Donald Trump przeszedł badania. Biały Dom nie ujawnia wyników, on sam przekonuje, że są "świetne"

Prezydent Stanów Zjednoczonych Donald Trump przeszedł w sobotę badania w szpitalu wojskowym w Waszyngtonie. Biały Dom zapewnia, że to rutynowa kontrola. Współpracownicy prezydenta nie ujawniają szczegółów, a on sam zapewnił na Twitterze, że wyniki są nie tylko bardzo dobre, ale wręcz świetne.

Donald Trump w sobotę przybył do waszyngtońskiego szpitala wojskowego Walter Reed National Medical, by przejść badania. Biały Dom poinformował, że to część jego corocznej rutynowej kontroli stanu zdrowia. Wizyty w szpitalu nie była ujęta w prezydenckich planach na weekend.

Rzeczniczka prasowa Białego Domu Stephanie Grisham w rozmowie z Fox News podkreśliła, że 73-letniego Trumpa czeka "bardzo pracowity 2020 rok", w związku z czym postanowił skorzystać z wolnego weekendu i poddać się części badań.

- Jest tak zdrowy, jak tylko może być. Ma więcej energii niż ktokolwiek w Białym Domu. Ten człowiek pracuje od 6 rano do bardzo, bardzo późnych godzin nocnych. Świetnie się miewa - powiedziała Grisham.

Zobacz także: Kanclerz Niemiec Angela Merkel nie wytrzymała. Parsknęła po słowach Donalda Trumpa

Donald Trump o swoim stanie zdrowia: Świetne wyniki

Stephanie Grisham nie doprecyzowała, jakie badania przeszedł Donald Trump i jakie były ich wyniki.

"Wszystko poszło bardzo dobrze (świetnie!). Dokończę je w przyszłym roku" - poinformował prezydent Stanów Zjednoczonych na Twitterze.

Badania, które Donald Trump przeszedł w lutym wykazały, że amerykański prezydent cierpi na otyłość. Jego wskaźnik masy ciała (BMI) wyniósł 30,4. Trump ważył w lutym ponad 110 kilogramów przy wzroście ok. 190 centymetrów.

"Z przyjemnością ogłaszam, że prezydent Stanów Zjednoczonych cieszy się dobrym zdrowiem i spodziewam się, że tak pozostanie w trakcie całej prezydentury, a także później" - oświadczył wówczas dr Sean P. Conley, który przeprowadzał badania.

Donald Trump nie pije alkoholu i nie pali. Jego główną aktywnością sportową jest gra w golfa.

Więcej o:
Komentarze (49)
Donald Trump przeszedł badania. Biały Dom nie ujawnia wyników, on sam przekonuje, że są "świetne"
Zaloguj się
 • cim_cum

  Oceniono 21 razy 13

  To były wspaniałe badania. Mamy naprawdę potężnych lekarzy, którzy są teraz moimi przyjaciółmi. Ja wiem, że oni i ja będziemy nadal się badać co jakiś czasy, aby wszyscy widzieli jakim ja jestem prezydentem Ameryki.

 • krynolinka

  Oceniono 17 razy 11

  Przechodził z tragarzami koło szpitala i wpadł się zbadać..Tak jakoś spontanicznie. Trumpy już tak mają!

 • volverener

  Oceniono 12 razy 10

  Ameryka to wspaniały kraj. Tutaj wszyscy mamy świetne wyniki. Absolutnie WSZYSCY. Nawet mój pies i mój kanarek mają doskonałe wyniki. Acha... byłbym zapomniał. Demokraci nie mają doskonałych wyników. Mają złe wyniki. bardzo złe. Bo to są źli ludzie. Wierzcie mi, bardzo źli ludzie. Stale knują przeciwko Ameryce. Srają w swoje gniazdo. Chcą jakiegoś impiczmentu. Czy to nie świadczy o tym że są złymi ludźmi???

 • pedro.666

  Oceniono 13 razy 9

  Zbadali mu tylko głowę. Na szczęście niczego w niej nie znaleźli

 • kazek100

  Oceniono 11 razy 7

  Całości nie czytałem, ale badania psychiatryczne też były? To pewnie wyników nie ujawnią.

 • lot23

  Oceniono 6 razy 6

  w języku dyplomacji "badania" oznaczają kurację odwyk i detox - u polityków i kleru.

 • dublet

  Oceniono 5 razy 5

  Nie ujawniają wyników, bo trampek już 2 miesiące temu umarł! RIP, panie prezydencie!

 • karo80.0

  Oceniono 4 razy 4

  Wyniki tego otyłego pajaca są tak samo „świetne”, jak Maliniak-Duda jest „niezłomny”.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX