądu regionalnego w Ixopo w Republice Południowej Afryki. Strzelba będąca dowodem w sprawie o napad upadła na podłogę i wystrzeliła, raniąc śmiertelnie 51-letnią adwokat.

51-letnia Addelaid Ann Ferreira Watt zmarła w wyniku obrażeń poniesionych po przypadkowym wystrzale strzelby, która została wniesiona na salę sądową jako dowód w sprawie o napad. Kobieta została ranna w lewe biodro. Zmarła w szpitalu - informuje portal New York Post

RPA. Nie żyje 51-letnia prokurator. Policja wszczęła śledztwo

Rzecznik Prokuratury Krajowej Kholiswa Mdhuli, potwierdziła okoliczności towarzyszące śmierci Addelaid Ann Ferreiry w poniedziałek wieczorem - informuje news24.com. Policja prowadzi śledztwo w kierunku zawinionego zabójstwa. Ze względu na dobro sprawy służby nie ujawniają szczegółów postępowania.

- Zawsze zachęcała nas, byśmy byli lepsi. Udawało się jej wpłynąć na nasze życia w znaczący sposób. Dziś żegnamy naszą serdeczną przyjaciółkę. Spoczywaj w pokoju - powiedziała portalowi przyjaciółka prokurator i malarka Sonja Nel.

W mediach społecznościowych pojawiają się kondolencje dla rodziny i bliskich zmarłej.

Więcej o:
Komentarze (93)
RPA: Broń będąca dowodem w sprawie wystrzeliła w sądzie. Nie żyje adwokat
Zaloguj się
 • czarnyminio

  Oceniono 19 razy 15

  To od chwili odebrania broni przestępcom przez policję aż do procesu , ta broń była nabita? To albo tamte kulsony są jeszcze głupsi od naszych , albo coś tu nie gra.

 • rafaborek

  Oceniono 17 razy 15

  State advocate to PROKURATOR na szczbelu Sadu najwyższego, a nie adwokat...

 • darek_w1

  Oceniono 9 razy 7

  Kuźwa, jak można być tak głupim, żeby naładowaną i odbezpieczoną broń nosić gdziekolwiek i gdziekolwiek odkładać? Nagroda Darwina jak w banku

 • qwardian

  Oceniono 21 razy 7

  To był kiedyś najwspanialszy kraj na świecie i miałem okazję w nim mieszkać. Nigdy, powtarzam, nigdy nie dopuścić do inwazji z Afryki..

 • ps11111ps

  Oceniono 21 razy 7

  To niesmaczne że wszyscy myślą w tej chwili o Pawłowicz & Piotrowicz. I rozmarzają się. To naprawde nie wypada. Wstydźcie się!

 • serenita123

  Oceniono 8 razy 6

  w linku na głównej "adwokat", tutaj - "prokurator"
  co to, kuźwa, rozpylacz???
  albo głąb piszący

 • raknawspak

  Oceniono 10 razy 6

  Afryka dzika, dawno odkryta...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX