Komentarze (188)
USA wysyła oddziały wojska i sprzęt do Zatoki Perskiej. Amerykańscy żołnierze mają "wysłać jasną wiadomość"
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • andienerven

  Oceniono 9 razy 1

  Trop zachodni zbadany przez Mosad i Sijajej?

 • lenny102

  Oceniono 15 razy 1

  Izrael wysyla.

 • jrb11

  Oceniono 2 razy 0

  wyslali okret z pociskamiten co atakuje Jemen by ostrzeliwac przeciwnikow I atakowac w "samoobronie"

 • jrb11

  Oceniono 4 razy 0

  No a teraz dla odmiany troche faktttttow w miejsce pyskowania:
  Huthis zademonstrowali ze maja technologie do zniszczenia calej produckji ropy na Bliskim Wschodzi 18 milionow barylek na dzien.
  Ekcepcjonalisci/NATO/Saudyjska Arabia zademonstrowali ze ich systemy obronne ulokowane na Bliskim Wschodzie I kupione za miliardy dolarow sa gowno warte.
  Czyli w razie konfliktu cena ropy podskoczy do nie wiadomo jakiej wysokosci powodujac straszny kryzys
  przeplyw ropy z Bliskiego Wschodu zostanie wstrzymany
  procz tego tysiace amerykanskich instalacji I najemnikow NATO zostana zzgladzeni w raz z flota w poblizu 2,000 od Iranu.
  Rosja I Chiny na pewno nie dadza zachodowi wolnej reki.
  Prez Trump przed wyborami (zostal wybrany obiecujac koniec atkich awantur amerykanskich) na pewno nie zaryzykuje wojny I juz wywalil super-neocona hitlera BOLTONA - ma keszce dwoch Pimpeo-oms-ass'a I Abramsa- pozostalosci neokonow Busza w jego administracji)
  Ciekawe jak polglupki europejskie ustosunkuja sie do dyktatu kolonialnego ?
  Moze tez wysla NATO (szansa dla Polski by pokazac im palec czego nie zrobili przy ataku n a Jugoslawie.
  Moze wreszcie ekcepcjonalisci zwina zagle jak zwijali w Hanoi ?
  Coz - swiat sie zmienia I zmieni sie juz w krotce.
  Chyba na lepsze bo gorzej juz byc nie moze / a chyba wojna nuklearna do czego sie zdolni "podzregacze wojenni-dawna terminologia komunistow - ale jaka trafna)

 • drazetasss99

  Oceniono 8 razy 0

  taaaak... jankesi znów swoje guano rozlewaja. Zydzi - czujecie się lepiej??? zigzaury i inne zydzie śmieci? No, dawać!

 • bezczelnik

  Oceniono 18 razy 0

  Juz miljony polskich zoologicznych antysemitow liza odbyt i anus Zasranowi .Nic nie pomoze-
  Zasran od 10 lat probuje zrobic 1 bombe atomowe,ale tepe zasranskie mozgin nie dzialaja
  Bomby nie ma. Probowali dostac bombe od polnocnej korei w zamian za rope, ale tluscioch nie dal bo boi sie ze po wybuchu mozna analizowac pochodzenie ladunku co bedzie koncem Pyongyangu
  Izrael posiada 300 ladunkow atmowycbin60 wodorowych. USA 8000 atomowych i 4000 wodorowych Kto-kogo?
  Wkrotce zarowno aja-to-łach Rucha-ny- herszt Zasranu i general wojsk KOMICZNYCH Zazsranu Ahmed Zadek-Tyłek ktore maja atakowac Izrael lecac okrakiem na zasranskich rakietach z puszek knonserwowych i inni aja-to- lachowie spotkaja sie z a-łachem
  Zasran rozpadnie sie na Kurdupelstan, Azerbaran i Parsziwije.

 • krzycho-60

  Oceniono 16 razy 0

  Irańcom wojenka się marzy. Już się z Irakiem potykali 6 lat i chooooj. Mogą przeholować.

 • facio60

  Oceniono 12 razy 0

  Najgorsze jest to, że prawdziwi sprawcy zamieszania siedzą gdzie indziej i szczują głupią gawiedź przeciwko sobie. A tylko oni będą zwycięzcami w tej zadymie.

 • mamlas_p

  Oceniono 14 razy 0

  Przygotowywana jest kolejna wystawa, ale napisy w perskim języku muszą dobrze wyschnąć. Żeby nie było wpadki. Byłoby mi głupio, że dałem się zwieść prostackiej propagandzie, a przecież GW prezentuje wyłącznie prawdę, samą prawdę i tylko prawdę, no nie!?

 • 2fat

  Oceniono 5 razy -1

  Ta decyzja może spowodować konfrontację amerykańsko-izraelską!

 • 2fat

  Oceniono 3 razy -1

  Mają nadzieję ze nie zostaną technologicznie wydymani przez bitny lud wojowników pustynnych Huti?

 • farcry3

  Oceniono 3 razy -1

  To oni, ci żołnierze mają te drony zatrzymać i zestrzelić ? Już widzę, jak Iran się przestraszy, poza tym wątpliwe jest, że to Irańczycy zaatakowali rafinerię.

 • andy180812

  Oceniono 7 razy -1

  bandziorsko-faszystowska szajka pod nazwa uSSa/Nato albo cos w tym rodzaju zaczyna nowy rozboj na swiecie. Zal mi iranu ale to bedzie nastepne panstwo na oltarzu zniszczen zainicjowanych jankesami. potem beda chiny

 • antyszechteremita7

  Oceniono 13 razy -1

  To zaraz PISoskie jarmułki rzuca naszych kondotierów do mordowania naszych aryjskich braci z Persji w imię interesu semitów z Palestyny...

 • thadd

  Oceniono 11 razy -1

  To co niby to wojsko ma tam robic. Straszyc obecnoscia ? Iranczycy jankesow sie nie boja .Maja doswiadczenia z Korei, Wietnamu czy Afganistanu i wiedza ze pozostaje im tylko strzelanie z daleka ale Iran tez ma czym strzelac i ma ciekwasze cele niz jankesi. Szukaja guza .

 • an_ma_o

  Oceniono 7 razy -1

  Okupacja Mekki jak to przewidział jeden z najsłynniejszych szpiegów CIA Osamaa ben Laden.... ponoć to wlasnie domniemanie doprowadziło ostatecznie do buntu ben Ladena przeciwko macierzystej agencji CIA

 • saves

  Oceniono 19 razy -1

  Związek Radziecki też walczył o pokój na świecie. Teraz jego rolę przejęło państewko górali ze Wzgórz Golan.

 • saves

  Oceniono 25 razy -1

  Małe państewko nad Morzem Śródziemnym poprzez swoich obrzydliwie bogatych ziomków w USA wywiera naciski na Trumpa. Sami nie chcą sobie zbrukać rączek krwią. Jak zwykle zresztą. Stoją w cieniu i pociągają za sznurki. Jeden z jego końców jest w Agorze.

 • wujekdolf

  Oceniono 9 razy -1

  "dymiarze" z "Waterworld" :)

 • jezierskiadam

  Oceniono 23 razy -1

  Prości Amerykanie nie zdają sobie sprawy ze słabości militarnej USA.
  Rok 2011
  Sprowadzenie najnowocześniejszego amerykańskiego drona na lotnisko irańskie udowodniło, że armia irańskich hakerów sprawuje kontrolę nad amerykańskim arsenałem broni konwencjonalnych i masowego rażenia. To co dotąd było jedynie podejrzeniem ekspertów, okazało się faktem.
  Elektroniczna kontrola oznacza umiejętność zdetonowania amerykańskich bomb atomowych znajdujących się w wyrzutniach lub zdetonowania ich nad wyrzutnią albo w najbliższym jej sąsiedztwie. Ułamek sekundy po wystrzeleniu rakiety. Jeśli hakerzy z Iranu mogą przejąć drona bojowego i sprowadzić go bezpiecznie na swoje lotnisko, to tym bardziej potrafią odpalić bomby. To jest bez porównania prostsze.
  Mimo przewagi militarnej Iran nie zaatakuje USA ani Izraela, ponieważ potrzebuje rynków zbytu i najnowocześniejszych technologii. Poza tym w wypadku ataku irańskiego, siły amerykańskie są wystarczające do zniszczenia Iranu, ale przy poniesieniu ogromnych strat na własnym terytorium.
  W przypadku wojny USA – Iran "obydwa skorpiony znajdują się w jednej butelce".
  *********************************************** *****************************
  Najpierw Amerykanie szli w zaparte, że żadnego drona nie było. Potem kłamali, że uległ awarii, której skutkiem była katastrofa.
  … ale. Ludzie Ahmedineżada wystawili drona na widok publiczny. - Był w idealnym stanie.
  „Niewidzialny” Ptak z Kandaharu leciał, żeby zbombardować irańskie instalacje atomowe wystawione przez inspektorów z MAEA .
  Tych samych obsypanych dolarami inspektorów z MAEA, którzy robili kontrolę w Iranie. To znaczy, badali, kto jest w Iranie genialnym fizykiem. Inspektorzy MAEA za wystawienie genialnych fizyków irańskich do zamordowania przez MOSSAD dostali pokojowego Nobla.
  **************************************************** ******************************

  2011 -2014
  Irańscy inżynierowie rozebrali Ptaka z Kandaharu i spotkała ich bardzo miła niespodzianka.
  Dron wykonany był w znacznym stopniu z ziem rzadkich, czyli lantanowców. Metali występujących na Ziemi w bardzo małych ilościach i w bardzo małej ilości miejsc.
  Lantanowce użyte do produkcji RQ-170 wydobywane są jedynie w Chinach. Wkrótce Chińczycy ogłosili embargo na sprzedaż surowców do produkcji dronów tego rodzaju, a Irańczycy ogłosili, że teraz to oni będą produkowali drony najnowszej generacji. Amerykanie natomiast będą zmuszeni do zaprzestania tej produkcji.
  Obama pojechał do Chin i tam zapodał, że chińskie embargo powoduje utratę miejsc pracy w USA, na co cała Azja zareagowała gromkim wybuchem śmiechu.

  Rok 2014
  W Teheranie publicznie pokazano kopię drona RQ-170.
  To znaczy, że:
  Iran może skutecznie zaatakować Izrael i Stany Zjednoczone, a w pierwszej kolejności spowodować wyparowanie amerykańskich lotniskowców.
  .
  Adam Jezierski

 • cim_cum

  Oceniono 13 razy -1

  Jeśli to terroryści zaatakowali rafinerię, to te wojska nic nie pomogą. A Iranu Trump nie zaatakuje, bo nie może na tym zarobić. Pewnie Saudyjczycy obiecali zakup kolejnych setek samolotów w zamian za "ochronę". Trump nie jest politykiem, on jest biznesmenem.

 • genocidezionism

  Oceniono 6 razy -2

  Trzeba zauważyć ,że GW wpisuje się w kampanie kłamstw i pomówień pod adresem Irany pomijając
  Istotne fakty w tym zakresie w szczególności brak zdjęć satelitarnych tej akcji jak również całkowite przemilczenie jak to było skomplikowane i jakie potężni środki w ludziach i sprzęcie w to zaangażowano.
  Akcja wpisywała się w kampanię wyborczą Jamnika Bliskiego Wschodu Netanyahu jest prowokacją wymierzoną przez Israel przeciwko Iranowi w celu wciągnięciu USA i SAUDI ARABIĘ W WOJNĘ Z IRANEM. Ta podła , nikczemna syjonistyczna prowokacja nie wypaliła tak samo jak lądowanie syjonistycznego łunochody z mordą Jamnika na DVD Wysłany, jak wiadomo w celu spowodowanie niewielkiego zagłębienia w glebie Księżyca.
  Swoją drogą jak przesłanie USA dla świata ma być jasne to co tam robią afroamerykanie spaleni na czekoladkę.To jest ciemna strona USA niejasna dla reszty wolnego świata.
  Nawet kacapy z tego leją ze swoimi SS 500.

 • jrb11

  Oceniono 10 razy -2

  Ostroznie- bo wasze okrety wojenne moga zatonac z przeladowania grubasami. Na lad nie wyjda bo wiedza ze nie wroca.

 • 1111pln

  Oceniono 14 razy -2

  Miejscowe naziolstwo dzielnie wspiera bratnią webbrygadę i od razu na forum wali onucami...
  Chwd

 • ajg62

  Oceniono 10 razy -2

  Kał boje przesuwają całe swoje gó... tysiące kilometrów od swojego państwa .Nawet Zwiazek Sowiecki tak nie postępował.

 • 45rtg

  Oceniono 14 razy -2

  Amerykański gruz 200 zawsze cieszy, zawracania d*py przy jego produkcji jest za dużo, więc to nieopłacalna przyjemność. Niech pakują d*py w troki i wracają.

 • soldadura104

  Oceniono 3 razy -3

  ile dronów zaatakowało rafinerię. Produktów z rafinerii się nie eksportujebo każdy kraj ma rafinerie.

 • villiers

  Oceniono 19 razy -3

  USA - piroman strażak.

 • andy180812

  Oceniono 4 razy -4

  matts06 brawo masz zupelna racje

 • marcinmarcin12

  Oceniono 6 razy -4

  Jak Trump zaatakuje to Putin zaplacze nad rozwalona przez miliony uciekajacych Iranczykow Unia Europejska.

 • doni72

  Oceniono 10 razy -4

  Mark Esper przekazal jasny sygnal ze Stany Zjednoczone wspieraja swoich partnerow w regionie,akurat w tym wypadku Arabie Saudyjaska.Coz,to nie pierwszy raz kiedy Stany Zjednoczone wspiraja patologie i bandytyzm polityczny.Konkretnych przykladow mozna podac multum i w zadnym razie te przklady nie da sie sklasyfikowac jako spiskowe teorie dziejow Mozna zaczac od wspierania Trockiego,Lenina i Stalina (rowniez po wojnie),na czasach w ktorych zyjemy obecnie skonczywszy.

 • bratjolki

  Oceniono 14 razy -4

  NATO i US Army z tego "wysylania wiadomości" zaczynaja przypominać listonoszy na czołgach.
  Acha. Do walki to wysyłają innych. Jakichś prymitywnych przygłupów by potem ich równo wydymać. Coś jak Kurdów, czy tych tam... Polaków.

 • srul_szmul_bajtelman_hajfa

  Oceniono 12 razy -4

  .
  Nasze wojsko grzeje jaja w koszarach.
  .
  Kowboje mają sporo starej amunicji, którą trzeba wystrzelać.
  I ż.ydki mają problem z irańskim atomem.
  Brak nowych zamówień w amerykańskim przemyśle zbrojeniowym .
  .
  Czyli alles zusammen czas na nową wojenkę.
  Prawie wszyscy na niej zarobią.
  .
  Tylko chyba nie my.
  .

 • srul_szmul_bajtelman_hajfa

  Oceniono 8 razy -4

  .
  Wszystkie znaki na niebie i ziemii wskazują na to, że będzie zadyma.
  .
  Dotychczas Trump olewał ONZ. A tu naraz bierze udział w sesji.
  I ma czas dla '' swoich '' sojuszników.
  Chyba będą kwoty wojska do Arabii ?A może i w teren w Iranie ?
  .
  A jechać musimy.
  Tylu ilu Amerykanów w Polsce chyba tylu Polaków do Iranu.
  .
  No bo jak nie to nie.
  I wtedy Moskal się ucieszy.
  .
  Proste jak drut.
  .
  Będzie wojna.
  .

 • 31.februarius

  Oceniono 24 razy -4

  Zwracam się o pomoc do Pentagonu;
  jutro ma przyjechać do nas teściowa.
  Już na święta!

 • cierniooczek

  Oceniono 13 razy -5

  Kreml wysyła atomowe Iskandery pod granicę między Kaliningradem a Polską. Więc też wysyła jasny sygnał ?

 • srul_szmul_bajtelman_hajfa

  Oceniono 21 razy -5

  .
  Czyli jednak będzie kowbojskie puknięcie w Teheran.
  A może i żydowskie, kto wie ?
  .
  Powoli wzmacnia się obronę powietrza w zatoce od strony Iranu.
  Bo stamtąd będzie leciała odpowiedź.
  .
  Mam nadzieję, że wojenka będzie mała.
  Ale raczej chyba większa.
  Persowie to nie Saddam.
  .
  He, he.
  .

 • e50504

  Oceniono 17 razy -7

  Z innej beczki - jak im się udaje prać mózgi tym najemnikom żeby za kilka dolarów strzelali do dzieci na drugim końcu świata?

  Myślicie że ci Amerykanie są tak ciemni i dzicy że wierzą w "demokratyzację" czy to jest po prostu "naród" degeneratów i morderców?

 • byann

  Oceniono 8 razy -8

  Osama bin Laden kiedyś zakazał Amerykanom wysyłania wojsk do Arabii Saudyjskiej i dlatego tylko sprzęt tam trafi.
  Zauważcie: w rejon Zatoki ale nie do Arabii Saudyjskiej.

 • alben albus

  Oceniono 16 razy -10

  Do publicznej wiadomości "podejrzewa", a odpowiednie służby "wiedzą" iż to robota Iranu i pośrednio wśród Rosji...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX