Strzelanina w Kalifornii, nie żyją cztery osoby. Ofiary oglądały mecz na podwórku, kiedy otworzono ogień

Co najmiej 10 osób zostało postrzelonych przez dwóch mężczyzn w niedzielę w Fresno w Kalifornii. Czworo z nich zginęło. Policja poszukuje sprawców.

Jak podaje CNN, co potwierdza policja, w niedzielę wieczorem dwóch mężczyzn zaczęło strzelać do ludzi oglądających transmisję meczu piłki nożnej na podwórku jednego z domów w mieście Fresno w Kalifornii. Policja przyjechała na miejsce zdarzenia po tym, jak otrzymała kilka telefonów około godziny 20:00.

Strzelanina w Kalifornii: Zginęły cztery osoby

Według zastępcy policji Fresno, Michaela Reida, w strzelaninie zginęło czterech mężczyzn w wieku 25-30 lat. W domu podczas transmisji meczu przebywało około 35 osób. Nic nie wskazuje na to, żeby napastnicy znali ofiary.

Moje serce kieruje się do rodzin, które padły ofiarą tej bezsensownej przemocy. Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby dowiedzieć się, kim są sprawcy i doprowadzić ich przed wymiar sprawiedliwości

- powiedział Reid.

Policja nadal poszukuje sprawców.

Więcej o:
Komentarze (36)
Strzelanina w Kalifornii, nie żyją cztery osoby. Ofiary oglądały mecz na podwórku, kiedy otworzono ogień
Zaloguj się
 • klucha11

  Oceniono 6 razy 6

  Mówią że sport to zdrowie!

 • iremus

  Oceniono 6 razy 4

  Takie rozrywki to tylko w mateczniku demokracji.

 • mer-llink

  Oceniono 12 razy 4

  Głupi ci kalifornijscy Spaniardzi. Gdyby słuchali p.p. Korwina i Kukiza, to każdy miałby broń. I by się świetnie obronili.
  Że co, że oni już mieli broń? Że nie zdążyli wyjąć? Że roznieśli ich z zaskoczenia żołnierze konkurencyjnej organizacji dostarczającej prochy z Meksyku? Nie szkodzi: gdyby tylko słuchali p.p. Korwina i Kukiza, to każdy.... Itd...

 • buk-humor-dziczyzna

  Oceniono 8 razy 2

  i tak trzymać hamerykańce

 • ghs blar

  Oceniono 4 razy 2

  Więcej broni. Zdecydowanie więcej broni potrzebne na ulicach. Dostępna dla wszystkich na legitymację szkolną. Wtedy cytując zwolenników jej posiadania, na pewno nie będzie dochodziło do takich sytuacji. Bo przecież ten drugi reż może mieć broń. W USA można mieć na dowód osobisty. Jak widać to jest remedium na wszystko. No bo przecież mogli zabić 20tu a zabili tylko 10ciu.

 • izaak3

  Oceniono 3 razy 1

  Kto normalny w Ameryce ogląda piłkę nożną? Soccer to tam jakiś sport dla kobiet. Mają za swoje.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX