Komentarze (64)
Georgette Mosbacher zamieściła zdjęcie z flagą USA i pamiątkami po ofiarach zamachów na WTC
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • gnago

  Oceniono 4 razy -4

  A kto wysadził tą trzecią wieżę , tą co sama się rozpadła z żalu po sąsiadkach. Bo żaden samolot w nia nie uderzył . Drodzy goebelsowcy dalej wciskają kit o al kaidzie skoro to była robota wewnętrzna agentów rządu jankeskiego i NWO

 • rabin_z_czubow

  Oceniono 16 razy -4

  Zdjęć szczątków samolotu z ataku na Pentagon nie ma do tej pory.

 • 31.februarius

  Oceniono 11 razy -5

  "Ataki na World Trade zostały przeprowadzone przez Al-Ka’idę. 11 września 2011 roku terroryści zaatakowali także Pentagon. "

  musi z okazji X rocznicy!?

 • jezierskiadam

  Oceniono 9 razy -7

  W mediach pojawiła się informacja, że w śledztwie dotyczącym zamachu na WTC był jakiś polski wątek. Pałubicki, który był wtedy Ministrem Koordynatorem ds. Służb Specjalnych, chciał koniecznie ujawnić o co chodzi. Najprawdopodobniej motywem jego postępowania była obawa powtórki ze sprawy Enigmy tzn. że Amerykanie sobie przypiszą wszelkie zasługi pomijając udział Polaków. Kwaśniewski ogłosił, że nie można nic ujawniać. Na razie. Ze względu na dobro śledztwa. Osobiście uważałem, że Kwaśniewski ma rację, a Pałubicki się wygłupia. Amerykanie podali, że Polska ma jedne z najlepszych służb specjalnych na świecie i za udział w śledztwie dotyczącym WTC otrzyma gratis urządzenia do kontroli na lotniskach. Po pewnym czasie media ściemniły: "prawdopodobnie chodziło o to, że jeden z porywaczy mieszkał kiedyś jakiś czas w Polsce".

  Po kilku latach widziałem na telegazecie CNN opis zamachu na WTC według podanego przeze mnie scenariusza. Podobno ktoś z BND (niemieckiego wywiadu) się wygadał. W Polsce tych informacji nigdy nie podano.

  Adam Jezierski

 • jezierskiadam

  Oceniono 12 razy -8

  Do tego potrzebny jest tylko jeden facet, który umie prowadzić samolot. Pozostali byli na pokładzie tylko dla odwrócenia uwagi. Żeby było trudniej zgadnąć. Człowiek ma przy sobie pojemnik z trującym gazem i maskę przeciwgazową. Idzie do toalety. Zakłada maskę przeciwgazową. Otwiera pojemnik z gazem. Wszyscy trup. Idzie do kabiny pilotów. Wyłącza automatycznego pilota i leci gdzie chce.

  Adam Jezierski

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX