Niechlujny Duterte na spotkaniu z Miedwiediewem. Rzecznik: Jego ciało emituje odświeżający zapach

Światowe media obiegło zdjęcie ze środowego spotkania premiera Rosji Dmitrija Miedwiediewa z prezydentem Filipin Rodrigo Duterte. Filipiński przywódca miał na sobie niewyprasowaną koszulę i luźno zawiązany krawat. Rzecznik prezydenta Duterte tłumaczył potem, że jego szef nie lubi ciasnych krawatów, a jednocześnie bardzo dba o higienę.

Falę krytycznych komentarzy wśród użytkowników mediów społecznościowych wywołał wygląd prezydenta Filipin Rodrigo Duterte podczas środowego spotkania w Moskwie z rosyjskim premierem Dmitrijem Miedwiediewem.

Duterte miał na sobie niewyprasowaną koszulę z rozpiętym kołnierzykiem i luźno zawiązanym krawatem. Mocno wyróżniał się na tle eleganckiego szefa rosyjskiego rządu.

 

"Czy on pił całą noc? Czy dopiero wyszedł z pubu? Czy Filipińczycy znają protokół?" - komentował na Twitterze czeski dziennikarz Pavel Vondra.

Prezydencki rzecznik Salvador Panelo tłumaczył, że Duterte "dusi się i jest mu niewygodnie w ciasno zawiązanym krawacie". Dodał, że prezydent niezwykle starannie dba o higienę, a "jego ciało emituje odświeżający zapach, o czym mogą przekonać się spotykający się z nim ludzie".

Jak przypomina portal "The Straits Times", to nie pierwsza sytuacja, w której Duterte naruszył protokół dyplomatyczny. W ubiegłym miesiącu podczas spotkania z chińskim prezydentem Xi Jingpingiem filipiński przywódca również miał rozpięty kołnierzyk, tym razem bez krawata.

>>Rodrigo Duterte i krwawa wojna z narkotykami. Jego prezydentura zaczęła się w 2016 roku i przybrała okrutne oblicze:

Więcej o:
Komentarze (71)
Niechlujny Duterte na spotkaniu z Miedwiediewem. Rzecznik: Jego ciało emituje odświeżający zapach
Zaloguj się
 • krynolinka

  Oceniono 53 razy 31

  Emitowanie odświeżającego zapachu przez pana prezesa Kaczyńskiego..Że też pisiory nie wpadły na ten pomysł. Wstyd!! Znów nas Filipiny wyprzedziły!

 • ksiadz.teofil

  Oceniono 29 razy 17

  Rozczochrany jak prezes Kaczyński, którego ciało emituje miłość.

 • 31.februarius

  Oceniono 29 razy 13

  Rodrigo wygląda jakby go całą noc rosyjskie specnazki hakowały ...

 • spyderman2

  Oceniono 20 razy 12

  u nas kaczelnik kulawy, bez zębny i wiecznie szczująco-ujadający prezentuje się jeszcze gorzej. a ma poparcie ciemnoty ludzkiej która u nas stanowi 42 % obywateli

 • remo29

  Oceniono 13 razy 11

  Ruskiego biforka pokosztował i się zmęczył, chłopina, organizmy z tej szerokości geograficznej słabo radzą sobie z alkoholem. Kumpel kilka lat pracował z Azji, każda impreza kończyła się na tym, że on wynosił całe zalane towarzystwo, choć sam wypijał tyle, co oni razem.

 • puuchatek

  Oceniono 8 razy 8

  Przy całej mojej niechęci do prezydenta Filipin musze powiedzieć, że tu go rozumiem. Nienawidzę krawatów! :-)

 • ona_ona_80

  Oceniono 9 razy 7

  Tym się przejmujecie??? Ten człowiek to bandyta, nikt nie powinien się z nim spotykać!

 • alejagwiazd

  Oceniono 15 razy 7

  Mydlo i pachnidla sa dla LGBT. Prawdziwy menszczyzna musi byc brudny, miec zepsute zęby i brudne buciory

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX