Niemcy. Zaginął Dawid Sikorski. 25-letni Polak poszedł na Oktoberfest i nie wrócił

25-letni Dawid Sikorski od piątku poszukiwany jest przez policję w Niemczech. Młody Polak ostatni raz widziany był na imprezie Oktoberfest w wiosce Hermes.

Jak podaje portal naszemiasto.pl Dawid Sikorski pochodzi z Stołężyna w gminie Wapno w województwie wielkopolskim. 25-latek od ponad roku pracuje w firmie budowlanej w Niemczech. O zaginięciu młodego Polaka poinformowali jego znajomi.

Niemcy. Zaginął 25-letni Dawid Sikorski

Dawid Sikorski zaginął w nocy z piątku na sobotę 19 października. Dziennikarze portalu skontaktowali się z bratem zaginionego. Rodzina zmartwiła się, że chłopak nie zadzwonił do nich, jak robił to zazwyczaj w każdą sobotę. Siostra skontaktowała się za pośrednictwem portali społecznościowych ze znajomymi 25-latka. Wtedy też dowiedzieli się, że Dawid zaginął.

- Tak naprawdę nie wiemy, co się tak wydarzyło. Sami słyszeliśmy milion wersji. Wraz z grupą znajomych byli na imprezie. Wiemy, że znajomi, którzy z nim byli zgłosili sprawę na niemiecką policję - powiedział brat Dawida Sikorskiego. 25-latek w noc zaginięcia miał być na imprezie Oktoberfest w Hermes. Polak chciał w nocy sam wrócić do domu, jednak jak się okazało nigdy do niego nie dotarł.

Informacje o zaginionym pojawiają się na polskich i niemieckich stronach. Dawid Sikorski w chwili zaginięcia ubrany był w szare dresy, czarną kurtkę, szarą czapkę i czarne buty z pomarańczowymi sznurówkami. Ma także tatuaż w kształcie klucza na przedramieniu.

Więcej o:
Komentarze (15)
Niemcy. Zaginął Dawid Sikorski. 25-letni Polak poszedł na Oktoberfest i nie wrócił
Zaloguj się
 • aqua7x

  Oceniono 16 razy 4

  no i co? tak bedziecie pisac o kazdym, kotry zachlal i gdzies zaginal?

  ku.wa... ludzie... odrobine jakiejs logiki a nie wiecznie ku.wa kult wolaka meczennika...

 • euphoria19

  Oceniono 7 razy 1

  niech rzekę sprawdzą tradycyjnie najbliższą :)

 • olewca

  Oceniono 3 razy -1

  Za rok sie odnajdzie w tym samym miejscu.

 • quinquedactylus

  Oceniono 11 razy -3

  Najebutał się, to przejrzał na oczy i nie wrócił. Bo i po co do przenajświętszej, pańszczyźnianej wracać,

 • supermarjan

  Oceniono 4 razy -4

  przyszłem wcześniej i napisałem koment gdysz nie miauem co robić....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX