USA: Wyrwał matce 8-letnią dziewczynkę i uprowadził do hotelu. Policjanci odbili ją z rąk porywacza  [NAGRANIE]

Policjanci udostępnili nagranie z dramatycznej akcji, podczas której udało się im odbić z rąk porywacza ośmioletnią dziewczynkę. 51-letni mężczyzna porwał dziecko, które spacerowało z matką w miejscowości Forth Worth w Teksasie. Dziecko przetrzymywane było przez porywacza przez około osiem godzin.

Akcja ta miała miejsce siedem miesięcy temu, jednak dopiero teraz policja zdecydowała się udostępnić nagranie z odbicia ośmioletniej dziewczynki. Dziecko porwane zostało 14 maja podczas spaceru, na którym była z mamą. W pewnym momencie obok nich zatrzymał się samochód. Nieznajomy mężczyzna wysiadł z auta i zaciągnął dziewczynkę do pojazdu. Matka próbowała ratować córkę, ale napastnik skutecznie ją odpychał.

 

Stany Zjednoczone. Policja udostępniła nagranie z odbicia porwanej ośmiolatki

Porwanie zostało zarejestrowane przez kamerę miejskiego monitoringu. Policja zawiadomiona przez matkę natychmiast rozpoczęła poszukiwania. Wydano nawet stanowy alert oraz opublikowano zdjęcia 8-latki w mediach społecznościowych. Osiem godzin później udało się zlokalizować porywacza, który zatrzymał się w hotelu. W nocy policja wkroczyła do pokoju i odebrała uprowadzoną dziewczynkę.

 

Porywacz był wcześniej oskarżony o napaść na tle seksualnym. Poprzednia sprawa została jednak oddalona przez prokuraturę, która tłumaczyła, że ofiara przestała współpracować z organami ścigana. We wrześniu 51-latek został skazany na dożywocie za porwanie 8-latki. Jak podaje CNN w Teksasie jest to najwyższa kara za tego typu przestępstwo.

Więcej o:
Komentarze (71)
USA: Wyrwał matce 8-letnią dziewczynkę i uprowadził do hotelu. Policjanci odbili ją z rąk porywacza [NAGRANIE]
Zaloguj się
 • pandzik

  Oceniono 31 razy 27

  W USA za przestępstwa przeciwko dzieciom często zasądza się dozywocie. To samo za narkotyki.

  U nas dostałby max 8 lat. Wyszedł po 4.

 • wolak007

  Oceniono 25 razy 21

  Czyli gdyby to się działo w USA, „zakonnik” za uprowadzenie 14-latki dostałby dożywocie?

 • Franek Kimono

  Oceniono 13 razy 13

  U nas księża wykorzystują dzieci i są na wolności! PiSowskie państwo ich chroni

 • mer-llink

  Oceniono 18 razy 8

  Jacyś przebierańcy? U nas każdy policjant do wejść siłowych ubrany jest jak pod Grunwald. A ci - w lekkich koszulkach, bez hełmów, masek, nie każdy ma nawet kamizeleczkę. No czysta amatorszczyzna.
  Nie to co nasze siły specjalne!
  No w końcu to my ich uczyliśmy jeść widelcami...
  Oh wait. To troche nie tam.
  No ale w każdym razie do naszych profesjonałów się nie umywają.

 • starczypl

  Oceniono 13 razy 7

  W Wolsce chyba Technoserwis by odprawiał msze, gdyby wszyscy winni z kato hołoty dostali zasłużone wyroki... Ale łaskawa władza kiedyś się skończy...

 • ola1840

  Oceniono 10 razy 6

  Widzicie to??? Dozywocie za uprowadzenie dziecka. Prosze wyciagnac wnioski.

 • jango33

  Oceniono 7 razy 5

  Przypomina mi się historia sprzed kilku lat, do ok 20-letniego gwałciciela dziecka w Polsce wysłano o 6 rano ekipę pajaców niekompletnie przebranych za antyterrorystów i telewizję, po to żeby pokazać "ciemnemu ludowi" jak PIS walczy z pedofilami. Rozwalili jego rodzicom drzwi i zatrzymali pryszczatego chudzielca.

 • artur0121

  Oceniono 7 razy 5

  kto pisał ten artykuł? składnia powala...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX