Włochy. Tragiczny wypadek, w którym 35-letnia Polka zginęła na oczach syna

35-letnia Polka zmarła w tragicznym wypadku, do którego doszło w prowincji Lukka we Włoszech. Samochód, którym jechała z partnerem oraz swoim 8-letnim synem, spadł ze wzgórza.

O wypadku, do którego doszło około godziny 20:30 w czwartek 19 września, poinformowała m.in. gazeta "Lucca in Diretta". Z nieznanych przyczyn prowadzący pojazd mężczyzna stracił panowanie nad kierownicą. Wtedy samochód marki opel zafira wypadł z drogi i stoczył się z kilkumetrowego wzgórza.

Włochy: 35-letnia Polka zginęła w tragicznym wypadku. Osierociła dwójkę dzieci

Rodzina wracała z rodzinnej wycieczki z parku rzecznego jadąc drogą via del Tiro a Segno. Na zakręcie drogi w miejscowości Lukka we Włoszech kierowca stracił panowanie nad kierownicą i wypadł z trasy staczając się ze wzgórza. Pojazd kilka razy koziołkował i zatrzymał się dopiero na ogrodzeniu okolicznego domu. Kobieta, która jechała na miejscu pasażera, wypadła przez przednią szybę samochodu.

Według informacji gazety 35-letnia Polka, która od lat mieszkała w tym regionie, zmarła na miejscu. Jej partner od razu wezwał pogotowie i straż pożarną, które przybyły na miejsce zdarzenia w kilka minut. Niestety próby reanimacji nie przyniosły skutku. Świadkiem śmierci matki był jej 8-letni syn, który razem z ojcem praktycznie bez żadnych obrażeń wyszli z tego wypadku. Mężczyzna wraz z dzieckiem zostali jednak przewiezieni do szpitala z powodu szoku, jakiego doznali. Kobieta osierociła w sumie dwójkę dzieci.  

Więcej o:
Komentarze (70)
Włochy. Tragiczny wypadek, w którym 35-letnia Polka zginęła na oczach syna
Zaloguj się
 • karolhenryk

  Oceniono 27 razy 27

  Dlatego takie ważne jest zapinanie pasów.
  Proste porównanie: brak obrażeń - śmierć.

 • wesslingharald

  Oceniono 27 razy 25

  - Zapnij pasy.
  - A po c*** przecież tutaj nie stoją.

 • Kama

  Oceniono 16 razy 14

  Jestem w ciazy. Z tylu zapiełam pasy. Po czym usłyszałam stwierdzenie. Przecież ty nie musisz zapisać pasów bo jesteś w ciazy. Po prostu brak słów jak ludzie nie mają pojęcia co znaczy niezapiety w pasy pasażer auta czy to siedzący z przodu czy z tylu...

 • karoljuve

  Oceniono 13 razy 13

  Czy w jakikolwiek sposób podanie informacji "matka zginęła na oczach syna" zmieniło tragizm tej sytuacji?
  NIe rozumiem ani ludzi, którzy wplatają taki komunikat w "artykuł" ani zwierzchnika tych osób.
  Niski poziom wrażliwości.

 • eligiusz_podchrapek

  Oceniono 15 razy 13

  Czyli nie miała pasów...

 • aria.pura

  Oceniono 12 razy 12

  Bo zapinanie pasów to faaaszyyyzm. Poza tym tyle razy jechała bez pasów i nic się nie stało.

 • my_kroolik

  Oceniono 16 razy 12

  Kupowałem raz fotelik dla dziecka. Proszę o model z Isofixem, a, sprzedawca pyta: a po co panu, zamierza się pan rozbijać autem? Wyszedłem bez słowa.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX