Niemcy: Policja zatrzymała po obławie 15-letnią Polkę. Jest podejrzana o zabójstwo 3-letniego brata

Niemiecka policja zatrzymała 15-letnią Polkę, która zabiła swojego trzyletniego brata, raniąc go ostrym narzędziem, a następnie uciekła z domu. Poszukiwania dziewczyny trwały kilkanaście godzin. W akcji wykorzystano m.in. helikopter i psy tropiące.

Do zabójstwa trzyletniego chłopca doszło w środę 6 listopada w miejscowości Detmold, na północnym zachodzie Niemiec. Jak podaje portal lz.de, dziecko zostało kilkukrotnie dźgnięte ostrym narzędziem, prawdopodobnie nożem. Podejrzaną o zabójstwo jest 15-letnia dziewczyna, przyrodnia siostra trzylatka.

>>> Funkcjonariusze Archiwum X zatrzymali mężczyznę podejrzanego o zabójstwo sprzed 25 lat

Niemcy. Policja szukała 15-latki przez kilkanaście godzin. Pomógł przypadkowy świadek

Zwłoki małego chłopca miała znaleźć w domu jego rodzina. Wówczas okazało się, że 15-latka uciekła z miejsca zdarzenia. Bliscy 3-latka poinformowali o tym policję. Poszukiwania nastolatki trwały kilkanaście godzin. Policja z Lippe i Bielefeld wykorzystała w akcji m.in. helikopter i psy tropiące, jednak kluczową dla powodzenia poszukiwań okazała się informacja przekazana policji przez osobę, która widziała podejrzaną. 

Rodzina, w której doszło do zabójstwa, pochodzi z Polski. Wciąż nie wiadomo, co powodowało nastolatką. W czwartek 7 listopada ma zostać przeprowadzona sekcja zwłok trzyletniego chłopca.

Więcej o:
Komentarze (107)
Niemcy: Policja zatrzymała po obławie 15-letnią Polkę. Jest podejrzana o zabójstwo 3-letniego brata
Zaloguj się
 • wkswks

  Oceniono 54 razy 18

  Tylko Turcy i Polacy zmuszają starsze siostry do opieki nad rodzeństwem. Tymczasem jest to obowiązek rodziców: są przedszkola, rodzice nie musza zapier...po 10
  Godzin dziennie, żeby się w wakacje w Polsce nowa fura powozić. Trzyletnie dzieci są trudne a nastolatkowie wybuchowi - poniosły ja emocje. Mogła
  Nie uciekać i wezwać policję , posiedziałaby w zakładzie poprawczym, starym by pewnie ograniczyli prawa wychowawcze, a potem by wyszła i zaczęła swoje życie. Swoje a nie jako darmowa niańka dla przyrodniego rodzeństwa.

 • antykonformista

  Oceniono 35 razy 17

  starsza przyrodnia siostra i preferowany przez rodziców młodszy chłopiec.
  to się ZAWSZE kończy źle, choć najczęściej depresją dziewczyny.

  ludzie, nie róbcie tego swoim dzieciom. a szczególnie najstarszym córkom. one zawsze (jeden na tysiąc rodzic potrafi przezwyciężyć tę pokusę) mają pod górkę...

 • boo-boo

  Oceniono 19 razy 15

  Co się w tej rodzinie działo, że dziewczyna zdecydowała się na coś takiego.....

 • pynkyp

  Oceniono 18 razy 14

  Mam pare znajomych z dwojka dzieci Dziewczynka lat 6 kompletna niezdara i nieporadna oraz 5 lat mlodszy brat ktory jest niemalze geniuszem. Tak ci rodzice widza i traktuja swoje rodzone dzieci.

 • sirella

  Oceniono 23 razy 13

  Coraz wiecej patologii. W małżeństwach przemoc - więc masa rozwodów. Kobiety zostawione z dziećmi nie radzą sobie finansowo więc czepiają się związków z kolejnymi przypałami gdzie nadal jakaś forma przemocy zachodzi. Dzieci mają przygodnych tatusiów i rodzeństwo czasem trudno rozeznać po którym ojcu. Nie wystarczy wyjechac za granicę i lepiej zarabiać by się cudownie sam odmienił charakter dorosłego którego dzieciństwo kiedyś upływało w alkoholizmie rodziców lub innym -w Polsce zamiatanym pod dywan patolstwie. Jak rodzice urodzili dziecko- to niech się nim zajmą. A nie zostawiają starszym dzieciom na wychowanie. Coś bardzo złego musiało się w tej rodzinie dziać i ta dziewczyna musiała być mocno zaniedbana emocjonalnie przez rodziców i otoczenie , że do tego doszło.

 • rkkrakoww

  Oceniono 10 razy 8

  Tego sie nie da dobrze skomentowac:(

 • d1r3ct

  Oceniono 11 razy 7

  Nie wiemy co się działo, może dziewczyna miała jakieś problemy np. psychologiczne, może z używkami ? A może ktoś ją...skoro to siostra przyrodnia wykorzystywał, bardzo źle traktował w domu ? Jedno jest pewne, że w przeciętnie normalnej rodzinie bez jakiś dziwnych sytuacji typu molestowanie, nadużycia, alkohol itp. takie rzeczy się nie przydarzają.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX