Argentyna: mężczyzna mdlejąc popchnął kobietę, która upadła pod nadjeżdżający pociąg

Do niebezpiecznej sytuacji doszło w stolicy Argentyny. W metrze w Buenos Aires kobieta została przez przypadek wypchnięta z peronu na tory. Do tragedii nie doszło dzięki pozostałym pasażerom, którym udało się zaalarmować maszynistę nadjeżdżającego pociągu.

Jak podaje euronews.com zdarzenie miało miejsce we wtorek 15 października. Na zatłoczonym peronie na stacji metra Pueyrredon w Buenos Aires w Argentynie doszło do wypadku, który mógł mieć tragiczne konsekwencje.

Niebezpieczny wypadek w metrze w Buenos Aires. Pasażerowie uratowali kobietę, która upadła na tory

Kamera monitoringu miejskiego nagrała całe zdarzenie. Widać na nim mężczyznę opierającego się od ścianę, który w pewnej chwili traci przytomność. Mdlejąc uderza przechodzącą obok kobietę. Niestety uderzenie było na tyle silne, że pasażerka wypadła z platformy na tory.

 

Dzięki szybkiej reakcji pozostałych osób, które machały w stronę nadjeżdżającego pociągu, maszyniście udało się zatrzymać skład metra. Dwóch kolejnych pasażerów zeskoczyło na tory i pomogło kobiecie wrócić z powrotem na peron. Pasażerka oraz mężczyzna, który zemdlał, zostali przewiezieni karetkami do szpitala.

Więcej o:
Komentarze (24)
Argentyna: mężczyzna mdlejąc popchnął kobietę, która upadła pod nadjeżdżający pociąg
Zaloguj się
 • kuria_jego_mac

  Oceniono 7 razy 7

  U nas w Poznaniu nigdy by do takiej sytuacji nie doszło. Nie mamy metra.

 • brzucho-prezesa

  Oceniono 5 razy 5

  Najbardziej zdziwiło mnie to, że ludzie zaczęli szarpać i podnosić kobietę. Pociąg stoi, nie ma zagrożenia. Należy zostawić ją lub ew. ulozyc w pozycji bezpiecznej. Takie szarpanie przy urazie czaszki lub kręgosłupa mogło się skończyć tragicznie.

 • adams85

  Oceniono 10 razy 4

  Na tory spadła inna kobieta (nie ta w którą uderzył mężczyzna. Takie ludzkie domino... Facet mdleje uderza w przechodząca kobieta a ta w kolejną która wypada na tory. Dobrze że przeżyła ale tyłek i plecy będą ją długo bolały

 • banan125

  Oceniono 4 razy 2

  mieli ponad 15 sekund na podniesienie kobiety i nikt, niv ne zrobił, oprócz machania do motorniczego ..

 • ref-lex

  Oceniono 3 razy 1

  Po przeczytaniu komentarzy … Polacy to jednak mentalne dno.

 • ochujek

  Oceniono 3 razy 1

  To chyba rodak po tekili. Nasi są wszędzie. Każdemu zdarzają się chwile słabości. A klechy nauczają gdzie jest miejsce kobiet.

 • ja_nieznany

  Oceniono 4 razy 0

  wina Tuska

 • martinez027

  Oceniono 3 razy -3

  OK.Tylko akcja miała 25 lat temu...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX